Komentarze na temat rynków Stratton
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rynki Stratton (zwany również nazwą: strattonmarkets.com), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy Stratton Markets jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Stratton Markets ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to Stratton Markets? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Stratton Markets wspomina, że ​​jest część: F1Markets Limited.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Cypr.

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, widzimy co to jest regulowane przez CySEC.

UWAGA: Stratton Markets ma regulację SŁABA JAKOŚĆ. ⛔.

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Stratton Markets, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Diamentowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- Dźwignia do 1:400, brak prowizji, wszystkie dostępne instrumenty finansowe, ochrona przed ujemnym saldem, codzienna analiza rynku, dostęp do podcastów informacyjnych.

Konto Srebrne: dźwignia do 1:400, bez prowizji, wszystkie dostępne instrumenty finansowe, ochrona przed ujemnym saldem, codzienna analiza rynku, dostęp do podcastów informacyjnych, webinariów szkoleniowych.

Złote konto Gold: dźwignia do 1:400, brak prowizji, wszystkie dostępne instrumenty finansowe, ochrona przed ujemnym saldem, codzienna analiza rynku, dostęp do podcastów informacyjnych, webinaria szkoleniowe, sygnały transakcyjne SMS, dostęp do konkursów handlowych, miesięczne konto z globalnym przeglądem.

Konto Platynowe: dźwignia do 1:400, brak prowizji, wszystkie dostępne instrumenty finansowe, ochrona przed ujemnym saldem, codzienna analiza rynku, dostęp do podcastów informacyjnych, seminaria szkoleniowe, sygnały transakcyjne SMS, dostęp do konkursów handlowych, cotygodniowe konto z globalnym przeglądem.

Konto diamentowe: dźwignia do 1:400, brak prowizji, wszystkie dostępne instrumenty finansowe, ochrona przed ujemnym saldem, codzienna analiza rynku, dostęp do podcastów informacyjnych, webinariów szkoleniowych, sygnałów transakcyjnych SMS, dostęp do konkursów handlowych, webinariów VIP i podcastów Sala VIP.

Rodzaje kont Stratton Markets
Rodzaje kont Stratton Markets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Stratton Markets to: Platforma MT4.

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Stratton Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Stratton Markets
Strona internetowa Stratton Markets

Rynki Stratton zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: trochę informacji o produktach, które oferujesz, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat Rynki Stratton 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: strattonmarkets.com

📞Numer telefonu: + 351 304502720

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Stratton Markets. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Stratton Markets

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rynki Stratton jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, ponadto szukając opinii o Stratton Markets znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

⛔ Uwaga: ⛔ Stratton Markets jest ściśle powiązany z Inwestuj Rynki, Bank RCE, Euro Prime, Rynek F1 już Inwestycje. Wszyscy ci brokerzy są własnością F1 Markets Ltd, firmy, która w październiku 2022 została ukarana grzywną przez krajowy organ regulacyjny, oskarżając go o złe praktyki z klientami.

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

Co myślisz o Stratton Markets? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Stratton Markets: Oceny i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ramiro, dziękuję za komentarz na temat Stratton Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.