W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Stonex Trade. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Stonex Trade i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWstoneextrades.com
🏠 spółkaStoneX Financial Ltd
⚖️. RozporządzenieFINRA
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4 (MT4)
📌 AdresPlac Coldbath, Farringdon, Londyn, Wielka Brytania

⚠️ Stonex Trade jest własnością firmy StoneX Financial Ltd. znajduje się w Wielkiej Brytanii, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy rodzajów kont oferowanych przez Stonex Trade, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje on rodzajów kont.

Informacje w sieci

Witryna StonexTrade

Stonex Trade zawiera podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez siebie produktów finansowych, sekcję edukacyjną, wiadomości rynkowe choć w języku angielskim, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, wykresy na żywo, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • Argentyna, Buenos Aires +541152190320
 • Chile, Santiago +56229381506
 • Kolumbia, Bogota +5715086171
 • Salwador, San Salwador +50321131757
 • Meksyk, Meksyk +525541703865
 • Panama +5078337905
 • Paragwaj +59598005410012
 • Peru, Lima +5117063278
 • Wielka Brytania +442038078564
 • Urugwaj +5984054565

???? Wycena końcowa Stonex Trade ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ W Stonex Trade.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Stonex Trade:

dataAktualizacja wiadomości
Wrzesień
2022
Stonex Trade jest powiązany z RoarInvestfirma o złej reputacji PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Stonex Trade? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń ze Stonex Trade.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Stonex Trade

Jak zgłosić handel Stonex

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Stonex Trade?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Stonex Trade to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że Stonex Trade to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy firma Stonex Trade jest godna zaufania?

Nie. Stonex Trade nie jest wiarygodny, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Stonex Trade?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Stonex Trade?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy StonexTrade to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Walentynki Egea odpowiedź

  Firma obiecuje ci jedną rzecz, ale wtedy organizacja jest katastrofą i obwinia cię o utratę pieniędzy…. ale to właściwie oni.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Valentin Egea, dziękuję za pisanie o Stonex Trade. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.