Komentarze na temat StockLux

W tej sekcji przeanalizujemy brokera StockLux (zwanego również stocklux.co), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę polecamy firmę StockLux do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu StockLux. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: Konstos Markets Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez StockLux, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Platynowe, Konto Premium, Konto VIP i Konto Biznesowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: Minimalny depozyt początkowy 250 USD, wsparcie 24/5, dedykowany opiekun konta do 2 tygodni, dostęp do wszystkich platform transakcyjnych, sesja wprowadzająca, minimalny wolumen transakcji 0,01 lota, wypłaty w ciągu 5 dni roboczych, dźwignia do 1:100, stałe spready.

Konto standardowe: Minimalna wpłata początkowa 5.000 $, wsparcie 24/5, dedykowany opiekun konta, dostęp do wszystkich platform transakcyjnych, sesja wprowadzająca, dostęp do usług menedżera konta, minimalny wolumen obrotu 0,01 lota, wypłaty w ciągu 5 dni roboczych, dźwignia do 1:200, stała rozprzestrzenia się.

Konto platynowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 24 $, wsparcie 5/0,01, dedykowany opiekun konta, dostęp do wszystkich platform transakcyjnych, sesja handlowa jeden do jednego, dostęp do usług menedżera konta, minimalny wolumen transakcji 5 lota, wypłaty w ciągu 1 dni roboczych, dźwignia do 350: XNUMX, stałe / zmienne spready.

Konto premium: Minimalny depozyt początkowy 50.000 24 $, wsparcie 5/0,01, dedykowany opiekun konta, dostęp do wszystkich platform handlowych, sesja handlowa jeden do jednego, dostęp do usług menedżera konta, natychmiastowe wypłaty, minimalny wolumen transakcji 1 lota, dźwignia do 500:XNUMX , stałe / zmienne spready premii.

Konto VIP: Minimalny depozyt początkowy 250.000 24 $, wsparcie 5/0,01, dedykowany opiekun konta, dostęp do wszystkich platform transakcyjnych, sesja handlowa jeden do jednego, dostęp do usług menedżera konta, natychmiastowe wypłaty, minimalny wolumen transakcji 1 lota, dźwignia do 750:XNUMX , stałe / zmienne spready premii, debet CC bezpośrednio połączony z kontem handlowym.

Konto biznesowe: Minimalny depozyt początkowy 500.000 24 $, wsparcie 5/0,01, dedykowany opiekun konta, dostęp do wszystkich platform transakcyjnych, sesja handlowa jeden do jednego, dostęp do usług menedżera konta, natychmiastowe wypłaty, minimalny wolumen transakcji 1 lota, dźwignia do 1000:XNUMX , stałe / zmienne spready premii, debet CC bezpośrednio połączony z kontem handlowym.

Rodzaje kont StockLux
Rodzaje kont StockLux

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferty StockLux to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które StockLux udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna StockLux
Witryna StockLux

StockLux zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości finansowe, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat StockLux |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: stocklux.co

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona StockLux <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma StockLux jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker nieuregulowany (off-shore), ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Brytyjskie Wyspy Dziewicze), szukając opinii o StockLux znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji i komentarzy. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV StockLux do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r

⛔ Uwaga ⛔ : w grudniu 2020 dodano CONSOB StockLux do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z grudnia 2020 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔: StockLux wraz z Rdzeń zapasu, działają w ramach Konston Markets Ltd, firmy o strasznej reputacji, oskarżanej o oszukanie wielu, wielu osób, która w dodatku była ostrzegana przez różne władze.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o StockLux? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «StockLux: Ocena i komentarze»

 1. CRIS BERZABETH ZAMEK KRZYŻA odpowiedź

  DOBRE POPOŁUDNIE NIE MOGĘ KOMUNIKOWAĆ SIĘ Z STOCKLUX I NIE ZEZWALAJĄ NA WYPŁATĘ MOICH PIENIĘDZY, POTRZEBUJĘ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NAMI A TERAZ ZABLOKOWALI MOJE KONTO, BO NIE MOGĘ SIĘ ZALOGOWAĆ
  JAK MOGĘ TO ZROBIĆ? WIADOMOŚCI I MOJE POŁĄCZENIA NIE ODPOWIADAŁEM JUŻ WSZYSTKIE NUMERY KONTAKTOWE I E-MAILE BEZ POWODZENIA. PROSZĘ POMÓŻ MI ODZYSKAĆ ​​MOJE PIENIĄDZE. Wydaje mi się, że zostałem oszukany.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj CRISS, dziękuję za informacje na temat StockLux. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. szczery odpowiedź

  TO JEST OSZUST, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ, OTO NAZWY DOMNIEMANYCH AGENTÓW I DORADCÓW, KTÓRZY KOMUNIKUJĄ SIĘ Z KLIENTEM, ABY POMÓC W OPERACJI: ELLEN ROSS jest tą, która wykonuje pierwsze połączenie i po dokonaniu wpłaty tak się dzieje do Ciebie z pewnym tzw. doradcą KEIRA. Jeśli działasz z tą firmą i z tymi ludźmi, radzę nie kontynuować inwestowania, bo stracisz wszystko

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Frank, dziękuję za komentarze na temat StockLux, to oszustwo, nie wysyłaj im więcej pieniędzy ani nic im nie płać, wszystko, co wyślesz, stracisz i nie zwrócą tego.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Jose Manuel Martin Sebastian odpowiedź

  Cześć,

  Zainwestowałem 250 euro, po pewnym czasie zwiększyłem konto do 427 euro. Kiedy próbowałem wypłacić pieniądze, zniknęli i odmówili ich zwrotu. Jest łajdakiem. Problem w tym, że nie wiem, co zrobić, aby odzyskać pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć José, dziękuję za komentarze na temat StockLux, to oszustwo, nie wysyłaj im więcej pieniędzy ani nic im nie płać, wszystko, co wyślesz, stracisz i nie zwrócą ci tego.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.