Komentarze StockFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera StockFX (zwany również nazwą: stockfx.co), jest brokerem Forex i CFD. Czy firma StockFX jest naprawdę polecana do inwestowania? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o StockFX ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy StockFX ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Baumont Group OÜ.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Estonii.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ StockFX jest nieregulowanym brokerem. ⛔

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez StockFX, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto dla początkujących, Konto Trader-Medium, Konto dla progresywnego Tradera i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto dla początkujących: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, bonus do 25%, darmowe sygnały na 1 tydzień, 1 sygnał transakcyjny dziennie.

Konto Trader-Średnie: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, bonus do 50%, darmowe sygnały na 1 tydzień, 3 sygnały transakcyjne dziennie, wszystkie dostępne narzędzia, ubezpieczenie konta do 15%.

Konto progresywnego inwestora: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, bonus do 75%, darmowe sygnały na 1 tydzień, 5 sygnały transakcyjne dziennie, wszystkie dostępne narzędzia, ubezpieczenie konta do 30%.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, bonus do 75%, darmowe sygnały na 1 tydzień, 5 sygnałów transakcyjnych dziennie, wszystkie dostępne narzędzia, ubezpieczenie konta do 75%, zaawansowana technika kontroli ryzyka, osobisty analityk inwestycji VIP, sygnały VIP.

 

Rodzaje kont StockFX
Rodzaje kont StockFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania Co oferuje StockFX: Platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które StockFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna StockFX
Witryna StockFX

StockFX zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat StockFX 🟢

 

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: stockfx.co

📞Numer telefonu: +74-95-032-52-67 | +44-203-519-07-56

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy StockFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona StockFX <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? StockFX jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań (Saint Vincent i Grenadyny), dodatkowo szukając opinii o StockFX znajdujemy wielu, którzy są negatywnie nastawieni i ostrzegają przed tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CNMV StockFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FI (estoński regulator) Baumont Solutions OÜ (właściciel StockFX) do swojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FI z września 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o StockFX? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «StockFX: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Tomas, dziękuję za komentowanie StockFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *