StockCore Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rdzeń zapasu (zwany także stockcore.co), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę polecamy firmę StockCore do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o StockCore ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy rdzeń zapasowy ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Konstos Markets Sp.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Brytyjskie Wyspy Dziewicze.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez StockCore, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto dla początkujących, konto standardowe i konto premium. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto dla początkujących: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, bonus powitalny i za zaproszenie, wsparcie techniczne.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.500, bonus powitalny i za zaproszenie, wsparcie techniczne, wsparcie ekspertów.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, Bonus powitalny i za zaproszenie, Wsparcie techniczne, Wsparcie ekspertów, Wsparcie Premium.

Rodzaje kont StockCore
Rodzaje kont StockCore

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania Co oferuje StockCore: własna platforma.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla traderów, które StockCore udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa StockCore
Strona internetowa StockCore

StockCore zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Rdzeń zapasu |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: stockcore.co

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy StockCore. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Rdzeń zapasu <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rdzeń zapasu jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się również w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, z drugiej strony, szukając opinii o StockCore, znajdujemy wiele negatywnych i baw się dobrze na tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CONSOB Rdzeń zapasu do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z kwietnia 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano CNMV Rdzeń zapasu do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔: StockCore wraz z StockLux, działają w ramach Konston Markets Ltd, firmy o strasznej reputacji, oskarżanej o oszukanie wielu, wielu osób, która w dodatku była ostrzegana przez różne władze.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o StockCore? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

40 komentarze do «StockCore: Ocena i komentarze»

 1. Ochrona odpowiedź

  Zostałem również oszukany przez Stockcore, zainwestowałem tylko 500 euro, agresywność, której użyli, jest brutalna, mówiąc, że pobiorą aplikację, aby mogli zdalnie sterować moim komputerem lub telefonem komórkowym.
  Wątpię, czy powiedzieli mi o oszustwie przez telefon. Dzwonią do mnie z Financial Conduct Authority, abym zwrócił pieniądze, nie te 500 euro, ale około 2000 euro, które rzekomo wygrałem i za to, żeby mój bank nie podejrzewał kart kredytowych, chcieli mnie obciążyć 300 euro , a potem zwracali mi pieniądze 2000 plus 300. Ponieważ nie miałem wystarczająco dużo środków na karcie, aby zapłacić 300 euro, nie mogli mi zwrócić pieniędzy.
  Polecili mi, abym otrzymał przedpłaconą kartę e-mail

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Amparo, to oszustwo, nie zwrócą ci pieniędzy, Urząd Nadzoru Finansowego nie dzwoni do ludzi, nie mówiąc już o osobach spoza Twojego kraju. Ci z Stockcore nigdy ci tego nie dadzą, ale możesz odzyskać swoje pieniądze, nigdy nie dawaj im dostępu do swojego komputera, mogą opróżnić twoje konta, dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem z StockCore. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Ochrona

    Numery telefonów mają prefiks Valencia, Barcelona, ​​​​Wielka Brytania. Osoba dzwoniąca z Urzędu Nadzoru Finansowego podała mi swoje imię, ale nie do końca ją zrozumiałem. Chcieli mi obciążyć 300 euro z karty kredytowej, którą miałem na 0, bo według niej trzeba przeprowadzić dwie operacje, takie jak zakup, a następnie zwrócić te 2000 dolarów zarobionych na inwestycji plus dwa „zakupy”, czego ona nie nazywa płaceniem , żeby bank i jak sądzę Skarb Państwa nie musiał tego deklarować.
    Mam zrzuty ekranu salda, które miałem w Stockcore i płatności, których dokonałem, aby „zainwestować”

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Amparo, wszystko, co ci mówią, jest kłamstwem, a ci, którzy do ciebie dzwonią, należą do tej samej grupy oszustów, którzy próbują wyłudzić od ciebie kolejne 300 euro. Nie wierz w nic i spróbuj odzyskać swoje pieniądze za pośrednictwem naszego czatu.

    Pozdrowienia.

   • Ochrona

    Numery telefonów mają prefiks Valencia, Barcelona, ​​​​Wielka Brytania. Osoba dzwoniąca z Urzędu Nadzoru Finansowego podała mi swoje imię, ale nie do końca ją zrozumiałem. Chcieli mi obciążyć 300 euro z karty kredytowej, którą miałem na 0, bo według niej trzeba przeprowadzić dwie operacje, takie jak zakup, a następnie zwrócić te 2000 dolarów zarobionych na inwestycji plus dwa „zakupy”, czego ona nie nazywa płaceniem , żeby bank i jak sądzę Skarb Państwa nie musiał tego deklarować.
    Mam zrzuty ekranu salda, które miałem w Stockcore i płatności, których dokonałem, aby „zainwestować”
    Mam e-maile, tak, potwierdzenie.
    Jutro mam z nią spotkanie z tą z FCA. Jest to strona internetowa, która wydaje się legalna

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Amparo, FCA istnieje i jest legalne, ale ci co do ciebie dzwonią nie są z FCA, FCA tylko wspiera i pomaga inwestorom w Wielkiej Brytanii i nie wzywa inwestorów do przeprowadzania operacji, to jest mistyfikacja, powiedz ta dziewczyna, która wysyła ci e-mail i sprawdź, od kogo jest e-mail, na pewno pochodzi z czegoś podobnego do FCA, ale nie z FCA. Wszystko, co ci mówią, jest kłamstwem, a wszyscy dzwoniący należą do tej samej grupy oszustów, którzy próbują wyłudzić od ciebie kolejne 300 euro. Nie wierz w nic i spróbuj odzyskać swoje pieniądze za pośrednictwem naszego czatu.

    Pozdrowienia.

 2. Albert odpowiedź

  Selena, jestem oszukany na to samo co ty, w końcu był proces ??

  Chciałbym, żebyś mi odpowiedział i mam nadzieję, że udało ci się odzyskać swoje pieniądze.

 3. Maria Isabel odpowiedź

  Mój rozmiar również został oszukany na 10.000 28000 euro. Powiedzieli mi niejakiego Armine Lewisa, którego nie wiem, czy to jego prawdziwe nazwisko, że zdobył 2.500 5000 euro, a kiedy poszedł po to, poprosili mnie o XNUMX euro, żebym go wypuścił, a następnego dnia kolejne XNUMX euro, których oczywiście nie wpłaciłem. To pełnoprawni złodzieje. Ich jedynym celem jest kradzież jak największej ilości pieniędzy i nigdy ich nie zwracają. Zobaczmy, czy złapią je od razu i przestaną wyrządzać tyle krzywdy tak wielu ludziom.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Maria Isabel, możesz go odzyskać, porozmawiaj z naszym CZATEM, a skontaktują się z Tobą. Ludzie Stockcore nigdy Ci tego nie oddadzą, ale możesz odzyskać swoje pieniądze, nigdy nie dać im dostępu do swojego komputera, mogą opróżnić twoje konta, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z StockCore. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Diana odpowiedź

  Cześć, jestem Diana i jak wszyscy zostaliśmy oszukani przez magazyn.Dzięki Bogu zainwestowałem tylko 250 euro, ale nie mogę wypłacić zarobków. Czekam ponad 3 miesiące, dzwonią do mnie od czasu do czasu i obiecują, że mi pomogą są bardzo mili, ale pieniądze wciąż są przy nich Moje pytanie brzmi, jak mam wypłacić pieniądze i jak zamknąć konto w podstawa giełdowa

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Diano, możesz go odzyskać, porozmawiaj z naszym CZATEM i skontaktują się z Tobą. Ludzie Stockcore nigdy Ci tego nie oddadzą, ale możesz odzyskać swoje pieniądze, nigdy nie dać im dostępu do swojego komputera, mogą opróżnić twoje konta, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z StockCore. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Selene odpowiedź

  Dzień dobry.
  Wszystkie moje pieniądze również zostały skradzione z StockCore. 100.000 XNUMX euro.

  Pewna Ximena, która tak naprawdę nazywa się Alice. Według jednego z policyjnych śledztw, z którym się kontaktuję, wszystkie te pieniądze są na Florydzie, a ona jest mała, Alice wydaje moje oszczędności. Na szczęście sędzia wezwie nas na rozprawę w Szwajcarii we wrześniu tego roku.

  Mam nadzieję, że zapłacą za to, co zrobili i skończą w więzieniu.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Selene, możesz go odzyskać, porozmawiaj z naszym CZATEM i skontaktują się z Tobą. Ci z Stockcore nigdy ci go nie oddadzą, ale możesz odzyskać swoje pieniądze, nigdy nie dać im dostępu do swojego komputera, mogą opróżnić twoje konta, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z StockCore. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 6. Carla odpowiedź

  Dzień dobry.
  Ja też zostałem oszukany przez Stockcore. Ukradli 20.000 50.000 euro, które zainwestowałem i powiedzieli mi, że wygrałem XNUMX XNUMX euro.
  Skontaktowałem się z nimi w sprawie wywiadu przeprowadzonego przez gospodarza hiszpańskiego programu o nazwie El Hormiguero, który przeprowadzał wywiad z Borisem Izaguirre. Ocenzurowali to w Internecie.
  Stockcore musi znajdować się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, gdzie kradną wszystko, co mogą, nie wyjaśniając nikomu.
  To łajdacy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carla, możesz go odzyskać, porozmawiaj z naszym CZATEM, a oni skontaktują się z Tobą. Ludzie Stockcore nigdy Ci tego nie oddadzą, ale możesz odzyskać swoje pieniądze, nigdy nie dać im dostępu do swojego komputera, mogą opróżnić twoje konta, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z StockCore. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 7. Alejandro odpowiedź

  Cześć. Jestem Alejandro i Stockcore też mi ukradli. Jestem hotelarzem i musiałem zamknąć swój biznes. Zabrali ode mnie 50.000 XNUMX euro, obiecując duży zysk, który sam widziałem. Doradca z obcym akcentem wydaje się sympatyczny, ale jest hipokrytką i kłamcą.
  Mam nadzieję, że wkrótce je złapią. Co za motłoch.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alejandro, możesz go odzyskać, porozmawiaj z naszym CZATEM i skontaktują się z Tobą. Ludzie Stockcore nigdy Ci tego nie oddadzą, ale możesz odzyskać swoje pieniądze, nigdy nie dać im dostępu do swojego komputera, mogą opróżnić twoje konta, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z StockCore. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.