Komentarze na giełdzie Invest
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Inwestuj na giełdzie (zwany również nazwą: stockmarketinvest.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się inwestowanie w Stock Market Invest? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Giełdzie Invest ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy inwestowanie na giełdzie? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Giełda Invest wspomina, że ​​jest część: FCS Technology Ltd (brak)

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Zjednoczone Królestwo, ale nie ma informacji, które by to potwierdzały, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Stock Market Invest jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Stock Market Invest, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto Mikro, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Ekskluzywne. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 250chandel komputer stacjonarny i mobilnysłużba dla klient 24 godziny isprzedawać i handlować, spready do 3 pipsów.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 2.500, chandel komputer stacjonarny i mobilnysłużba dla klient 24 godziny isprzedaży i handlu, dedykowany opiekun klienta.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 10.000, chandel komputer stacjonarny i mobilnysłużba dla klient 24 godziny isprzedaż i handel, dedykowany opiekun klienta, codzienna analiza premium, Operacje Centralne.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 50.000, chandel komputer stacjonarny i mobilnysłużba dla klient 24 godziny iSprzedaż i handel, dedykowany opiekun klienta, codzienna analiza premium, obsługa klienta premium, operacje centralne.

Ekskluzywne konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 200.000, chandel komputer stacjonarny i mobilnysłużba dla klient 24 godziny iSprzedaż i handel, dedykowany opiekun klienta, codzienna analiza premium, obsługa klienta premium, operacje centralne.

 

Rodzaje rachunków inwestycyjnych na giełdzie
Rodzaje rachunków inwestycyjnych na giełdzie

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania Oferta Giełdy Invest to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Stock Market Invest udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Giełdy Papierów Wartościowych
Strona internetowa Giełdy Papierów Wartościowych

Inwestuj na giełdzie zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych: wykresy na żywo, sekcja edukacyjna, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Inwestuj na giełdzie 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: stockmarketinvestpro.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mailnie ma.

Być może zastanawiasz się, dlaczego przeprowadziliśmy przegląd na giełdzie Invest. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Inwestuj na giełdzie ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Inwestuj na giełdzie jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy ostrożność, gdyż jest to firma przykrywka – „offshore”, która ukrywa wiele danych, nie jest zarejestrowana tam, gdzie jest wymieniona (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym), a także nie ma regulacji (nieuregulowany Spółka). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CONSOB Inwestuj na giełdzie do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z czerwca 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Stock Market Invest? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Giełda Invest: ocena i komentarze»

 1. Monica odpowiedź

  Czy został zgłoszony przez CONSOB i czy nadal działa? Powinni być za kratkami, bardzo mnie skrzywdzili i nadal nie mogę znaleźć rozwiązania

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Monica, dziękuję za komentarz na giełdzie Invest. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już przed nimi ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (patrz skarga CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *