Komentarze StarFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera StarFX, jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się StarFX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: Trading Bulls Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Seszele.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ w sekcji na stronie głównej brokera wspominają, że są firmą nieregulowaną: „StarFX nie podlega nadzorowi regulacyjnemu…” .

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że StarFX oferuje, zauważamy, że StarFX nie oferuje żadnych informacji o różnych typach kont.

The platformy do obsługi które oferuje StarFX to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które StarFX udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa StarFX
Strona internetowa StarFX

StarFX zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie różnych instrumentów, którymi można handlować z tą firmą, wyjaśnienie różnych podstawowych pojęć w świecie handlu.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o StarFX

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: starfx.com/mx

Número de teléfono: 00 08001004543

E-mail: nie podano

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma StarFX jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker i prawie nie znaleźliśmy oceny firmy, niewiele, co znaleźliśmy, jest negatywne.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o StarFX? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *