Komentarze StarFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera StarFX, jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się StarFX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: Trading Bulls Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Seszele.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ w sekcji na stronie głównej brokera wspominają, że są firmą nieregulowaną: „StarFX nie podlega nadzorowi regulacyjnemu…” .

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że StarFX oferuje, zauważamy, że StarFX nie oferuje żadnych informacji o różnych typach kont.

Te platformy do obsługi które oferuje StarFX to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które StarFX udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa StarFX
Strona internetowa StarFX

StarFX zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie różnych instrumentów, którymi można handlować z tą firmą, wyjaśnienie różnych podstawowych pojęć w świecie handlu.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o StarFX

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: starfx.com/mx

Número de teléfono: 00 08001004543

E-mail: nie podano

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma StarFX jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker i prawie nie znaleźliśmy oceny firmy, niewiele, co znaleźliśmy, jest negatywne.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o StarFX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «StarFX»

 1. Valentino odpowiedź

  Ta firma to mistyfikacja. Mówię ci z własnego doświadczenia, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Valentino, dziękuję za napisanie o StarFX. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.