Broker Bux

opinie o handlu fx ogierów

Analiza dotycząca StallionFxTrade

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy OgierFxTrade (zwany także imieniem: ogierfxtrade.com), Chodzi o plik Broker Forex i CFD. Czy StallionFxTrade jest naprawdę polecany do inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o StallionFxTrade ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy StallionFxTrade jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • StallionFxTrade wspomina o byciu częścią StallionFxTrade, StallionFxTrade INTL Limited i CapitalTrade Option Africa (Pty) Ltd.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizacjęWedług strony internetowej firma ma biura na Cyprze, w Wielkiej Brytanii i Vanuatu, chociaż nie ma na to żadnych ważnych informacji, uważamy, że jest to nieprawdziwe.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że StallionFxTrade wspomina o regulacjach CySEC, VFSC i FCSA, ale widząc, że ten broker nie występuje w ewidencji tych podmiotów, dedukujemy, że są to nieprawdziwe dane.

UWAGA: StallionFxTrade jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez StallionFxTrade, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne typy kont:

 • Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, codzienne prognozy rynkowe, alerty SMS, indywidualne konsultacje m.in.
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, codzienne prognozy rynkowe, alerty SMS, indywidualne konsultacje m.in.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 15.000, codzienne prognozy rynkowe, alerty SMS, indywidualne konsultacje m.in.

La platforma do działania oferowane przez StallionFxTrade to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego StallionFxTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona internetowa handlu ogierami fx
Strona internetowa StallionFxTrade

StallionFxTrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, sekcja edukacyjna, sekcja często zadawanych pytań, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na OgierFxTrade

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: ogierfxtrade.com
 • 📞Numer telefonu: + 12192087007
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego oceniamy StallionFxTrade. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na OgierFxTrade

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma StallionFxTrade jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w marcu 2022 FCA dodano do OgierFxTrade do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia A️ FCA z marca 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co sądzisz o StallionFxTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «StallionFxTrade: Ocena i recenzje»

 1. Charlie odpowiedź

  Dzień dobry, skoro FCA potwierdziło, że to oszustwo, czy istnieje możliwość wypłaty pieniędzy w inny sposób?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Charlie, dziękuję za komentowanie StallionFxTrade. Ten broker to oszustwo. FCA (UK Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FCA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.