W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w SprimFX. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o SprimFX i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWsprimfx.com
🏠 spółkaNie wymienione
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaSprimFX
📌 Adres16 Beaufort Court, Admirals Way Docklands, Londyn, E14 9XL, Wielka Brytania (zweryfikowany fałszywy adres)

⚠️ SprimFX to firma, która ukrywa swoje prawdziwe dane, używa sfałszowanych informacji, BĄDŹ OSTROŻNY. ⚠️

Rodzaje kont

SprimFX oferuje 4 różne konta do handlu:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Rozrusznik$ 500
Premia$ 5000
Deluxe$ 20000
Titan$ 50000

Informacje w sieci

Czy oszustwo Sprimfx to oszustwo?

SprimFX zapewnia podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, wykresów na żywo, kalkulatora aktywów, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 4915163628285

???? Ostateczna wycena SprimFX ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W SprimFX.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o SprimFX:

dataAktualizacja wiadomości
--

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o SprimFx? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń ze SprimFX.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez SprimFX

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić SprimFX

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić SprimFX?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy SprimFX to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że SprimFX to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy SprimFX jest niezawodny?

Nie. SprimFX nie jest godny zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od SprimFX?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla SprimFX?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy SprimFX to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Candelaria Carreno odpowiedź

  Sprimfx oszukał mnie Zainwestowałem dużo pieniędzy i nie pozwalają mi ich wypłacić!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Candelaria Carreño, dziękuję za napisanie o SprimFX. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.