Komentarze na temat SpotXTB

W tej sekcji przeanalizujemy brokera SpotXTB, jest brokerem CFD (i Forex) specjalizującym się w kryptowalutach. Czy SpotXTB jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: nie wspominają o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina o posiadaniu bazy w: nie wspomina o tym

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nic nie wspomina o żadnej regulacji, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez SpotXTB, zauważamy, że oferuje 4 rodzaje kont: Konto Bitcoin, Konto Bitcoin - Ethereum, Konto Bitcoin - Ethereum - Litecoin i Konto VIP.

Konto Bitcoin- Minimalny depozyt początkowy 250 $, bonus 100 $.

Konto Bitcoin - Ethereum- Minimalny depozyt początkowy 1.000 $, bonus 100 $.

Trzeci rodzaj konta to Bitcoin - Ethereum - Konto Litecoin- Minimalny depozyt początkowy 10.000 $, bonus 100 $.

Ostatnim typem konta jest Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 100 $, bonus XNUMX $.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera SpotXTB (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont SpotXTB
Rodzaje kont SpotXTB

Te platformy do obsługi że SpotXTB oferuje: nie wspomina o tym.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które SpotXTB udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna SpotXTB
Witryna SpotXTB

SpotXTB zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tak naprawdę nie mają sekcji edukacyjnych ani narzędzi finansowych.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o SpotXTB

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: spotxbt.com/ES/

Número de teléfono: (+44) 151.947.03.53

E-mail: Nie podano

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma SpotXTB jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, nie wspomina, gdzie ma swoją siedzibę, nie wspomina do jakiej firmy należy, a ponadto wszystko wskazuje (są niewiele opinii o firmie w internecie), że jest to „nowa” firma.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o SpotXTB? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

10 komentarze do «SpotXTB: Ocena i komentarze»

 1. edu odpowiedź

  cześć, niedawno (1 lub 2 dni temu) CNMV, regulator finansowy Hiszpanii, oznaczył SPOTXTB jako pasek finansowy i możliwe oszustwo, proszę ostrożni przyjaciele

 2. Igor odpowiedź

  Witaj!
  Chciałem wiedzieć, czy spotxbt jest regulowany, czy nie?
  Poprosili mnie o 15000 10000 euro i dali kolejne XNUMX XNUMX.
  Powiedziałem im, że chcę wyciągnąć pieniądze i przejść na emeryturę. Najpierw zajęło mi dużo czasu, aby odpowiedzieć mi telefonicznie, przez e-mail nie zrobili tego i mówią mi, że nie powinienem, ponieważ mam straty i musiałbym im zapłacić więcej. A jeśli chodzi o zdobywanie pieniędzy, to mi nie pozwalają.
  Co robię? Zgłosiłeś je?
  Czy możesz dać mi rozwiązanie?
  dzięki
  Proszę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Igor, jeśli przeczytasz tę recenzję o SpotXTB, zauważysz, że wspominamy, że jest to firma nieregulowana i NIE wspomina, gdzie ma siedzibę. Naprawdę masz to dość trudne. Być może powinieneś zasięgnąć porady prawnej… Możesz również skontaktować się z regulatorem finansowym w swoim kraju… Z jakiego kraju pochodzisz?

   Pozdrowienia.

 3. Elena odpowiedź

  Cześć! Jestem Eleną. Do mnie wrzucam spotxbt na telefon. "Przed rejestracją wrzucam pieniądze, wystarczy 200euro... do sprawdzenia później..." A potem coraz więcej kasy, bardzo szybko usuwałem wszystko, co miało 1450 euro. " To niewiele, poproś o pożyczkę w wysokości 3000, nie lepszą niż 5000.” Bardzo wesoły pośrednik, bez wstydu. Na swoim koncie nie mogłem operować, tylko on. Na moim komputerze bez mojej zgody pobrałem inną platformę, otwiera moje pliki. Bóg. Zablokuj moje konto, że nie mogę dostać pieniędzy, to szantażuje, że muszę wpłacić więcej pieniędzy. Z drugiej strony zamierza wycofać się z mojego banku. Przegrałem, gdzie jestem… To legalna platforma lub stado… Wydaje mi się, że teraz jestem w niebezpieczeństwie i mam tylko jedno rozwiązanie: zgłosić się, przekręt na moje pieniądze… Bardzo smutne, że jest tak wielu ludzi .

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Elena, dzięki za komentarze, naprawdę szkoda, o czym wspomniałeś. Czy pamiętasz, jak w ogóle natrafiłeś na SPOTXTB? Jeśli masz więcej informacji o firmie, podziel się nimi z nami.

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Elena, dziękuję za komentarze, czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Pamiętasz, jak w ogóle natrafiłeś na SpotXTB?

   Pozdrowienia.

 4. José Antonio Arrabala Pliego odpowiedź

  Jest łajdakiem. Odbyłem z nimi rozmowę i dokładnie przestudiowałem firmę, postanowiłem nie współpracować z nimi.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć José, dziękuję bardzo za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami ze SpotXTB, dlaczego wspominasz, że to oszustwo? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tę firmę?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.