Komentarze na temat Speedup Trader

W tej sekcji przeanalizujemy broker Speedup Trader (zwany również speeduptrader.com), jest brokerem Forex i Futures. Czy Speedup Trader naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Speedup Trader. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: SpeedUpTrader LLC.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Stanach Zjednoczonych (jest to nieprawda, ponieważ nie możemy znaleźć informacji, które zapewniłyby nas, że jest to regulowane w tym kraju).

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.


Pamiętaj, że aby dokonać bezpiecznej inwestycji, najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Zamiast tego podczas pracy z nieuregulowany broker, istnieje znacznie większe ryzyko utraty zainwestowanego kapitału, w przypadku gdy firma zbankrutuje lub, jak to zwykle bywa, niechętnie zwraca pieniądze.

Aby dowiedzieć się więcej o regulaminie zapraszamy do zapoznania się z następny link.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Speedup Trader, zauważyliśmy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto 1: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, zysk 1.500 $, 3 maksymalne kontrakty, dzienny limit strat 500 $, maksymalna redukcja 1.500 $.

Konto 2: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, zysk 3.000 $, 6 maksymalne kontrakty, dzienny limit strat 1.250 $, maksymalna redukcja 2.500 $.

Konto 3: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, zysk 6.000 $, 12 maksymalne kontrakty, dzienny limit strat 2.500 $, maksymalna redukcja 3.500 $.

 

Rodzaje kont Speedup Trader
Rodzaje kont Speedup Trader

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które oferuje Speedup Trader to: Własna platforma Speedup Trader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Speedup Trader udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna Speedup Trader
Witryna Speedup Trader

Speedup Trader nie zapewnia pomocy ani zasobów handlowcom ani zainteresowanym stronom.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Sprzedawca przyspieszenia |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: speeduptrader.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: skontaktował się bezpośrednio ze strony internetowej.

>>> Ocena włączona Sprzedawca przyspieszenia <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Speedup Trader jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker nieregulowany, jego lokalizacja w Stanach Zjednoczonych jest niemożliwa, ponieważ nie znajdujemy danych takich jak numer rejestracyjny czy regulaminowy, nie wiemy skąd tak naprawdę działają. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Speedup Trader? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Speedup Trader: ocena i komentarze»

 1. brayan odpowiedź

  Obecnie mam problem ze stroną internetową, nie pozwala mi wybrać planu, aktualnie nie ma pola wyboru planu, mam nadzieję, że z góry mi pomożesz, dzięki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Brayan, dziękuję za pisanie o Speedup Trader. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.