✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Sparclub24. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Sparclub24 i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWsparclub24.com
🏠 spółka*Desconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaDesconocido
📌 AdresSpeditionsstraße.21 40221 Düsseldorf

⚠️ Witryna Sparclub24 nie podaje żadnych informacji o firmie, która go obsługuje a także opublikowany adres nie odpowiada żadnej instytucji finansowej. Nie podawaj danych osobowych. ⚠️

Rodzaje kont

Sparclub24 nie oferuje różnych kont do obsługi.

Informacje w sieci

stronie sparclub24

Sparclub24 zapewnia podstawowe objaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, osobiste doświadczenia, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów


+ 49 (0) 211 946 24 207

???? Końcowa ocena Sparclub24 ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Sparclub24.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o Sparclub24:

data Aktualizacja wiadomości
październik 2022Skarga na Sparclub24 z Bafina.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”5693″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń ze Sparclub24.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Sparclub24

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Sparclub24

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Sparclub24?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Sparclub24 to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Sparclub24 to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Sparclub24 jest godny zaufania?

Nie. Sparclub24 nie jest rzetelny, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze ze Sparclub24?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Sparclub24?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Sparclub24 to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. AUBREY D. odpowiedź

  Die Bafin hat diesen Makler auf die schwarze Liste gesetzt, denn es handelt sich um ein Unternehmen, das darauf ausgerichtet ist, den Menschen Geld zu stehlen

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć AUBREY D, Dziękujemy za komentarz na temat Sparclub24. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link BAFIN). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   -

   Witaj AUBREY D, danke für deinen Komentarz zu Sparclub24. Dieser Broker ist ein Betrug. Vor ihnen hat die Bafin (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) bereits wegen Betrugs und Unregulierung gewarnt (Siehe BAFIN-Link). Senden Sie ihnen kein Geld, sie wollen mit Lügen so viel Geld wie möglich bekommen, die Operationen sind nicht echt, sie bringen das Geld nicht auf den Markt, sie lassen es nur so aussehen und am Ende sagen sie Ihnen, dass Sierloren haben und sie halten jest.

   Wenn Sie Ihr Geld abheben möchten, verlangen sie mehr, um Steuern, Gebühren, Legalisierungen usw. zu zahlen. Tun Sie es nicht Es ist ein klares Zeichen dafür, dass sie Ihr Geld stehlen wollen und sie werden nichts zurückgeben, selbst wenn Sie bezahlen.

   Wenn Sie weitere Informationen über das Unternehmen haben, bitten wir Sie, diese mit uns zu teilen, insbesondere wenn es sich um Informationen handelt, von denen Sie glauben, dass sie anderen Menschen durch eine Investition in dieses Unternehmen hel.

   Czy mają nazwiska, numery telefonów, adresy e-mail i dane kontaktowe? Erinnern Sie sich, wie Sie überhaupt auf diesen Broker gestßen sind?

   Um Ihr Geld zurückzuerhalten, versuchen Sie es in unserem CHAT oder in Form dieses Linki: HOLEN SIE IHR GELD EIN

   Grüße.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *