Komentarze na SpaceMarkecie

W tej sekcji przeanalizujemy SpaceMarket (nazywany również nazwą: spacemarket.pro), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę poleca się SpaceMarket do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o SpaceMarkecie ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy SpaceMarket ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ SpaceMarket wspomina o byciu część: Widdershins Group Ltd. 

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Dominika.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że SpaceMarket nie ma żadnego rodzaju regulacji.

 

UWAGA: SpaceMarket jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje SpaceMarket, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy $ 250, dźwignia 1: 300, minimalny depozyt zabezpieczający 1 pips, minimalny lot 0.01, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 20%, wymuszone zamknięcie 10%.

Konto optymalne: minimalny depozyt początkowy $ 2.000, dźwignia 1: 300, minimalny depozyt zabezpieczający 0.7 pipsa, minimalny lot 0.01, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 35%, wymuszone zamknięcie 20%.

Konto indywidualne: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, dźwignia 1: 300, minimalny depozyt zabezpieczający 0.6 pipsa, minimalny lot 0.01, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 55%, wymuszone zamknięcie 30%.

Konto strategiczne: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, dźwignia 1: 300, minimalny depozyt zabezpieczający 0.5 pipsa, minimalny lot 0.01, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, wymuszone zamknięcie 50%.

Rodzaje kont SpaceMarket
Rodzaje kont SpaceMarket

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje SpaceMarket to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego SpaceMarket udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna SpaceMarket
Witryna SpaceMarket

SpaceMarket zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, kalendarz ekonomiczny, słowniczek, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat SpaceMarket 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: spacemarket.pro

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na SpaceMarket. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona SpaceMarket

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? SpaceMarket jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po zapoznaniu się z tym brokerem radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to wyraźnie ugruntowana firma, która przyjmuje pieniądze od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo nieprzejrzysty, ponieważ prawie nie zawiera informacji prawnych, znajduje się w raju podatkowym i jakby tego było mało, także regulacyjnym (spółka nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : SpaceMarket wraz z brokerami 24FinTime, AdamantFX, AsseGroup, CFBroker, Finlay, OctoFinanse, SupraTrade y TopTrade Group Należą do niesławnej Widdershins Group Ltd., firmy o fatalnej reputacji, z wieloma skargami, która została już oskarżona o oszustwo przez europejskie organy regulacyjne.

PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o SpaceMarkecie? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «SpaceMarket: ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carolina, dziękuję za komentowanie SpaceMarket. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *