SP Market24 Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera SP Market24 (zwany także spmarket24.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się SP Market24 do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o SP Market24 ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy SP Market24 ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wymienia przynależność do: SP Market24 Sp.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez SP Market24, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mini, Konto Brązowe, Konto Srebrne i Konto Złote. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, zmienne spready, dźwignia do 1:50, dozwolony hedging, porady ekspertów, całodobowe wsparcie, minimalny wolumen transakcji 24 lota, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 0.01 transakcji bez ryzyka.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.001, zmienne spready, dźwignia do 1:50, dozwolony hedging, porady ekspertów, całodobowe wsparcie, minimalny wolumen transakcji 24 lota, trening osobisty, powiadomienia SMS, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 0.01 transakcji bez ryzyka.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.001, zmienne spready, dźwignia do 1:50, dozwolony hedging, porady ekspertów, całodobowe wsparcie, minimalny wolumen transakcji 24 lota, trening osobisty, powiadomienia SMS, obsługa klienta VIP, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 0.01 transakcji wolnych od ryzyka.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 15.001, zmienne spready, dźwignia do 1:50, dozwolony hedging, porady ekspertów, całodobowe wsparcie, minimalny wolumen transakcji 24 lota, trening osobisty, powiadomienia SMS, obsługa klienta VIP, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 0.01 transakcji bez ryzyka.

 

Rodzaje kont SP Market24
Rodzaje kont SP Market24

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferty SP Market24 to: platformy Sirix i MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które SP Market24 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna SP Market24
Witryna SP Market24

SP Market24 zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć, informacje o firmie, sekcja często zadawanych pytań, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat SP Market24 |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: spmarket24.pl

Número de teléfono: + 41 626 746 727

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na SP Market24. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona SP Market24 <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? SP Market24 jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, a jego siedziba znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju do inwestowania (Wyspy Marshalla), szukając opinii o SP Market24 Znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CNMV SP Market24 do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lutego 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano FCA SP Market24 do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FCA z kwietnia 2021 r

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o SP Market24? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

45 komentarze do «SP Market24: Ocena i komentarze»

 1. Anonimo odpowiedź

  Witam, po pierwsze dzięki za przybycie i udzielenie informacji.

  Mam problemy z trzema brokerami, oczywiście z powodu mojej ignorancji.

  spmarket24
  unitex.co
  daxcapital.com

  Ta ostatnia firma Daxcapital.com wysłała mi wiadomość, że zarobiłem 34000 15000 euro, z czego 19000 3000 zostało na kontynuację pracy, a XNUMX XNUMX zapłaconych, ale pieniądze są blokowane przez Blockchain, ponieważ nie ma dochodów w portfelu i że ja winien włożyć XNUMX euro, aby dać pozwolenie na odblokowanie operacji.

  Wydaje mi się, że kot jest zamknięty i dlatego proszę o radę i pomoc.

  Pozostałe dwie firmy od dłuższego czasu nie odpowiadały ani nie mówiły, jednak z drugiej strony myślę, że być może daxcapital nie jest oszustwem, na jakie wygląda.

  ale masz informacje, które pomogą mi nie dać się oszukać

  Dziękuję za pomoc i współpracę.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam anonimowo, są oszustami, gdyby były regulowane, umieściłbym to na ich stronie internetowej i NIE UMIESZCZAĆ, JEŚLI ZAGLĄDASZ NA STRONĘ FCA (URZĄD DOTYCZĄCY PROWADZENIA FINANSÓW WIELKIEJ BRYTANII) i piszesz SP Markets24 lub numer 479960 nie możesz ich znaleźć: https://register.fca.org.uk/s/search?type=Companies&q=SP+Market24

   Nie wierz w nic, co Ci mówią, są kłamcami i manipulatorami, zrobią wszystko, aby zdobyć TWOJE PIENIĄDZE, Twój doradca pobierze prowizję od wszystkiego, co zainwestujesz, a następnie wykonają operacje, abyś stracił wszystko i został TWOIM PIENIĄDZE. SP Market24 to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy ani tej, którą zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY
   pozdrowienia

 2. Laura odpowiedź

  dzień dobry zostałem oszukany przez spmarket24

  Mam pieniądze na platformie spmarket 24 i chciałem je odzyskać. Nie mogę znaleźć sposobu na wypłatę/odzyskanie mojego kapitału. Proszę o pomoc, ponieważ spmarket24 nie daje mi żadnego rozwiązania ani korzystnej odpowiedzi.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Laura, są OSZUSTWAMI, gdyby były regulowane, umieściłbym to na ich stronie internetowej i NIE UMIESZCZAĆ, JEŚLI SZUKAJ NA STRONIE FCA (URZĄD DOTYCZĄCY PROWADZENIA FINANSÓW WIELKIEJ BRYTANII) i piszesz SP Markets24 lub numer 479960 nie możesz ich znaleźć: https://register.fca.org.uk/s/search?type=Companies&q=SP+Market24

   Nie wierz w nic, co Ci mówią, są kłamcami i manipulatorami, zrobią wszystko, aby zdobyć TWOJE PIENIĄDZE, Twój doradca pobierze prowizję od wszystkiego, co zainwestujesz, a następnie wykonają operacje, abyś stracił wszystko i został TWOIM PIENIĄDZE. SP Market24 to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy ani tej, którą zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Jezus Calvo Martinez odpowiedź

  DO POLECANYCH BROKERÓW. MÓJ OSTATNI KOMENTARZ NIE BYŁ OPUBLIKOWANY. JUŻ WIEDZIAŁEM, PONIEWAŻ W JAKI SPOSÓB ZDEMASKOWAŁ SWOJĄ POLITYKĘ PUBLIKACYJNĄ. TO ANI NIE BĘDĄ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jezu, myślę, że oglądasz dużo filmów science fiction, staramy się publikować wszystko, co może pomóc inwestorom w podejmowaniu decyzji finansowych i trzymaniu się z daleka od oszustów. Aby zapobiec wprowadzaniu w błąd naszych użytkowników, zachowujemy ostrożność podczas udostępniania danych, aby zapobiec ich oszukaniu po raz drugi lub trzeci.

   Pozdrowienia.

 4. Jezus Calvo Martinez odpowiedź

  DO POLECANYCH BROKERÓW. Przepraszam, ale nie mogę przyznać się do komentarza, jestem pierwszym zainteresowanym rozwiązaniem tej sprawy i do tego chciałem stworzyć platformę dotkniętą przez tego brokera, ponieważ zjednoczenie jest siłą,
  W tym celu podałem swoje informacje, telefon i e-mail, a nie opublikowałeś ich. Udało mi się dowiedzieć o pliku, w którym gromadzone są wszystkie operacje finansowe, który, jak powinieneś wiedzieć, powstał z wyglądem bitcoina. Dlatego Twój komentarz jest zbędny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, wiemy o tym, ale nie wysyłasz linku, aby oszukany mógł monitorować lub przeglądać te dane.

   Pozdrowienia.

 5. Jezus Calvo Martinez odpowiedź

  Wszyscy, którzy zostali oszukani przez spmarket24 wiedzą, że w obliczu wielu przypadków oszustw na całym świecie, wszystkie konta zostały zablokowane, a wszystkie nasze dane z impozycjami znajdują się w pliku o nazwie Blockchain, którego nie mogą dotknąć. Nie będąc w stanie podać więcej danych, ponieważ strona nie pozwala na to, jeśli jesteś zainteresowany odzyskaniem pieniędzy, zapytaj w Internecie. Już zrobiłem. Szczęściarz

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, zawsze pozwalamy Ci podać jak najwięcej informacji, aby pomóc wszystkim dotkniętym chorobą, jeśli nie chcesz ich udzielać, będzie to z jakiegoś ukrytego powodu, który masz, ale tutaj masz otwarte drzwi, aby dać wszystko informacje, które pomogą wszystkim, co zostało oszukane przez tego brokera, ale jak musisz zrozumieć dla ochrony naszych użytkowników, nie chcemy, aby zostali oszukani lub ponownie oszukani przez kogoś, kto rzekomo twierdzi, że ma dane do pomocy i nie daje Osobiście nie widzę w tym zbyt dobrych intencji, Ten, kto chce pomóc, mówi rzeczy takimi, jakie są, i ten, kto nie utrzymuje ich, aby były interesujące.

   Powodzenia.

 6. Jezus Calvo Martinez odpowiedź

  Tony. Nie zezwalając tej stronie na podawanie danych osobowych, ja i kilka innych osób, których to dotyczy, w Saragossie zainicjowaliśmy pozasądowe postępowanie w kancelarii prawnej z siedzibą w Barcelonie. Pobierają 1000 €, które możesz zapłacić trzy razy. Proces odzyskiwania depozytów trwa zwykle około sześciu miesięcy, a od tego, co zostanie odzyskane, obciążają Cię 18%

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, jak nazywa się ta kancelaria, chciałbym zweryfikować czy jest to jedna z prawdziwych, czy z tych, którzy podszywają się pod prawników

   Pozdrowienia.

  • Tony odpowiedź

   Jezu, jak już Ci powiedziałem, chciałbym móc się z Tobą skontaktować, ale nie widzę sposobu, aby to zrobić, ponieważ nie pozwalają na publikację Twoich danych. Mój adres e-mail jest w odpowiedzi, jeśli znasz inną procedurę rozwiązania tego problemu, poinformuj mnie.
   Pozdrowienia.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Tony, staramy się tylko chronić naszych użytkowników przed możliwymi oszustwami, jeśli chce, może się z tobą skontaktować, jeśli może ci pomóc, ale bądź ostrożny, ponieważ nie znamy intencji Jezusa, ponieważ mówi, że ma informacje, które mogą pomóc i ukrywa On nie chce tego dawać otwarcie, to nie daje nam wiele ufności i proszę o czujność.

    Pozdrowienia.

 7. Jezus Calvo Martinez odpowiedź

  Adriana Scott. Belen James Ross, Selena Kruger i inni to jeszcze jedno ogniwo w tym łańcuchu gangsterów oszustów spmarket24. Co do Tony'ego, muszę zaznaczyć, że podany ci numer rozporządzenia FCA JEST FAŁSZYWY. Z numeracją 479960 żadna firma nie jest zarejestrowana w FCA Możesz to sprawdzić samodzielnie otwierając w Google FCA. Pojawi się kilka stron. Otwierasz ten z napisem O FCA i na dole masz link REJESTR USŁUG FINANSOWYCH, wpisujesz i w sekcji SZUKAJ W REJESTRZE otwierasz go ponownie i pojawia się tam, gdzie musisz wpisać numer rejestracyjny, który Ci podali . Nie ma firmy zarejestrowanej pod tym numerem w FCA i jest to przestępstwo, ponieważ oszukańczo wykorzystuje oficjalne centrum, które reguluje rynki finansowe w Wielkiej Brytanii, wyłącznie w celu oszukiwania. Mając ten e-mail lub WhatsApp, w którym przekazali to rozporządzenie, możesz zgłosić je do FCA

 8. Jezus Calvo Martinez odpowiedź

  Kilka razy kontaktowałem się z telefonem i e-mailem i stanowiłem platformę do walki ze spmarket24. Najwyraźniej ta strona jest zainteresowana, ponieważ jej nie publikuje

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, możesz utworzyć grupę na tym forum dla inwestorów, aby dostarczać informacje i komentarze pod tym linkiem: https://brokersrecomendados.com/sp-market-24-comentarios/

   Niestety mieliśmy kilka osób, które założyły podobne grupy, a następnie skierowały tych użytkowników do innych oszustw, fałszywych prawników lub fałszywych brokerów i tym podobnych rzeczy, dlatego wolimy, aby odbywało się to w sposób otwarty i kontrolowany, tak że nikt nie oszuka naszych czytelników.

   Pozdrowienia.

 9. Jezus Calvo Martinez odpowiedź

  Jeśli po negatywnych doświadczeniach ze spmarket24 nadal chcesz kontynuować inwestowanie, muszę Ci powiedzieć, że nie wszyscy są tacy sami… istnieją inni międzynarodowi brokerzy regulowani przez główne rynki CNMV, FCA itp. Ci brokerzy nie będą działać dla Ciebie, ponieważ zabraniają tego międzynarodowe przepisy. To sam klient musi wykonać operacje. Przeprowadzą test, aby sprawdzić, czy jesteś w stanie działać na rynku FOREX, a na koniec przeczytają ostrzeżenia CNMV. Współpracują z kilkoma platformami i mają DEMO, w którym zapewniają wirtualną kwotę 10000 XNUMX EUR lub więcej.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, masz rację z tym, co mówisz o innych brokerach i że SP Markets24 to piraci i nie są regulowani, gdyby byli regulowani, umieściłbym to na ich stronie internetowej i NIE UMIESZCZAĆ, JEŚLI ZAGLĄDASZ NA STRONIE FCA (FINANSOWE ORGAN POSTĘPOWANIA Wielkiej Brytanii) i piszesz SP Markets24 lub numer 479960, nie możesz ich znaleźć: https://register.fca.org.uk/s/search?type=Companies&q=SP+Market24

   Nie wierz w nic, co Ci mówią, są kłamcami i manipulatorami, zrobią wszystko, aby zdobyć TWOJE PIENIĄDZE, Twój doradca pobierze prowizję od wszystkiego, co zainwestujesz, a następnie wykonają operacje, abyś stracił wszystko i został TWOIM PIENIĄDZE. SP Market24 to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy ani tej, którą zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 10. Jezus Calvo Martinez odpowiedź

  Osoba, która umieściła mnie jako doradcę na spmarket24 nazywa się SELENA KRUGER i jest jeszcze jednym ogniwem w tym gangu oszustów. Bardzo uprzejmy i przyjazny w umowie, ale kiedy popełnili oszustwo, ignorują stwierdzenie, że już z nimi nie współpracują. WSZYSTKIE KŁAMSTWO!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, oni są piratami, nie są regulowani, gdyby byli regulowani, umieściłbym to na ich stronie internetowej i NIE UMIESZCZAĆ, JEŚLI ZAGLĄDASZ NA STRONIE FCA (URZĄD POSTĘPOWANIA FINANSOWEGO z Wielkiej Brytanii) i piszesz SP Markets24 lub numer 479960 nie je znajdziesz: https://register.fca.org.uk/s/search?type=Companies&q=SP+Market24

   Nie wierz w nic, co Ci mówią, są kłamcami i manipulatorami, zrobią wszystko, aby zdobyć TWOJE PIENIĄDZE, Twój doradca pobierze prowizję od wszystkiego, co zainwestujesz, a następnie wykonają operacje, abyś stracił wszystko i został TWOIM PIENIĄDZE. SP Market24 to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy ani tej, którą zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 11. Tony odpowiedź

  Dla Jesúsa Calvo Martíneza o swoim komentarzu z 20. wskazującym na pomysł stworzenia platformy dla oszustów przez Spmarket24 uważam, że jest to bardzo ciekawa opcja, w której chciałbym być częścią. Nie mam Twoich danych kontaktowych, możesz mi je podać. Dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jezu i Tony, jeśli chcesz móc zamieścić wszystkie komentarze TUTAJ a zatem wszyscy, którzy czytają o tym brokerze i mają doświadczenia, będą mogli przekazać informacje, aby je zakończyć. Są piratami, nie są regulowani, gdyby byli regulowani, umieściłbym to na ich stronie internetowej i NIE UMIESZCZAĆ, JEŚLI ZAGLĄDASZ NA STRONĘ FCA (URZĄD DOTYCZĄCY PROWADZENIA FINANSÓW WIELKIEJ BRYTANII) i piszesz SP Markets24 lub numer 479960 nie możesz ich znaleźć: https://register.fca.org.uk/s/search?type=Companies&q=SP+Market24

   Nie wierz w nic, co Ci mówią, są kłamcami i manipulatorami, zrobią wszystko, aby zdobyć TWOJE PIENIĄDZE, Twój doradca pobierze prowizję od wszystkiego, co zainwestujesz, a następnie wykonają operacje, abyś stracił wszystko i został TWOIM PIENIĄDZE. SP Market24 to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy ani tej, którą zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 12. Jezus Calvo Martinez odpowiedź

  Mam na imię Jesus i już zostawiłem komentarz na temat moich doświadczeń ze spmarket24, ale chcę poszerzyć moje informacje, aby ta banda gangsterów przestała oszukiwać. Na jej stronie głównej znajduje się numer telefonu do konsultacji z prefiksem +41 należącym do Szwajcarii. Jest to numer przewodni, ponieważ nie odbierają połączeń.
  Złożyłem skargę i jedyną możliwością dla osób poszkodowanych jest stworzenie platformy, która będzie przeciwko nim. Unia zmusić. Mój telefon i e-mail są dostępne w moim poprzednim komentarzu.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, oni są piratami, nie są regulowani, gdyby byli regulowani, umieściłbym to na ich stronie internetowej i NIE UMIESZCZAĆ, JEŚLI ZAGLĄDASZ NA STRONIE FCA (URZĄD POSTĘPOWANIA FINANSOWEGO z Wielkiej Brytanii) i piszesz SP Markets24 lub numer 479960 nie je znajdziesz: https://register.fca.org.uk/s/search?type=Companies&q=SP+Market24

   Nie wierz w nic, co Ci mówią, są kłamcami i manipulatorami, zrobią wszystko, aby zdobyć TWOJE PIENIĄDZE, Twój doradca pobierze prowizję od wszystkiego, co zainwestujesz, a następnie wykonają operacje, abyś stracił wszystko i został TWOIM PIENIĄDZE. SP Market24 to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy ani tej, którą zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 13. Jezus Calvo Martinez odpowiedź

  W kwietniu 2020 zacząłem handlować z brokermaster, obecnie spmarket24 pod nadzorem Seleny Kruger. Przez cały ten czas zainwestowałem w sumie 23.000 124.000 €, osiągając saldo 22.000 95 € w marcu i z ujemnymi otwartymi pozycjami 4 22.000 €. Muszę dodać do tego komentarza, że ​​102.000% operacji zostało przeze mnie otwartych i zamkniętych na platformie metratader 40.000. Kilka dni temu postanowiłem zamknąć XNUMX XNUMX negatywów, pozostawiając saldo XNUMX XNUMX €, z pozycjami na zero, wymóg wymagany przez tych oszustów. Kiedy poprosisz o zwrot XNUMX XNUMX €, spotkasz się z niemiłą niespodzianką, że bez Twojej zgody otworzyli ujemne pozycje, aby ukraść całe saldo. To złodzieje białych kołnierzyków i musimy ich zabić. Rozpatrzyłem skargę, ponieważ we wszystkich tych działaniach kryje się przestępstwo. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby zdemaskować tych sukinsynów i myślę, że jeśli będziemy działać jako grupa i razem, możemy coś osiągnąć.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, oni są piratami, nie są regulowani, gdyby byli regulowani, umieściłbym to na ich stronie internetowej i NIE UMIESZCZAĆ, JEŚLI ZAGLĄDASZ NA STRONIE FCA (URZĄD POSTĘPOWANIA FINANSOWEGO z Wielkiej Brytanii) i piszesz SP Markets24 lub numer 479960 nie je znajdziesz: https://register.fca.org.uk/s/search?type=Companies&q=SP+Market24

   Nie wierz w nic, co Ci mówią, są kłamcami i manipulatorami, zrobią wszystko, aby zdobyć TWOJE PIENIĄDZE, Twój doradca pobierze prowizję od wszystkiego, co zainwestujesz, a następnie wykonają operacje, abyś stracił wszystko i został TWOIM PIENIĄDZE. SP Market24 to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy ani tej, którą zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 14. Tony odpowiedź

  Osoba ze SpMarK24, która zarządzała moim kontem, przedstawia się jako poczta Belen James Ross [email chroniony]kontakt osobisty, prawie codziennie, odbywał się przez telefony zawsze inicjowane przez nią z różnych numerów z prefiksem +44 z Birmingham, Eastbourne, Londynu itp., przelew w celu otwarcia konta został wykonany do banku Nexpay Uab z siedzibą w Litwa , LyraPro Ou będąc beneficjentem konta, to wszystkie dane, które posiadam, co jeśli zwróciłem moją uwagę to czas, który poświęciłem kierownictwu biorąc pod uwagę, że saldo mojego konta nie było bardzo ważne, aby przenieść saldo konto wymaga ode mnie wcześniejszego uzyskania dochodu w wysokości 25,% kapitału.Nie zamierzam dać im satysfakcji z tego, że jestem oszukany o więcej €.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Tony, nie wysyłaj niczego, to piraci, nie podlegają regulacjom, gdyby byli regulowani, umieściłbym to na ich stronie internetowej i NIE UMIESZCZAĆ, JEŚLI ZAGLĄDASZ NA STRONIE FCA (URZĄD POSTĘPOWANIA FINANSOWEGO WIELKIEJ BRYTANII) i napisz SP Markets24 lub numer 479960 nie możesz ich znaleźć: https://register.fca.org.uk/s/search?type=Companies&q=SP+Market24

   Nie wierz w nic, co Ci mówią, są kłamcami i manipulatorami, zrobią wszystko, aby zdobyć TWOJE PIENIĄDZE, Twój doradca pobierze prowizję od wszystkiego, co zainwestujesz, a następnie wykonają operacje, abyś stracił wszystko i został TWOIM PIENIĄDZE. SP Market24 to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy ani tej, którą zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 15. Tony odpowiedź

  Zgłoszone uwagi każą mi wątpić w wypłacalność SP Market24, w którym mam otwarte konto od początku tego roku 2021. Przysłali mi certyfikat licencyjny wydany przez FCA o numerze referencyjnym 479960, którego autentyczności nie poświadczam. Muszę opisać uwagę i zarządzanie brokera przypisanego do mojego konta jako niezwykłe, chociaż prawdą jest, że uzyskane do tej pory zyski kapitałowe są skapitalizowane na koncie i nie wypłaciłem ani jednego €, może pojawić się niespodzianka, gdy poproszę o ratowanie funduszy, jeśli tak, to prawda, że ​​nie przestają nalegać, abym podwyższył pozycję za to, zaoferowali mi plan finansowy od 50.000 12 euro, czas trwania 24 miesięcy, bardzo atrakcyjna rentowność, z comiesięczną spłatą części odsetek oraz umorzenie kapitału plus pozostałe odsetki do końca okresu. Ktoś wie o tym produkcie i czy jego kierownictwo potwierdzi oszukańcze działanie SP MarketXNUMX.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Tony, gdyby były uregulowane, umieściłbym to na Twojej stronie i NIE UMIESZCZAJ, JEŚLI SZUKAJ NA STRONIE FCA (URZĄD DOTYCZĄCY PROWADZENIA FINANSÓW WIELKIEJ BRYTANII) i piszesz SP Markets24 lub numer 479960, nie możesz ich znaleźć: https://register.fca.org.uk/s/search?type=Companies&q=SP+Market24

   Nie wierz w nic, co Ci mówią, są kłamcami i manipulatorami, zrobią wszystko, aby zdobyć TWOJE PIENIĄDZE, Twój doradca pobierze prowizję od wszystkiego, co zainwestujesz, a następnie wykonają operacje, abyś stracił wszystko i został TWOIM PIENIĄDZE. SP Market24 to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy ani tej, którą zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Tony odpowiedź

    W moim pierwszym pytaniu o Spmarket24 miałem wątpliwości co do jego uczciwości ze względu na uwagę, jaką otrzymał od Belena Jamesa Rossa, brokera prowadzącego moje konto, tożsamość z pewnością tak fałszywa jak jego uczciwość, której maska ​​spadła, gdy tylko o to poprosiłem wypłacić część kapitału z mojego konta. Popieram wszystkie komentarze odzwierciedlone w sieci, że nie wkładają ani jednego euro więcej do kieszeni, są nienasyconymi przestępcami i słownie agresywnymi, gdy nie reagujesz tak, jak oczekują od ciebie, ponieważ nie są uregulowani nie wiem, jak iść sądownie przeciwko nim ktoś wie, modlę się tylko, żeby matka natura nie pomogła w wytępieniu tej zarazy.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Tony, są piratami, nie są regulowani, gdyby byli regulowani, umieściłbym to na ich stronie internetowej i NIE UMIESZCZAĆ, JEŚLI ZAGLĄDASZ NA STRONIE FCA (URZĄD POSTĘPOWANIA FINANSOWEGO Wielkiej Brytanii) i piszesz SP Markets24 lub numer 479960 nie je znajdziesz: https://register.fca.org.uk/s/search?type=Companies&q=SP+Market24

     Nie wierz w nic, co Ci mówią, są kłamcami i manipulatorami, zrobią wszystko, aby zdobyć TWOJE PIENIĄDZE, Twój doradca pobierze prowizję od wszystkiego, co zainwestujesz, a następnie wykonają operacje, abyś stracił wszystko i został TWOIM PIENIĄDZE. SP Market24 to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy ani tej, którą zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

 16. M odpowiedź

  SP MARKET 24 OSZUST ADRIANA SCOTT DOSTAJE OPUBLIKOWANY I ZWRÓCI MOJE PIENIĄDZE - SCAMMER BITCH SNAKE

  CZY MASZ JUŻ ZAPIS OSZUSTW W TYM TYGODNIU ADRIANA?

  NIE UFAJ TEJ FIRMIE SĄ ŚMIECI, UkrADLI WSZYSTKIE MOJE OSZCZĘDNOŚCI TA FIRMA ZŁODZIEJÓW PIRACÓW

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć M, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w uzyskaniu informacji o SP Market24, ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy ani tej, którą zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w uzyskaniu informacji o SP Market24, ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy ani tej, którą zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 17. Xavier odpowiedź

  Dzień dobry:
  Czy ktoś z was, który ma negatywne komentarze SPMarket, zainwestował w nie i stracił wszystkie pieniądze?
  Dzięki za pomoc.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Javier, Nie, INWESTUJEMY TYLKO W BROKERÓW Z POWAŻNYMI PRZEPISAMI, NIE JAK SP MARKET24, który jest ROZPORZĄDZENIEM Chichinabo, w każdym razie dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w informacji o SP Market24, ten broker to oszustwo, tak Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj MARIA, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w udzielaniu informacji o SP Market24, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc inne osoby inwestujące w tej firmie.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 18. Jezus odpowiedź

  O spmarket24. Rejestracji dokonuje pewna Renata Fernández, + 447438605043 Pośrednik przedstawił się jako Adriana Scott. Pieniądze trafiają do firmy Tovio LTD w Wielkiej Brytanii za pośrednictwem konta w litewskim banku, którego właścicielem jest prawdziwy obywatel Czech, który nazywa się Marketa Studena. Połączenia są wykonywane z numerów telefonów z prefiksem w Wielkiej Brytanii +44, a pośrednik z numeru telefonu z prefiksem Cypru + 35796015476. Mówią, że są zarejestrowani jako pośrednicy w EFTA. OSZUSTWO.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w uzyskaniu informacji o SP Market24, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc inne osoby inwestujące w tej firmie.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 19. Humberto odpowiedź

  presja inwestowania, nie mogą wywierać na ciebie presji, a wezwanie do inwestowania nie jest dobre i według FCA jest klasyfikowane jako oszustwo, bądź ostrożny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Humberto, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z SP Market24, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym ta firma.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *