✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat rynków rozwiązań

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Solutions Markets (tzw. solutionsmarkets.co), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się rozwiązania Markets, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Rynkach Rozwiązań ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to rozwiązania Rynki ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: Kiqiwk Holdings Intl Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Solutions Markets, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Pro i Konto Eksperta. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy 250 USD, dźwignia do 1: 100, spread 0.6 pipsa, brak prowizji, 40% limit stop out, ochrona przed ujemnym saldem.

Konto Pro- Minimalny depozyt początkowy 2.500 USD, dźwignia do 1: 200, spread 0.4 pipsa, brak prowizji, 40% limit stop out, ochrona przed ujemnym saldem.

Konto eksperta: minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 1 $, dźwignia do 30:1 lub 200: 0.1, spread 40 pipsa, brak prowizji, limit stop out XNUMX%, ochrona przed ujemnym saldem.

Rynki rozwiązań Rodzaje kont
Rynki rozwiązań Rodzaje kont

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Solutions Markets to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Solutions Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna rynków rozwiązań
Witryna rynków rozwiązań

Solutions Markets zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: kalkulatory, podsumowania rynkowe, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Rynki rozwiązań |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: Solutionsmarkets.co

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu rynków rozwiązań. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Rynki rozwiązań <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Solutions Markets jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Brytyjskie Wyspy Dziewicze), szukając opinii o Rynki rozwiązań Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CNMV Rynki rozwiązań do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano FMA (Austria) Rynki rozwiązań do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FMA z lutego 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CONSOB Rynki rozwiązań do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lutego 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Rynkach Rozwiązań? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

26 komentarze do «Rynki rozwiązań: oceny i komentarze»

 1. Amelia odpowiedź

  dzięki polecanym brokerom, dzięki za uratowanie tylu osób, Twoja praca jest bezcenna, unikasz wielu oszustw!!! tak trzymaj, musimy powstrzymać te oszustwa, takie jak Solutions Markets. DZIĘKUJĘ CI!!! DZIĘKUJĘ I DZIĘKUJĘ!!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Amelio, dziękuję Ci za napisanie, Twoje słowa dają nam siłę do dalszej pracy i pomagania tak wielu ludziom, aby nie dały się nabrać na te oszustwa.

   Pozdrowienia.

 2. Adriana Herrera odpowiedź

  IMPONUJĄCE JEST, ŻE TA SUKA OSZUSTKA ADELA SCHULTZ MOŻE MANIPULOWAĆ KLIENTAMI, OCZYWIŚCIE TE SKORUPIONE SĄ JUŻ PRZESZKOLONE NA OSZUSTWO. ALE TO NIE OZNACZA, ŻE JESTEŚMY głupcami, którzy nas oszukali, ALE ŻE TO JEST NORMALNE, CZCILIŚMY LUDZI POSTĘPUJĄCY Z NATURALNOŚCIĄ MYŚLĄC, ŻE INNI SĄ RÓWNIEŻ POPRAWNI. Oszuści to raczej ludzie, którzy mają niską samoocenę, nie są sami siebie pewni, a potem starają się zarobić na kradzież w internecie, bo w kilku firmach są odrzucani tylko za to, że nie są zepsuci, INTERNET, KTÓRY ROBIĄ. TA ZŁODZIEJKA ADELA ZADZWONIŁA DO MNIE TELEFONICZNIE PONIEWAŻ MIAŁEM FILM O KRYPTOWALUCIE, KTÓRY PRZYSZŁ W NIEMCZECH, PÓŹNIEJ TA SZABLA ZADZWONIŁA DO MNIE, ABY PROPONOWIĆ JEJ USŁUGI FINANSOWE, TO NIE SZCZĘŚLIWE ANI NIE SKOŃCZYŁO UNIWERSYTET JEST KOMPLETNY, LUDZIE JEST W PEŁNI PISANIA I MÓWIENIA. JEST NIEMAL NIEPIŚMIENIONĄ, KTÓRA JEST ZDECYDOWANA TYLKO KRADZIEŻĄ.POCZTA OD TEGO OSZUSTWA JEST: [email chroniony]. Poprosiła mnie o podanie kodu mojej karty kredytowej. Chciał nabrać pewności siebie, pytając mnie o przyjęcie wigilijne, co zrobię na dobranoc, z kim spędzę, co zrobię na jedzenie itp. Później zdałem sobie sprawę, że ten gówniany człowiek chciał mnie dobrze zmanipulować, znając mój prywatny obszar, wiedząc, z kim mieszkam itd., aby zrobić swój makabryczny przekręt. Drań, wpłaciłem mu z mojej karty kredytowej 560 dolarów, nic więcej. Oczywiście ten złodziej chciał, żebym przysłał jej tysiąc dolarów lub tysiąc franków szwajcarskich, ale w mojej głowie zawsze był pomysł powolnego prowadzenia biznesu, nie inwestowania dużo. Chciałem tylko zainwestować 300 franków, ale potem wysłałem więcej pieniędzy, aż skompletowałem 560 dolarów.
  To, co mnie najbardziej denerwuje i denerwuje, to czyn tej motłochu, ale ktoś ukradnie im wszystko, co im ukradli, takie jest prawo życia. W Biblii jest napisane, że to, co robisz, ma swoje konsekwencje.
  Jeśli ktoś, kto został oszukany, chce się ze mną skontaktować z innymi danymi, których nie mogę podać tutaj, może do mnie napisać na adres: [email chroniony] Dobrze byłoby okazać solidarność wszystkich poszkodowanych i napisać list do rządu angielskiego wyjaśniający tę sytuację.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj ADRIANA, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Rynkami Rozwiązań. Rynki rozwiązań to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   ⛔Uwaga⛔ Posiadają powiadomienia o oszustwach od różnych europejskich organów nadzoru finansowego:

   W styczniu 2021 r. CNMV (Hiszpania) dodał Solutions Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. (Zobacz link)

   W lutym 2021 FMA (Austria) dodała Solution Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ⛔(patrz link)

   W lutym 2021 CONSOB dodał Solution Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ⛔(patrz link)

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • ADRIANA HERRERA GUZMAN

    Cześć,
    Nie znam twojego imienia, ale hej, to nie ma znaczenia. Chcę odpowiedzieć na Twoje pytania, doradca, którego miałem, nazywa się: Adela Schultz pochodzenia angielskiego, powiedziała mi, że mieszka w Anglii, a jej biuro również znajduje się w Anglii, jej e-mail to: [email chroniony]. Ta kobieta po raz pierwszy zadzwoniła do mnie w grudniu 2020 roku. Oglądałem film w internecie, myślę, że wielu go widziało, jest po niemiecku, ponieważ nie rozumiem tego języka, więc zostawiłem to wideo. Następnie skontaktował się ze mną, aby zaoferować mi swoje usługi finansowe w zakresie zakupu kryptowalut itp. Ten wysłał mi ten link do https://anydesk.com/en, tym linkiem dałem mu upoważnienie do wpisania mojego adresu e-mail i stamtąd przeszliśmy na stronę, na której wpisaliśmy moje dane, mój dowód osobisty itp., a on również poprosił mnie o zdjęcie zawierające deklarację zakupu wraz z moją kartą kredyt. Słyszałem to od wielu ludzi, którzy robią to samo. Kiedy wysłałem jej pieniądze, umieściła wszystkie pieniądze na stronie Solutions Markets i stamtąd kupiliśmy bitcoiny, następnie przelała te bitcoiny do portfela PAYBIS, a potem powiedziała mi, że gdy bitcoin osiągnie cenę 55 tys. dolarów, zamierzała włączyć mój portfel z trybu kupowania do trybu sprzedaży. Od grudnia zeszłego czekam, aby włączyć mój portfel paybis i nic nie jest zawsze takie samo, nie mogę sprzedać ani odzyskać moich bitcoinów. Oszust nie odbiera telefonów ani nie odpowiada na moje e-maile. Numer telefonu tego oszusta to: +34960408928 lub +35796022042

   • Polecani brokerzy

    Witam Herrera, jest wielu klientów, którzy szukają rozwiązań, staramy się przede wszystkim umieszczać komentarze ludzi, aby potencjalni inwestorzy nie wpadli w pułapki tych brokerów, którzy oszukują ludzi, później, jeśli uda się odzyskać te z czatu Pomogą Ci to zdobyć, jeśli kwota jest bardzo niska, na pewno dadzą Ci jakieś alternatywne rozwiązanie, ale ostatecznie chodzi o to, aby pomóc ludziom.

    Pozdrowienia.

 3. William odpowiedź

  Zainwestowałem 1000USB i stworzyłem kilku towarzyszy
  Inwestuj, poważny błąd ten człowiek, niejaki Damian dzwonił do mnie codziennie, mówiąc mi, że są dobre działania do zainwestowania i to się podwoi. Minęło 6 miesięcy i nigdy więcej się z nim nie kontaktowałem, ani nie odpowiada na maile, to totalne oszustwo….

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj William, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Rynkami Rozwiązań. Rynki rozwiązań to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   ⛔Uwaga⛔ Posiadają powiadomienia o oszustwach od różnych europejskich organów nadzoru finansowego:

   W styczniu 2021 r. CNMV (Hiszpania) dodał Solutions Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. (Zobacz link)

   W lutym 2021 FMA (Austria) dodała Solution Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ⛔(patrz link)

   W lutym 2021 CONSOB dodał Solution Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ⛔(patrz link)

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 4. Annasz odpowiedź

  cześć, dzięki za komentarze na temat rynków rozwiązań lepiej niż nie będę inwestować, byłem bardzo blisko

  dziękuję wszystkim za udostępnienie komentarzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj annea, dzięki za napisanie do nas, miło jest móc pomóc.

   Pozdrowienia.

 5. Iwan Filipow odpowiedź

  Dzień dobry,
  Ja też jestem w podobnej sytuacji. SĄ OSZUSTEM. Dziewczyna, z którą miałem do czynienia, nazywa się Adela Shulz. Początkowo zainwestowałem 2250 euro, dziewczyna wykonywała ruchy, aż doszły do ​​11 tysięcy i coś takiego. Podczas gdy ten dzwonił do mnie 3-4 razy w tygodniu, pokazywał mi diagramy ruchów moich pieniędzy itp. Pisaliśmy na WhatsApp. Zdecydowałem się je wycofać, bo miałem złe przeczucia do całej tej historii, ale mi nie pozwolił, powiedział, że zaliczył mnie do grona klientów na zakup bitcoinów z „gwarantowaną” sprzedażą na koniec Grudzień 2020. Powiedziałem mu, że nie jestem zainteresowany i tylko chcę wycofać swoje, ale to było niemożliwe. Nie mam wyboru, muszę czekać, aby zobaczyć, co się stanie. Dziewczyna zniknęła do połowy stycznia, kiedy wysłała mi wiadomość z prośbą o zainstalowanie Vibera. Odzyskaliśmy komunikację z wiadomością, że bitcoin bardzo wzrósł, bijąc wszelkie rekordy i dlatego w grudniu nic nie sprzedali. Ale ponieważ już powiedziałem, że chcę moje pieniądze, rozmawiała ze swoimi szefami i miała pozwolenie na sprzedaż moich bitcoinów. Że inny kolega, z którym zamierzamy przeprowadzić cały proces skontaktuje się ze mną, kończąc na wpłacie na moje konto tego, co zarobiłem. W krótkim czasie zadzwonił do mnie mój kolega Gerarld Jones, mówiąc to samo i dodając, że najpierw muszę zapłacić podatki i odpowiednie prowizje, a potem przyślą mi wszystkie zaświadczenia, pokwitowania i pieniądze. Zapytałem znajomego, który jest tutaj finansistą i powiedział mi, że do pewnego stopnia to normalne, ale zawsze jest ryzyko i decyzja należy do mnie. Postanowiłem zaryzykować i się myliłem. Po kilkukrotnym zapłaceniu różnych kwot z różnych powodów przez cały luty 2021 i nieotrzymaniu pieniędzy ani dokumentów potwierdzających, niech ten człowiek wie, że nie zamierzam płacić nic innego. Że wysłałem pokwitowania i zarobione pieniądze lub że zwrócą to, co zapłaciłem jako podatki i prowizje, i że rzekomo zatrzymają to, co zarobili. Facet zwalił mnie swoją odpowiedzią - okej, nie ma problemu. Ale wpłać mi 5000 € na miesiąc, a pod koniec miesiąca wpłacisz to, co zarobiłeś wcześniej, 5000 plus 2500 zysku. Co za twarz!!!! Powiedziałem nie, facet zaczął się denerwować, naciskać na mnie itp. W ciągu dwóch dni ponownie skontaktował się, że bitcoin nadal rośnie i że „ostatni” poziom podatków już wzrósł. I że muszę ją zapłacić, jeśli chcę otrzymać pieniądze. Potwierdziłem swoją decyzję, aby nie płacić więcej, jeśli nie "zrównoważy" sytuacji dla mnie. I od tego czasu minął już prawie tydzień. Kilka razy próbowałem rozmawiać z dziewczyną Adelą i nic. Przede wszystkim mam nadzieję, że pomogę innym nie popełnić tego błędu. A po drugie, gdybym mógł coś odzyskać, byłoby świetnie. Pozdrowienia dla wszystkich.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ivo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Rynkami Rozwiązań. Rynki rozwiązań to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   ⛔Uwaga⛔ Posiadają powiadomienia o oszustwach od różnych europejskich organów nadzoru finansowego:
   W styczniu 2021 r. CNMV (Hiszpania) dodał Solutions Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. (Zobacz link)
   W lutym 2021 FMA (Austria) dodała Solution Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ⛔(patrz link)
   W lutym 2021 CONSOB dodał Solution Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ⛔(patrz link)
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 6. Montse odpowiedź

  Ktoś złożył skargę w Hiszpanii. Wiesz, czy gdzieś dotrze, czy możemy już zostawić pieniądze jako stracone. Szukam informacji o rynkach rozwiązań do złożenia skargi, co doradzają mi moi prawnicy. Dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Montse, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Solutions Markets, złożenie skargi jest w porządku, ale odzyskanie pieniędzy jest priorytetem i próbą, niezależnie od tego, czy tego chcesz, czy nie, zajmie to minimum 2 lata i nie gwarantuje że otrzymasz zwrot pieniędzy. Rynki rozwiązań to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Maria odpowiedź

   Ja też zostałem oszukany. Do dziś nic nie otrzymałem, ani tego, co zainwestowałem, ani teoretycznie zarobiłem. Trzeci konsultant, który do mnie zadzwonił, powiedział mi, że aby otrzymać pieniądze, muszę mu najpierw zapłacić prowizję za jego usługi, a nie widziałem i nadal nie widziałem pieniędzy. Czy istnieje sposób, aby to odzyskać?

   • Polecani brokerzy

    Witaj Maria, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Rynkami Rozwiązań. Rynki rozwiązań to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    ⛔Uwaga⛔ Posiadają powiadomienia o oszustwach od różnych europejskich organów nadzoru finansowego:

    W styczniu 2021 r. CNMV (Hiszpania) dodał Solutions Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. (Zobacz link)

    W lutym 2021 FMA (Austria) dodała Solution Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ⛔(patrz link)

    W lutym 2021 CONSOB dodał Solution Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ⛔(patrz link)

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 7. FRANK odpowiedź

  To oszustwo, malują wszystko bardzo ładnie, ale inwestujesz i niestrudzenie prosi cię o więcej inwestycji, aby rzekomo uzyskać lepsze zyski, ale mocną rzeczą jest to, że kiedy zdecydujesz się wypłacić swoje zyski, robią dla ciebie wiele wymówek, otwierają nawet więcej operacji bez twojej zgody, otwierają je w kierunku przeciwnym do tego, jak jest na rynku i tam wszystko tracisz, potem przestają do ciebie dzwonić, a nawet usuwają użytkownika ze swojej platformy, mój doradca powiedział, że ma na imię Damian Barnesa. TO OSZUSTWO, NIE INWESTUJ TUTAJ SWOICH PIENIĘDZY.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć FRANK, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Solutions Markets, JEŚLI WYSYŁASZ PIENIĄDZE, STRACISZ JE !!!. Rynki rozwiązań to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Lojalna Krystyna odpowiedź

   Ola o meu acessor tambem se chama Damian Barnes. Będziesz próbował zawieść przez ostatni tydzień, a ja cię nie mam.
   Jak można rozwiązać sytuację?
   ------------------
   Cześć, mój akcesor nazywa się również Damian Barnes. Od tygodnia próbuję z nim rozmawiać i nie mogę.
   Jak rozwiązać taką sytuację?

   • Polecani brokerzy

    Witaj Cristina, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Solutions Markets. Rynki rozwiązań to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
    ⛔Uwaga⛔ Posiadają powiadomienia o oszustwach od różnych europejskich organów nadzoru finansowego:
    W styczniu 2021 r. CNMV (Hiszpania) dodał Solutions Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. (Zobacz link)
    W lutym 2021 FMA (Austria) dodała Solution Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ⛔(patrz link)
    W lutym 2021 CONSOB dodał Solution Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ⛔(patrz link)
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 8. Montse odpowiedź

  Witam, dzień dobry, we wrześniu 2250 r. wszedłem na konto rynku rozwiązań 2020 euro. Mam nadzieję na zwiększenie dochodów na wspomnianym koncie, ale mój broker nie pozwolił mi zabrać żadnych zarobionych pieniędzy i teraz się ze mną nie kontaktuje. Co powinienem zrobić. Dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Montse, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Solutions Markets, JEŚLI WYSYŁASZ PIENIĄDZE, STRACISZ JE !!!. Rynki rozwiązań to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 9. Daniel odpowiedź

  Dzień dobry.
  Znajduję się w sytuacji podobnej do Adriany. Ciągle do mnie dzwonią i oferują mi portfel bitcoin z dużą rentownością.

  Chciałabym porozmawiać z Adrianą, gdyby mogła zostawić mi swój e-mail, zobaczyć, jak rozwinęły się wydarzenia w ostatnich dniach i dowiedzieć się więcej o sprawie.

  dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Daniel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Rynkami Rozwiązań, JEŚLI WYSYŁASZ PIENIĄDZE, STRACISZ JE !!!. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 10. Adriana Herrera odpowiedź

  Pani z Solutions Markets poradziła mi kupować bitcoiny. Bitcoiny trafiły na moje nazwisko do portfela elektronicznego, ale nie wiem, jakiego hasła użył do stworzenia tego portfela. Ponadto w portfelu, który otworzył, bitcoiny się nie pojawiają, wyciekają tylko dwie transakcje w dolarach ORAZ numer klienta, jak sądzę, ale nigdzie w tym szczęśliwym portfelu nie ma odpowiednika w bitcoinach.
  Problem polega na tym, że nie mogę wejść na moje konto SOLUTIONS MARKETS.
  Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć, co mogę zrobić?
  Dziękuję.
  Adrianna

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Adriana, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Solutions Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *