Broker Bux

recenzje solidarymarketów

Analiza rynków solidarnościowych

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Rynki Solidarne (zwany także imieniem: solidarymarkets.com), Chodzi o plik broker forex. Czy naprawdę poleca się Solidary Markets do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Rynkach Solidarności ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Solidary Markets to bezpieczna strona? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Solidary Markets wspomina o byciu częścią Solidary Markets NZ Ltd.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w NZ według strony internetowej, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji, które by to potwierdzały, uważamy, że są to nieprawdziwe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Solidary Markets nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: Solidary Markets jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowane przez Solidary MarketsW tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

 • Konto Standard: minimalny depozyt początkowy $ 10.
 • Konto TOP: minimalny depozyt początkowy $ 10.
 • Konto Elita: minimalny depozyt początkowy $ 5.000.

La platforma do działania z których korzysta Solidary Markets to: MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Solidary Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona internetowa solidarymarkets
Strona internetowa Rynków Solidarnych

Solidary Markets zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: między innymi wyjaśnienie rynków, na których działa, kalkulatory, wykresy na żywo, narzędzia handlowe, wykresy na żywo, sekcję edukacyjną, sekcję często zadawanych pytań.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Rynki Solidarne

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: solidarymarkets.com
 • 📞Numer telefonu: + 6435880704
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Solidary Markets. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Rynki Solidarne

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Solidary Markets jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: w kwietniu 2022 ASF dodano Rynki Solidarne do twojej listy oszukańcze firmy finansowe za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia ASF z kwietnia 2022 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2022 r. CNMV dodała Solidary Markets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co sądzisz o Rynkach Solidarnych? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

41 komentarze do «Rynki solidarne: ocena i komentarze»

 1. Ester odpowiedź

  Dzień dobry chciałem z nimi zainwestować, ale czytając te wszystkie skargi i złe komentarze, boję się, że ukradną mi pieniądze. Jakiego wiarygodnego brokera możesz polecić?

  Dziękuję bardzo.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć M Calvo, dziękuję za komentowanie Solidary Markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV), a także ASF (Rumuński Regulator Finansowy) (Patrz lista ASF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Ani odpowiedź

   Witam, dziękuję, ponieważ widziałem ciekawą propozycję inwestowania na rynkach solidarności, ale widząc, że były już wielokrotnie potępiane za oszustwa przez różne organy regulacyjne, lepiej inwestować z regulowanym brokerem. Czy możesz mi polecić jakieś? Nie chcę być oszukany. Dziękuję za analizę.

   • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

    Cześć Ani, myślę, że postępujesz słusznie, kiedy w regulatorach pojawiają się już ostrzeżenia, oznacza to, że broker nie przestrzega zasad organu, a to z pewnością narazi Twoje pieniądze na ryzyko.

    Pozdrowienia.

  • GePablo odpowiedź

   Dzięki, bo mam z nimi znajomego, powiem mu, żeby uważał, wygląda na to, że to złodzieje. Dziękuję Ci.

  • Chelo odpowiedź

   Witam dzień dobry, dzięki za informację o rynkach solidarności i lepiej tego nie robić, miałem otworzyć konto, ale lepiej nie, dzięki.

 2. Lew odpowiedź

  Dzień dobry dzięki za informację o Solidary Markets, byłem zainteresowany inwestycją i broker wydawał się interesujący, ale czytając wszystkie Wasze komentarze, naprawdę wolę nie inwestować z brokerem, który nie daje mi gwarancji bezpieczeństwa, chcę moje pieniądze, aby być w bezpiecznym brokerze. Czy możesz polecić bezpiecznego brokera? Dziękuję Ci.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witaj Leo, dzięki tobie jest to miejsce, w którym możesz swobodnie wyrażać swoje doświadczenia z brokerami i wierzymy, że najwyraźniej nie jest to wysoce zalecane, możesz zobaczyć naszą sekcję najlepszych brokerów w menu na wypadek, gdyby ktoś Cię przekonał.

   Pozdrowienia.

   • jose marquina odpowiedź

    ogólnie zła obsługa, obraźliwe spready, platforma zawiesza się co 2 minuty, jeśli poprosisz o pomoc, nikt się do ciebie nie zwróci, pieniądze są prawie niemożliwe do odzyskania, bardzo złe doświadczenia z nimi, nie zwracaj się do tego brokera, zawiadomienie o ekspert handlowy (ja z tego zarabiam).

    Pozdrowienia.

    • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

     Cześć Jose, dziękuję za komentowanie Solidary Markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV), a także ASF (Rumuński Regulator Finansowy) (Patrz lista ASF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Łaska R. odpowiedź

   Solidary Markets nie jest wiarygodnym brokerem, bądź ostrożny. Hiszpański CNMV już potępił ich za okradanie wielu Hiszpanów. Uciekli do Hiszpanii, bo szuka ich policja.

 3. Adrian odpowiedź

  Znajomy pracował z tym brokerem i miał dość słabej obsługi i braku profesjonalizmu swoich pracowników, nigdy nie odpowiadali, a kiedy poprosił o swój kapitał, musiał załatwić tysiąc papierkowej roboty i w końcu wszystko stracił.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Adrian, dziękuję za komentowanie Solidary Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Miriam D odpowiedź

   Tak, to zwykła historia, kiedy chcesz się wycofać, to czyste problemy. Już miałem je zdeponować, ale widząc, że hiszpański regulator je potępił, wyglądają lepiej, oszczędzają mi bólu głowy. Pozdrawiam przyjaciela. Uważaj, ponieważ niestety 99% dzisiejszych brokerów to oszustwa.

 4. Francisco odpowiedź

  Pracowałem z nimi i nie polecam ich, zła obsługa, zniekształcone ceny, czasami są opóźnione o kilka minut, zamykają bezsensowne operacje... nie jest wiarygodne inwestowanie w ten sposób. Poszukam innego.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witaj Francisco, dziękuję za komentowanie Solidary Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Hiacynta odpowiedź

  solidarnościowe rynki to największe oszustwo w historii, wypłać pieniądze, zostaną skradzione!!

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Hiacynto, dziękuję za komentowanie Solidary Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Alicia odpowiedź

  Co do komentarza Luizy, to jestem ciekawa. Rynek solidarny jest brokerem iz twojego komentarza rozumiem, że sam nie zarządzałeś rynkami, ale przekazałeś pieniądze komuś, kto je dla ciebie prowadził i stracił wszystkie pieniądze w ciągu 15 dni. Więc twoim błędem było zaufanie komu przekazałeś swój kapitał. Zawsze wymagaj audytowanego konta od handlowców. Nie zawodzi!!! Jeśli ci tego nie dają, uważaj na tych traderów, ale nie obwiniaj tego brokera, bez względu na brokera. To tylko rada od kogoś, kto jest w biznesie od ponad 10 lat

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Alicia, dziękuję za komentowanie Solidary Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Bernard odpowiedź

  Nie wiem czy ktoś na tym forum może mi pomóc wypłacić pieniądze, te dranie nie chcą mi ich dać, to oszuści!!!!!

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witaj Bernardo, możesz odzyskać swoje pieniądze, broker Solidary Markets jest oszustem i nie widzę, że jest zarejestrowany w Nowej Zelandii do działania z licencją brokera, jest niezarejestrowany, jak mówi ten link: https://app.companiesoffice.govt.nz/fsp/app/ui/fsp/version/searchSummaryCompanyFSP/FSP307986/11.do A jeśli jest zarejestrowana jako normalna firma oferująca usługę Trust, tak jak w przypadku firm-przykrywek, które zarządzają pieniędzmi innych osób people (Spójrz tutaj) A jednym z dyrektorów jest Angel Eduardo DINARTE MUNOZ z Salwadoru, przy tym wszystkim nie zaryzykowałbym ani jednego peso na taką firmę, prawdopodobnie w końcu wszystko stracę. Nie warto inwestować w taką firmę, pachnie jak SCAM.
   Jak widać na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy w firmie, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 8. Luisa odpowiedź

  Cóż, mogę powiedzieć. Zostałem oszukany i cała moja twarz. Które są 3000 euro, ale są moje. Ani jednego dnia zysku, a za mniej niż 15 dni mówią mi, że stracili wszystko, co zamierzają zrobić, że to jest niebezpieczeństwo inwestowania, gdy rynek rośnie. Co powiedzieli niektórzy oszuści

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Luisa, możesz odzyskać swoje pieniądze, broker Solidary Markets jest oszustem i nie widzę, że jest zarejestrowany w Nowej Zelandii do działania z licencją brokera, jest wyrejestrowany, jak mówi ten link: https://app.companiesoffice.govt.nz/fsp/app/ui/fsp/version/searchSummaryCompanyFSP/FSP307986/11.do A jeśli jest zarejestrowana jako normalna firma oferująca usługę Trust, tak jak w przypadku firm-przykrywek, które zarządzają pieniędzmi innych osób people (Spójrz tutaj) A jednym z dyrektorów jest Angel Eduardo DINARTE MUNOZ z Salwadoru, przy tym wszystkim nie zaryzykowałbym ani jednego peso na taką firmę, prawdopodobnie w końcu wszystko stracę. Nie warto inwestować w taką firmę, pachnie jak SCAM.
   Jak widać na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy w firmie, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 9. Arnold odpowiedź

  Jeśli broker jest regulowany i oszustwo możesz złożyć reklamację xD Odchodzę. W końcu broker nie dba o to, jakie ma przepisy, jeśli ma cię pieprzyć, on cię pieprzy tak samo i każdy, kto choć trochę się o tym wie, wie o tym doskonale.
  Ole dla Solidarnych Rynków, że nie ma piłek, by ktoś o nich źle mówił oprócz autora bloga i skorumpowanego cnmv

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Arnold, broker Solidary Markets Nie widzę, że jest zarejestrowany w Nowej Zelandii do działania z licencją brokera, jest wyrejestrowany, jak mówi w tym linku: https://app.companiesoffice.govt.nz/fsp/app/ui/fsp/version/searchSummaryCompanyFSP/FSP307986/11.do A jeśli jest zarejestrowana jako normalna firma oferująca usługę Trust, tak jak w przypadku firm-przykrywek, które zarządzają pieniędzmi innych osób people (Spójrz tutaj) A jednym z dyrektorów jest Angel Eduardo DINARTE MUNOZ z Salwadoru, przy tym wszystkim nie zaryzykowałbym ani jednego peso na taką firmę, prawdopodobnie w końcu wszystko stracę. Nie warto inwestować w taką firmę, pachnie jak SCAM.
   Jak widać na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy w firmie, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 10. FERNANDO z Solidary Markets odpowiedź

  Dzień dobry wszystkim. Tutaj zostawiam wam absolutnie przytłaczający argument: jeśli po ponad 7 latach działania z tysiącami klientów, w ponad 50 krajach na świecie, zarabiając dziesiątki codziennych dochodów i wypłat, jedyne, co można powiedzieć przeciwko Solidary Markets, to A ostrzeżenie ze strony CNMV, które notabene sami publikują na swojej stronie internetowej (solidarymarkets.com/about_us/regulacja), to bez wątpienia mamy do czynienia z całkowicie uczciwym i godnym zaufania brokerem. Tym, co definiuje dobrego brokera, nie są jego regulacje, luksusowe biura czy piękno personelu, ale jego etyka, dobre zachowanie w czasie oraz bliskie i profesjonalne traktowanie swoich klientów, w czym Solidary Markets zawsze był wzorem. Swoją drogą, przypuszczam, że mówimy o tej samej CNMV, która pozwoliła na komercjalizację Preferencji lub IPO Bankii, prawda? Sprawy, które zrujnowały i roztrwoniły oszczędności tysięcy rodzin w naszym kraju. Myślę, że nie trzeba nic więcej mówić. Zdrowie dla wszystkich.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Inwestowanie w nieregulowanego brokera jest zawsze bardzo ryzykowne i nigdy nie zalecamy inwestowania w nieregulowane firmy ze względu na dużą liczbę oszustw związanych z nieregulowanymi firmami, takimi jak Solidary Markets. Sprawa Bankii bardzo źle mówi o CNMV i Bankii, ale mimo to nigdy nie zalecamy inwestowania w nieuregulowaną firmę.

   Pozdrowienia.

 11. Carlos odpowiedź

  Solidary Markets to jeden z najszczerszych brokerów, jakich znam. Rozmawiałem z nimi kilka razy za pośrednictwem czatu i bardzo pomogli mi wyjaśnić wątpliwości dotyczące niektórych kwestii na rynku, że nawet kilku „ekspertów” powiedziało mi coś innego.
  W związku z zawiadomieniem CNMV wyjaśnili mi to również i to, co mi powiedzieli, ma sens.
  Mam u nich dwa konta, jedno, na którym działam, a drugie kopiuje system handlu społecznościowego.
  Więc radzę poszukać informacji o tym brokerze online, a jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nim na czacie, zobaczą, że są bardzo blisko, a poza tym są traderami, więc naprawdę ci pomagają, nie są komercyjni .
  To było moje doświadczenie, jak dotąd bardzo dobre.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Carlos, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z Solidary Markets, cóż, dzięki za informacje ... Cóż, wyjaśnij nam więc zawiadomienie o CNMV, ponieważ zostali oskarżeni o bycie barierą finansową i podnoszenie pieniądze od ludzi z Hiszpanii nielegalnie.

   Pozdrowienia.

   • Carlos odpowiedź

    Witam ponownie, z tego, co powiedzieli mi na czacie, mówią, że nie są zarejestrowani w CNMV i zgadzają się, że nie mogą reklamować się w Hiszpanii, czego nie robią.
    Mówią mi również, że mogą przyjmować klientów z większości krajów na świecie, w tym z Hiszpanii, ponieważ są to konta zamawiane na żądanie, to klienci przychodzą do nich i proszą o konto.
    Myślę więc, że nie zebrali pieniędzy nielegalnie.
    Polecam skontaktować się z nimi bezpośrednio i zobaczyć, co Ci powiedzą.
    Pozdrawiam,

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Cóż, komu bardziej ufasz, regulatorowi finansowemu czy nieregulowanemu brokerowi? W każdym razie powiedz im, aby rozmawiali tutaj w sieci, aby rozwiać wątpliwości, prawdopodobnie już widzieli te komentarze i wycenę na temat Twojej firmy ...

     • Carlos

      Wszędzie mówią, że regulowany broker jest bezpieczniejszy, ale mogę powiedzieć tylko o moim doświadczeniu i moje doświadczenie było bardzo dobre, powtarzam, moje doświadczenie.
      Agenci czatu dali mi bardzo dobry przykład, powiedzieli mi, kogo wolę, czy oficjalny warsztat samochodowy, czy mój zaufany mechanik, moja odpowiedź była taka, że ​​wolę mojego zaufanego mechanika.
      Zostaw swój link agentom czatu, aby sprawdzić, czy mogą wyrazić swoją opinię.

     • Polecani brokerzy Autor postu

      Nie jest tak, że wszyscy mówią, to fakt, że regulowany broker jest bezpieczniejszy, na przykład: jeśli z jakiegoś powodu Solidary Markets zniknie lub nie będzie zachowywał się etycznie wobec klientów, klienci nie będą mogli w ogóle nic zrobić, będą mieli nikt, z kim można złożyć skargę, wręcz przeciwnie, w przypadku regulowanego brokera, w poważnym kraju, jeśli broker źle postępuje z klientami, klienci brokera mogą udać się lub złożyć skargę do organu regulacyjnego ... Cóż , biorąc pod uwagę ilość przypadków nieregulowanych brokerów, które znikają z dnia na dzień, zawsze bardziej skłaniamy się ku brokerowi regulowanemu. Metafora samochodów w tym przypadku jest bezużyteczna.

 12. Ramon odpowiedź

  Solidary Markets jest dla mnie w tej chwili najlepszym, jakiego próbowałem, a nawet lepszym niż wiele w Hiszpanii. Tanie prowizje i niezrównane wsparcie hiszpańskojęzyczne. Nawet przez skype.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Ramón, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z Solidary Markets… Czy pamiętasz, jak znalazłeś tę firmę? Czy wiesz, że hiszpański CNMV wydał ostrzeżenie przeciwko tej firmie?

   Pozdrowienia.

 13. Eduardo odpowiedź

  Zajęło mi około 2 lat, aby w końcu znaleźć brokera, który miał korzystne warunki, które normalnie otrzymują tylko bardzo duże konta. Zarządzam małymi kontami dla moich klientów, a SolidaryMarkets stał się moim sojusznikiem. Usługa wsparcia jest najlepsza na rynku latynoskim, bardzo blisko przedsiębiorcy. Polecam w stu procentach. Mam nadzieję, że zawsze będziemy trzymać się razem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Eduardo, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoją opinią na temat Solidary Markets, pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.