Komentarze na temat Solidarności IQ Trade

 

➡️ W tej sekcji Przeanalizujemy Solidarity IQ Trade (nazywany również nazwą: solidarityiqtrade.com), jest pośrednikiem Forex, Futures i CFD. Czy naprawdę poleca się Solidarity IQ Trade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Solidarność IQ Trade ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Solidarity IQ Trade ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Solidarność IQ Trade wspomina o byciu częścią: P24O ograniczona

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Wielka Brytania według strony internetowej, ale nie ma ważne informacje aby to potwierdzić, uważamy, że jest to fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Solidarity IQ Trade wspomina o regulacji różnych organów jako FCA, BaFin, AMF i CONSOB, Ale nic z tego nie jest prawdą Ten broker nie pojawia się w żadnym rejestrze wspomnianych organów.

UWAGA: Solidarność IQ Trade jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Solidarność IQ Trade, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 12 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto startowe: minimalny depozyt początkowy $ 300, 10% bonus od depozytu, spready 1.9, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy $ 3.500, 15% bonus od depozytu, spready 1.5, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy $ 8.000, 25% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Konto wykonawcze: minimalny depozyt początkowy $ 11.500, 35% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, 50% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Konto luksusowe: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, 75% bonus od depozytu, spready 1.9, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 75.000, 95% bonus od depozytu, spready 1.5, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Konto VIP Luxury: minimalny depozyt początkowy $ 150.000, 120% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Srebrne konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 350.000, 145% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Złote konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 500.000, 150% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Złote Platynowe Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 750.000, 185% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Złote, luksusowe, platynowe konto: minimalny depozyt początkowy $ 750.000, 250% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Rodzaje kont Solidarności IQ Trade
Rodzaje kont Solidarności IQ Trade

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Solidarity IQ Trade to: Platforma MetaTrader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Solidarność IQ Trade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Solidarności IQ Trade
Strona internetowa Solidarności IQ Trade

Solidarność IQ Trade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, kalendarz ekonomiczny, wykresy na żywo, webinaria, e-booki, często zadawane pytania, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Solidarność IQ Trade

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: solidarnośćiqtrade.com

📞Numer telefonu: + 44 7404423692  

📧 E-mail: [email chroniony] IQTrade.com

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Solidarność IQ Trade. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Solidarność IQ Trade

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Solidarność IQ Trade jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA: Brokerzy 247binarytrade, Solidarny handel IQ y Handel kryptowalutami, mają ten sam projekt strony internetowej i należą do tej samej firmy, tą metodą starają się złap jak najwięcej osób.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co sądzisz o Solidarity IQ Trade? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Solidarność IQ Trade: ocena i komentarze»

 1. Josh AT odpowiedź

  TO OGROMNE OSZUSTWO, ŻE MNIE ZABLOKOWALI I NIE MOGĘ Z NIMI ROZMAWIAĆ

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Josh AT, dziękuję za komentarz na temat Solidarity IQ Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.