✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Solidarity IQ Trade . Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na temat Solidarity IQ Trade oraz wyjaśniamy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWsolidarnośćiqtrade.com
🏠 spółkaNie wymienione
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailNie ma
📈 PlataformaMT5
📌 AdresDesconocido

⚠️ Solidarity IQ Trade nie podaje nazwy prawnej firmy, która ją obsługuje i nie ma danych o jej lokalizacji. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje rachunków oferowane przez Solidarity IQ Trade, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów rachunków:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Rozrusznik$300
Klasyczny$3,500
Pro$ 8, 000
Wykonawczy$11,500
Premia$25,000

Informacje w sieci

strona internetowa solidarność iq handel 1

Solidarity IQ Trade zawiera podstawowe informacje na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, kalkulator aktywów, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • +44 7404423692

???? Wycena końcowa Solidarity IQ Trade ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Solidarity IQ Trade.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Aktualności o Solidarity IQ Trade:

data Aktualizacja wiadomości
może 2023Skarga na Solidarity IQ Trade z dn CNMV.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”2501″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z .

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Solidarity IQ Trade

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić handel w Solidarity IQ

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Solidarity IQ Trade?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Solidarity IQ Trade to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że Solidarity IQ Trade to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Solidarity IQ Trade jest godny zaufania?

Nie. Solidarity IQ Trade nie jest firmą godną zaufania, bardzo niebezpieczną: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Solidarity IQ Trade?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Solidarity IQ Trade?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Solidarność IQ Trade: ocena i komentarze»

 1. Josh AT odpowiedź

  TO OGROMNE OSZUSTWO, ŻE MNIE ZABLOKOWALI I NIE MOGĘ Z NIMI ROZMAWIAĆ

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Josh AT, dziękuję za komentarz na temat Solidarity IQ Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *