Komentarze na temat Solid Invest

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Solidna inwestycja (zwany także solidinvest.co), jest brokerem kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Solid Invest do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Solid Invest ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to solidna inwestycja? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o przynależności do: Grey Matter Enterprise Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Solid Invest, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Explorer, Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Odkrywcy- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 $, całodobowa obsługa klienta, wykres kariery, 24% bonus powitalny.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, osobisty analityk, prywatna sesja wprowadzająca z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku i badania finansowe, do 50% bonusu powitalnego.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 $, osobisty analityk, prywatna sesja wprowadzająca z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku i badania finansowe, do 75% bonusu powitalnego.

Konto Złote: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 XNUMX $, osobisty analityk, inteligentny plan zarządzania pieniędzmi, cotygodniowe prywatne sesje z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku i badania finansowe, aż do 100% bonusu powitalnego.

Konto platynowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 XNUMX $, bezpośrednia linia do analityka konta, długoterminowy plan finansowy od starszego analityka konta, cotygodniowe prywatne sesje z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku i badania finansowe, do 5 chronionych transakcji od analityka konta, do 150% premii powitalnej.

 

Rodzaje kont Solid Invest
Rodzaje kont Solid Invest

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Solid Invest to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Solid Invest udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Solidna strona internetowa Invest
Solidna strona internetowa Invest

Solidna inwestycja zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Solidna inwestycja 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: solidinvest.co

📞Numer telefonu: + 4962748619577

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Solid Invest. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Solidna inwestycja <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Solidna inwestycja jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o Solid Invest znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CNMV Solidna inwestycja do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 BaFin dodany do Gray Matter Enterprise (spółka będąca właścicielem Solid Invest) do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z maja 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 BaFin dodany do Gray Matter Enterprise Ltd (spółka będąca właścicielem Solid Invest) do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z września 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga: ⛔ Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Solid Invest jest ściśle powiązany z Chelsea zaufania, nikczemnego brokera oskarżonego o oszukiwanie zbyt wielu osób.

 

⛔ Uwaga ⛔ : Solid Invest wraz z 24Handel y FXPoint, są właściwościami Szara Materia Enterprise Ltd, firma, która ma już na nią kilka skarg i poważne oskarżenia o oszustwa. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Solid Invest? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Solid Invest: ocena i komentarze»

 1. Tamara odpowiedź

  Minął miesiąc od kiedy poprosiłem o wypłatę i tutaj wciąż na to czekam, zgłaszałem roszczenia, ale nikt nie traktuje tego poważnie nie wiem co robić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Tamara, dziękuję za komentarz na temat Solid Invest. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.