✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w maju 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Solain. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Solain i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWsolain.im
🏠 spółka*nie wspomina o tym
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adresnie wspomina o tym

⚠️ Solain nie wspomina kto jest jej właścicielem, firma nie wspomina gdzie jest usytuowany, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont, które oferuje Solain, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont

Informacje w sieci

witryna Solana
witryna soca

Solain zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych przez siebie produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna ocena Solaina ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W SOLAIN.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o Solainie:

data Aktualizacja wiadomości
marzec 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Solain, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.
lipiec 2023Firma jest obecnie znana jako SOCA

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”7399″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Solain.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Solain

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Solaina

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Solaina?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Solain to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Solain to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Solain jest godny zaufania?

Nie. Solain nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Solaina?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Solain?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

34 komentarze do «Solain to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. JHON ESCUDERO odpowiedź

  SOLAIN – SOCA to oszustwo, przedstawiają certyfikaty bycia regulowanymi, gdy tak nie jest. Tutaj w Kolumbii zamrozili nasz USDT i zamienili go na magiczną walutę: SOCA... Która jest nic nie warta... Następnie poprosili nas o okup na konto na kwotę większą niż 100 dolarów, a potem tych, którzy nie mieli pieniędzy anulowali dostęp do czeku.

  Potem wynaleziono SOCAS i proszą o 30 dolarów na odblokowanie i wypłatę pieniędzy, ale nic z tego nie jest prawdą... Podobnie jak ja, jest wielu użytkowników, którzy stracili inwestycję i czas... Chcę wiedzieć, co można zrobić, aby odzyskać te pieniądze, biorąc pod uwagę, że ZŁODZIEJE są nadal aktywni na Telegramie i na platformie SOCAS.

  Możesz udzielić mi informacji.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj JHON, jest to schemat PONZI, wielu klientów już nie otrzymuje swoich pieniędzy, poproś o całkowitą wypłatę i będziesz mógł to zweryfikować. Dziękuję, że napisałeś o Solainie. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Nathalia odpowiedź

   To prawda, na początku poprosili o okup w wysokości 100 USD, aby stać się Soca, następnie zażądali kwoty 30 USD na rzekome podatki i zamknęli stary link Solain, aby utworzyć nowy link Soca. Kilka dni temu mówili, że ogłosili upadłość i że żeby zostać zlikwidowaną muszą dołożyć jeszcze 200-40 dolarów. Jest to kompletne oszustwo, a na Telegramie mają więcej niż dwie grupy z tymi samymi informacjami. Chciałbym wiedzieć, co można zrobić, aby odzyskać zainwestowane pieniądze.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Natalio, jeżeli chcesz odzyskać swoje pieniądze wejdź na nasz czat lub skorzystaj z formularza znajdującego się pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *