Komentarze na temat społeczności handlu społecznościowego

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Społeczność handlu społecznościowego (zwany także socialtradingcommunity.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy społeczność handlu społecznościowego jest naprawdę zalecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o społeczności handlu społecznościowego ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to społeczność handlu społecznościowego? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: GUZMAN CARRERAS Y CIA.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Cochabamba, Boliwia.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ społeczność handlu społecznościowego nie wspomina absolutnie nic o żadnej regulacji, wszystko wskazuje na to, że jest to broker NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez społeczność handlu społecznościowego, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarczają one informacji o posiadaniu różnych typów kont, jak już wspomnieliśmy wcześniej w tej recenzji, broker dostarcza bardzo mało informacji.

Te platformy do obsługi że oferty społeczności handlu społecznościowego to: wierzymy, że sama społeczność handlu społecznościowego (wierzymy w to, ponieważ nie określają tego).

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które społeczność handlu społecznościowego udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna społeczności handlu społecznościowego
Witryna społeczności handlu społecznościowego

Social Trading Community zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tak naprawdę nie przedstawiają żadnych zasobów, a wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez nich produktów lub platformy inwestycyjnej są również mylące i bardzo krótkie.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje o społeczności handlu społecznościowego 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: socialtradingcommunity.com/es/

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu społeczności handlu społecznościowego. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Społeczność handlu społecznościowego <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Społeczność handlu społecznościowego jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: Prawda jest taka, że ​​uważamy, że sugerujemy ostrożność, ponieważ: dostarczają bardzo mało informacji na ich temat, mają siedzibę w Boliwii, są nieuregulowanym brokerem, oprócz wszystkie te negatywne cechy, szukając recenzji na społeczności handlu społecznościowego, znaleźliśmy bardzo niewiele, co wskazywałoby, że jest to „nowy” broker. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

Uwaga ⛔ : Zgodnie z komentarzami klientów społeczności handlu społecznościowego, społeczność handlu społecznościowego jest powiązana z Broker ROInvesting, broker o bardzo złej reputacji.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o społeczności handlu społecznościowego? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

7 komentarze do «Społeczność handlu społecznościowego: ocena i komentarze»

 1. Hernan odpowiedź

  Społeczność handlu społecznościowego nie jest brokerem, czytałem Twój artykuł i jestem tam od 2 tygodni jako członek, mają kilku regulowanych brokerów rejestru, w których rejestrujesz i aktywujesz członkostwo. Co prawda nic nie pobierają, ale obecnie oferują platformę ze zintegrowanymi brokerami, tak.

  Podzielę się moim doświadczeniem z brokerem, którego nazywają Ubrokers tutaj, ale powiem, że mam dwa tygodnie całkowitych korzyści, na razie podoba mi się to, co widzę.

  Dziękuję za informacje i pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Hernan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze społecznością handlu społecznościowego. Oczywiste jest, że broker społeczności handlu społecznościowego to oszustwo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Hernan

    Społeczność handlu społecznościowego nie działa z ROInvesting…. nie mają cię jako brokera rejestru. Mają Ubrokers i FXTB, są regulowanymi brokerami, przechodzę do Ubrokers i działam z nim w społeczności. Trzeba zrobić więcej informacji.

    Nie oszukali mnie… Wskazuję, że w recenzji masz, że handel społecznościowy jest brokerem, a nie jest, jest to po prostu aplikacja do kopiowania.

 2. Stella odpowiedź

  Chcę wiedzieć, czy przetestowałeś Criptorobota, ponieważ w alertstradingu uznają go za oszustwo i ostatecznie polecają społeczność handlu społecznościowego.

  dziękuję bardzo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Stella, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze społecznością handlu społecznościowego. Broker ten jest bardzo zawodny, ponieważ nie ma żadnego rodzaju regulacji, nie wiemy jak działa kryptorobot, ale zawsze lepiej korzystać z robotów od regulowanych brokerów takich jak te, które pojawiają się w naszej TOP 10:

   https://brokersrecomendados.com/ranking-mejores-brokers-recomendados/

   pozdrowienia

 3. Francisco odpowiedź

  Są nikczemni, mają defiiente hit rate.Jeśli wypłacisz pieniądze, zostaniesz obciążony 50 euro, nawet jeśli wpłaciłeś 200 euro. Z drugiej strony strona ma ciągłe awarie i bardzo trudno jest uzyskać dostęp do ważnej dokumentacji polis brokera.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami ze społecznością handlu społecznościowego. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o społeczności handlu społecznościowego, brzmi naprawdę źle.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.