Komentarze na temat SmartEnevita
W tej sekcji przeanalizujemy SmartEnevita (zwany również nazwą: smartenevita.com), to jest platforma do zarządzania funduszami i doradztwa. Czy SmartEnevita naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczna strona? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o SmartEnevita ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy SmartEnevita ⚠️ bezpieczna strona? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ SmartEnevita wspomina o byciu część: Enevita PTY Ltd (nieistniejąca)

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicaciónsiedziba firmy: brak informacji na ten temat.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że SmartEnevita nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: SmartEnevita jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Teraz zobaczymy rodzaje kont, które oferuje SmartEnevita, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacje wskazujące na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania oferowane przez SmartEnevita to: własna platforma.

Zasoby | Stronie internetowej

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego SmartEnevita udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa SmartEnevita
Strona internetowa SmartEnevita

SmartEnevita zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych przez nią usług i rynków, na których działa, sekcja często zadawanych pytań, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat SmartEnevita 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: smartenevita.pl

📞Numer telefonunie ma.

📧 E-mail: kontakt z formularza na stronie.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na SmartEnevita. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona SmartEnevita

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? SmartEnevita jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

❌ Po zapoznaniu się z nią radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo nieprzejrzysty, ponieważ nie zawiera informacji prawnych, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji, a także nie posiada regulacji (firma nieregulowana). ❌

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

Uwaga: broker SmartEnevita jest powiązany z Czarny rdzeń, 1000extra, Grupa aktywów Alfa, Uchwyt-GP, Najpierw zorza polarna, Bank tokenów, Broker kryptonów, Emporium handlowe, Euroobligacje Plus, Hispamarkety, LivingTradeFX, Handel Maximusem, Makler M, Grupa Inwestycyjna MMT, MójTradeMM, Jeden X globalny, poloinvest, QSmart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Summapy, Urustrade, Zarządzanie Apollo y Handel Vanki, brokerzy o fatalnej reputacji i skargi od podmiotów regulacyjnych. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

Co myślisz o SmartEnevicie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

12 komentarze do «SmartEnevita: Ocena i komentarze»

 1. Ważna informacja odpowiedź

  Witajcie przyjaciele, pracowałem dla kilku z tych firm, mogę wam powiedzieć, że są one bardzo dużą grupą i że zmieniają brokerów, ponieważ mają problemy z prawem lub mają zbyt wiele skarg, grupa obejmuje przynajmniej wszystkich tych brokerów: 1000extra, Alfa Assets Group, Apollo Management ( invest-apollo .co ), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Rynki, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global ( one-xglobal.uk ), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading

  Jak widać, wszyscy są brokerami o tych samych cechach: brak regulacji, wiele skarg dotyczących oszustw. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę z większą ilością informacji od właścicieli, na razie mogę powiedzieć, żebyś trzymała się z daleka od którejkolwiek z tych firm, tak jak powiedziałem, że pracowałem dla tej grupy oszustów i są najgorsi, myślą tylko o złożenie klientowi jak największej wpłaty i kradzież wszystkiego. Nigdy niczego nie wygrasz. Pieniądze nie są nawet inwestowane, jest to całkowicie sfałszowana platforma inwestycyjna. Pracowałam z nimi, ale bardzo tego żałuję, zrobiłam to, bo w moim kraju jest mało pracy i potrzebowałam pieniędzy na wyżywienie rodziny. Ale po pracy z tą grupą złodziejskich robaków zdałem sobie sprawę, że nie mogę dalej wiązać się z tego rodzaju ludźmi. Mam nadzieję, że moja wiadomość Ci pomoże.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Informacje, dzięki za pisanie o SmartEnevita. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo .co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading , Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. ODPOWIEDNIK JUANA MANUELA odpowiedź

  SĄ PRAWDZIWYMI OSZUSTWAMI, NIE WIEM JAK TEJ FIRMIE MOŻNA PRACOWAĆ BEZ KAR, BYŁ MNIE KOGOŚ ŚWIĘTEGO KWIETNIA, NAPRAWDĘ BĄDŹ OSTROŻNY Z TYM OSZUSTAMI, BEZPIECZNYMI SZCZURAMI.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj JUAN MANUEL, lubimy otrzymywać wyjaśnienia z wieloma szczegółami, dzięki za komentowanie SmartEnevita. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Dawid Santana

    Oszukali mnie tak dobrze, że pointer taki jak Alexander Landeros i ta dziwka psa April Saint Ja już oddaję je w ręce mojego czarownika muszą mi dowozić pieniądze, jeśli nie będą dręczyć wiecznie jebanej matki psa

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć David, lubimy otrzymywać wyjaśnienia z wieloma szczegółami, dzięki za komentowanie SmartEnevita. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 3. Carlos odpowiedź

  Ponieważ kontynuujemy oszustwa, skomentuję brokera SmartEnevita, który dzwonił do mnie, dopóki nie zostałem nękany, zaakceptowałem x zmęczenie i ponieważ widziałem dobre komentarze w sieci….

  cierpienie, zacząłem od 500 euro, mój bardzo miły doradca skontaktował się z nami, zaczęliśmy powoli, ale pewnie zarabiać ...

  Wyjaśnił mi, że są duże możliwości, że muszę zrobić większą inwestycję i bla bla bla pod księżycem, słońcem i gwiazdami, że pożyczyli mi pożyczkę i mam 1 tydzień na jej spłatę, na co się zgodziłem, dali mi 2000 euro, było obsługiwane i wow, zostało zarobione. Byłem podekscytowany po 5 dniach Zobaczyłem pożyczkę w banku, którą mnie zaakceptowali i pobiegłem, aby spłacić pożyczkę, zanim mogłem coś powiedzieć, mój doradca skontaktował się ponownie w sprawie kolejnej gigantycznej okazji i że musimy podwyższyć kapitał powiedziałem jej, że nie mogę tego zrobić teraz mam kredyt w banku...

  Na koniec byłem przekonany, że udzielili mi kolejnej pożyczki tym razem 1000 euro poszedłem do innego banku i super dostałem, zapłaciłem, ale musiałem poczekać kilka dni na uregulowanie pożyczki, która nadal się nie pojawiła moje konto Jeśli jestem winien pożyczkę, nie mogę jej spłacić zarobionymi pieniędzmi, ale z dodatkowymi pieniędzmi tak lub tak »spędzili kilka dni Zarabiałem haw bardziej podekscytowany skontaktował się z moim doradcą Powiedziałem mu, że muszę zapłacić bankowi, który mówi ja, że ​​zamierza wydać co mamy kolejną szansę, żeby zrobić operację powiedziałem ok śmiało "ona jest ekspertem"

  Dzwoni do mnie po 30 minutach, aby powiedzieć mi coś BARDZO POWAŻNEGO, że przeprowadził operację i poniósł stratę, a żeby zamortyzować, że przeprowadził inną w odwrotnej kolejności, która zapewniła nam tylko 400 euro, że jeśli tak zostawię, moje konto zawaliłoby się, że już rozmawiałem z brokerem, aby udzielić mi kolejnej pożyczki i było do przyjęcia, że ​​tym razem będzie to kredyt w wysokości 11 euro przez 3000 dni i dadzą mi premię za tę samą kwotę cierpienia, zaakceptuj bo wiedziałem, że tym razem żaden bank nie będzie mógł mi pomóc, dojo, że wszystko było w porządku, że widzę sposób na zdobycie pieniędzy...

  Codziennie dzwoniła do mnie, aby zapytać, jak przebiega poszukiwania i szczerze mówiąc, czy dostanie to, czy nie, żeby nie marnować czasu i od razu przekazać mi obszar finansów, ponieważ muszę zrozumieć, że mieli nagranie Moim głosem i gdybym nie zapłacił, podjęliby przeciwko mnie postępowanie prawne, cokolwiek by to było, musiałbym zapłacić te 3000 euro i zablokowaliby moje konto….

  Nie wiem, jak odzyskać nawet inwestycję, bo z bankiem jestem związany od dawna za niewinnego i nieostrożnego morału, jeśli ktoś do nich dzwoni z

  SMARTENEVITA tnij, zablokuj numery i nigdy nie uzyskuj dostępu !!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Carlos, lubimy otrzymywać wyjaśnienia z wieloma szczegółami, dziękujemy za komentowanie SmartEnevita. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Symbol zastępczy dla Pedro Alcaraz odpowiedź

  Ta firma nigdy nie zapłaciła mi nic, co zostało oszukane Potrzebuję pomocy

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Pedro Alcaraz, dziękuję za komentowanie SmartEnevita. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Alicia

    Smartenevita mnie oszukał, chciałbym odzyskać pieniądze, proszę

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć Alicia, dziękuję za komentowanie SmartEnevita. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.