✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w grudniu 2023 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci, czy uważamy, że firma SMART HUB es una empresa segura o una empresa poco confiable. Przeczytaj naszą pełną analizę, aby dowiedzieć się wszystkiego!

Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera, takie jak lokalizacja, firma, do której należy, jego regulacje, jego reputacja...

A continuación te mostraremos información esencial sobre SMART HUB y te diremos por qué llegamos a tal conclusión:

Podstawowe informacje

🌐 WWWmysmarthub.com
🏠 spółka*o tym nie wspomina
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailNie ma
📈 PlataformaDesconocido
📌 AdresDesconocido
🕑 Wiek witrynyStrona zarejestrowana: 13 czerwca 2018 r

O nas: SMART HUB no menciona a qué empresa pertenece.

Lokalizacja: SMART HUB no menciona donde está ubicada, confiar en una empresa que no menciona donde está ubicada es muy peligroso, por favor ten cuidado. Ya podemos decirte que nos encontramos preocupados por varias características de esta empresa.

¿Qué es SMART HUB?

 Smart Hub no menciona el nombre de la empresa que lo opera y no encontramos ningún dato sobre ella. También ha recibido acusaciones de operar con un esquema piramidal. Los clientes se encuentran desprotegidos. Se invierte en diferentes productos financieros a través de traders expertos de Smart Plus también. Venden una membresía donde supuestamente ganaras algo así como el 2% mensual.

Rodzaje kont

Firma nie podaje informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Informacje w sieci

Witryna Smart Hub

Aquí te damos a conocer una captura del sitio web de SMART HUB, el cual es mysmarthub.com. La captura fue hecha en LISTOPAD 2022.

Kontakt: numery telefonów i e-mail

Firma ta nie podaje żadnych danych kontaktowych; Brak adresu e-mail i numeru telefonu. Co to znaczy? To, że firma nie podaje danych kontaktowych, jest bardzo złym znakiem. Wyobraź sobie, że masz problem lub skargę i nie masz jak się z nimi skontaktować. Brzmi naprawdę źle, prawda?

* Regulación de SMART HUB

Dogłębnie przeanalizowaliśmy obecną ⚖️ sytuację regulacyjną ⚖️ w jakiej znajduje się ta firma i doszliśmy do następującego wniosku:

Broker przedstawia nam bardzo niepokojącą sytuację; Nie wspomina zupełnie nic o jego regulacji. Co nam to daje do myślenia? Mówimy o nieregulowanym brokerze. Co to znaczy? Oznacza to, że klienci brokera i wszystkie ich pieniądze nie są objęci żadną ochroną. Oznacza to, że jeśli broker ma złe intencje, najprawdopodobniej nie będziesz w stanie nic zrobić, aby odzyskać swoje pieniądze. Proszę zachować szczególną ostrożność w przypadku tego typu firm. Zastanów się dobrze, zanim wyślesz pieniądze, wysyłasz je do firmy bez żadnych przepisów i zabezpieczeń!

???? Valoración final de SMART HUB ????

Como puedes notar hemos realizado un análisis detallado y completo sobre las características más importantes de Smart Hub y hemos llegado a las siguientes conclusiones sobre esta empresa:

Lokalizacja: Nie podano, gdzie się znajduje

Rozporządzenie: Nie wspominają nic o jego regulacji, to znaczy: mówimy o spółce nieregulowanej, w której zauważalny jest brak jasności i powagi.

Oprócz tego firma ma charakter piramidalny, proszę zachować ostrożność.

Zauważyliśmy, że firma najwyraźniej jest powiązana z firmami oszukańczymi lub firmami o bardzo złej reputacji.

Mencionan rentabilidades tan buenas que creemos que son falsas.

La presencia de características piramidales en la estructura de la empresa es alarmante y debe ser motivo de precaución. Este tipo de características pueden indicar un esquema que prioriza el reclutamiento de nuevos miembros sobre la oferta de productos o servicios genuinos. Además, hemos notado vínculos aparentes con empresas que han sido relacionadas con estafas o poseen una reputación muy negativa, lo cual eleva serias preocupaciones sobre la integridad de Smart Hub.

La falta de información de contacto es otro aspecto preocupante. ¿Cómo podrías comunicarte con la empresa en caso de una emergencia si no proporcionan medios de contacto claros? Esta carencia de canales de comunicación sugiere una falta de compromiso con el soporte al cliente y debe ser considerada como una señal de advertencia para posibles usuarios.

Smart Hub, una empresa carente de detalles sobre su ubicación y regulación, plantea serias dudas sobre su legitimidad. La omisión de estos datos esenciales, junto con la falta de transparencia sobre su afiliación empresarial, resalta una falta de seriedad y transparencia. Estos aspectos, sumados a la presunta vinculación con empresas de mala reputación, ponen en entredicho la credibilidad y seguridad de esta empresa.

🚨🚨 Wniosek: z wymienionych powodów nasz wniosek jest taki, że jest to firma bardzo niepoważna i bardzo niebezpieczna. Zastanów się dobrze, czy chcesz wysłać pieniądze do firmy o takich cechach. 🚨🚨

Video de Smart Hub

aktualizacje

Novedades sobre SMART HUB:

data Aktualizacja wiadomości
listopada 2022Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy zapewniali, że Smart Hub współpracuje z Inteligentna Korporacja Biznesowa

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Digitalelitemarkets? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Te invitamos a colaborar con nosotros y votar. También puedes dejar un comentario sobre tu experiencia con SMART HUB.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Cómo Reclamar Dinero estafado por SMART HUB

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Cómo Denunciar a SMART HUB

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

¿Hay alternativas (recomendadas) a SMART HUB?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

¿Cómo puedo denunciar a SMART HUB?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

¿Es SMART HUB confiable?

No. SMART HUB no es confiable, es una empresa muy poco segura: no mencionan ubicación y claramente carecen de regulación. Además de esto, la supuesta empresa tiene características piramidales y está relacionada con otras empresas scam. BĄDŹ BARDZO OSTROŻNY.

¿Cómo recuperar dinero de SMART HUB?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

14 komentarze do «Smart Hub: opinión y comentarios – ¿Es estafa?»

 1. Joanna-1 odpowiedź

  Chciałem podziękować za analizę, która pozwoliła mi odzyskać inwestycję. Dziękuję!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Juana, FANTASTYCZNIE!!!, jak bardzo nas uszczęśliwiasz, jeszcze jedna osoba, która to osiągnęła, od teraz, jeśli zdecydujesz się na inwestycję, sprawdź brokerów przed zapłaceniem kartą, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj recenzję i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Zbawiciel odpowiedź

  Wewnętrzny pracownik z smart hub powiedział mi, że demontują biura i że wyjadą z całą pieniędzmi, jeśli nie wypłacą swoich pieniędzy do końca lipca to nic nie dostaną, stracą wszystko, wycofaj się teraz!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Salvadorze, dziękuję za napisanie o Smart Hub (są to ci sami oszuści z Smart Business Corp). Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • JAZZ odpowiedź

   Witaj, na ile wiarygodne są informacje, które Ci przekazali? Bo właśnie zobaczyłem, że umieścili promocję, która kończy się dokładnie 31 lipca.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witam, z pewnością starają się zdobyć jak najwięcej pieniędzy przed bankructwem firmy, powszechną taktyką jest uzyskanie maksymalnego poziomu zasobów przed odejściem z pieniędzmi wszystkich inwestorów.

 3. RLC odpowiedź

  Dzień dobry, a jaką firmę polecacie?

 4. LUSITO VARGAS odpowiedź

  SĄ TYMI SAMYMI ZŁODZIEJAMI Z SMART BUSINESS CORP, KTÓRZY ZMIENILI NAZWĘ, BĄDŹCIE NA NICH BARDZO OSTROŻNI, SĄ OSZUSTAMI. TWORZĄ BIZNES, OSZUKUJĄ WSZYSTKICH, POTEM ZMIENIAJĄ NAZWĘ BIZNESU I KONTYNUUJĄ OSZUSTWA. ZACHOWUJĄ SIĘ TAK, OKRADAJĄC I OKRADAJĄC WSZYSTKICH WOKÓŁ ICH.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj LUISITO, dziękujemy za napisanie o Smart Hub. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. Gustavo Gomeza Delgado odpowiedź

  Dlaczego firma smart business corp zmieniła nazwę na smart hub?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Gustavo, aby kontynuować oszustwa z nową nazwą, tak aby klienci nie widzieli wszystkich informacji w sieciach społecznościowych i Internecie.

   Pozdrowienia.

 6. Zofia odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli ci się wycofać. Oszukali mojego męża, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Sofis, dziękuję za napisanie o Smart Hub. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.