Broker Bux

Skyecryptofx Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera skyecryptofx (zwany także skyecryptofx.com), jest brokerem Forex, kryptowalut, ETF i CFD. Czy naprawdę zaleca się Skyecryptofx do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Skyecryptofx ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Skyecryptofx ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Skycryptofx International Limited.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Belize.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest ona regulowana przez IFSC.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Skyecryptofx, zauważyliśmy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Pro i Konto Ultimate. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: TTyp realizacji rynkowej, +1500 instrumentów, maksymalna dźwignia 1:500, minimalny spread 0.35, wydzielone środki na koncie, minimalne zlecenie 0.01 lota, handel automatyczny, bezpłatne zakładanie konta, bezpłatne zakładanie i zarządzanie kontem, udziały gotówkowe Nie dotyczy .

Konto Pro: typ realizacji rynkowej, +1500 instrumentów, maksymalna dźwignia 1:500, minimalny spread 0.28, wydzielone środki na koncie, minimalne zlecenie 0.1 lota, handel automatyczny, darmowe zakładanie konta, darmowe zakładanie i zarządzanie kontem, udziały gotówkowe N/TO.

Ostatnie konto: typ realizacji rynkowej, +1500 instrumentów, maksymalna dźwignia 1:500, minimalny spread 0.28, wydzielone środki na koncie, minimalne zlecenie 0.01 lota, handel automatyczny, darmowe zakładanie konta, darmowe zakładanie i zarządzanie kontem, udziały gotówkowe N/TO.

 

Rodzaje kont Skyecryptofx
Rodzaje kont Skyecryptofx

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że Skyecryptofx oferuje: platformy skyecryptofx y MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Skyecryptofx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Skyecryptofx
Witryna Skyecryptofx

skyecryptofx zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, tabele cen, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat skyecryptofx 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: skyecryptofx.com

📞Numer telefonu: + 1 313-306-0613

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy Skyecryptofx. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona skyecryptofx <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? skyecryptofx jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, a ponadto, szukając opinii o Skyecryptofx, znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CNMV skyecryptofx do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2022 FMA (Austria) dodane do skyecryptofx do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z marca 2022 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2022 CySEC (Austria) dodane do skyecryptofx do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CySEC Kwiecień 2022 Ostrzeżenie ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Skyecryptofx? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Skyecryptofx: Ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Adriano, dziękuję za komentowanie Skyecryptofx. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ariel, dziękuję za komentowanie Skyecryptofx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.