✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w sizal. Analizujemy stronę internetową tego bukmachera. Obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego bukmachera, takie jak lokalizacja, firma, do której należy, regulacja, reputacja...

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o sizalu i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWsizal.it
🏠 spółka*Sizal Włochy SpA
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresVia Ugo Bassi 6, 20159 Mediolan

⚠️ Sisal jest własnością firmy Sisal Italia SpA znajduje się we Włoszech, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Informacje w sieci

Witryna Sizal

Sisal zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy.

Dostępne gry

W tej chwili nie znaleźliśmy.

Metody Płatności?

W tej chwili nie znaleźliśmy.

bonus powitalny

W tej chwili nie znaleźliśmy bonusów powitalnych.

Przepisy bezpieczeństwa

W tej chwili nie znaleźliśmy.

???? Ostateczna ocena sizalu ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W SIZAL.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieuregulowanych lub krajowych bukmacherów tego typu jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować w regulowanym domu bukmacherskim z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o sizalu:

data Aktualizacja wiadomości
marzec 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Sisal, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”7047″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Sisal.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Sisal

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić sizal

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić sizal?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Sisal to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Sisal to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy sizal jest niezawodny?

Nie. Sizal nie jest niezawodny, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) nie ma regulacji / ma bardzo niebezpieczną regulację 3) Jest to stosunkowo nowy bukmacher bez wieku. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo niewiarygodna.

Jak odzyskać pieniądze z Sisal?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy sizal to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Benzoes odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Benjamin, dzięki za napisanie o sizalu. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *