Broker Bux

Recenzje SimpleWay

Recenzja SimpleWay

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Prosta droga (zwany także imieniem: simpleway.trade), Broker Forex i CFD. Czy SimpleWay jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o SimpleWay ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy SimpleWay jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ SimpleWay wspomina o byciu częścią Seabreeze Partners Ltd.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, firma ma siedzibę w Dominika.
 • ❌ Jeśli analizujemy jego bezpieczeństwo, to zauważamy, że SimpleWay nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: SimpleWay jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że SimpleWay oferuje, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 5 różnych typów kont:

 • Konto dla początkujących: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, standardowe spready (Fx) 1,8 pipsa, dzienna analiza rynku, minimalne zamówienie: 0,01 lota, maksymalne zamówienie: 20 lotów.
 • Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 1.500, Standardowe spready (Fx) 1,8 pipsa, codzienna analiza rynku, menedżer konta, bonus powitalny, bonus uaktualnienia, minimalne zamówienie: 0,01 lota, maksymalne zamówienie: 20 lotów.
 • Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 9.500, Standardowe Spready (Fx) 1 pips, Codzienna analiza rynku, Menedżer konta, Bonus powitalny, Bonus uaktualnienia, Minimalne zamówienie: 0,01 lota, Maksymalne zamówienie: 20 lotów.
 • Konto profesjonalne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, Standardowe spready (Fx) 0.7 pipsa, codzienna analiza rynku, menedżer konta, bonus powitalny, bonus uaktualnienia, minimalne zamówienie: 0,01 lota, maksymalne zamówienie: 20 lotów.
 • Ekskluzywne konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, Standardowe spready (Fx) 0.4 pipsa, codzienna analiza rynku, menedżer konta, bonus powitalny, bonus uaktualnienia, minimalne zamówienie: 0,01 lota, maksymalne zamówienie: 20 lotów.

La platforma do działania jakie oferuje SimpleWay to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego SimpleWay udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

prosta strona internetowa
Witryna SimpleWay

SimpleWay zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: trochę informacji o oferowanych produktach, sekcja FAQ, aktualności i analizy, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Prosta droga

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy SimpleWay. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Prosta droga

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma SimpleWay jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: we wrześniu 2021 CNMV dodane do SimpleWay do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z września 2021 r.

UWAGA: SimpleWay, obok IGFB, winmarket, Przepływ inwestycji, ProfitAssist, Inwestycja Tetra y Maxi Plus działają pod firmą Seabreeze Partners Ltd., firmą o bardzo złej reputacji, z wieloma skargami i ostrzeżoną przez kilka władz. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o SimpleWay? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

96 komentarze do «SimpleWay: ocena i komentarze»

 1. Antonio Pacilli odpowiedź

  Zainwestowałem 1000 euro w tego brokera, zwróciłem 2000. Ten broker opodatkował cały ostatni kapitał, znowu 42900 5000 euro, a za farlo zapłaciłem XNUMX euro z prowizji. tasse o altri paamenti per riavere i tuoi soldi, giusto? ?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Antonio, jeśli wyślesz 5.000, zatrzymają to wszystko, to mistyfikacja, ręcznie tworzą saldo twojego konta, aby poprosić cię o 5.000 za cokolwiek, a jeśli zapłacisz, poproszą cię o inne podatki lub podobne rzeczy. Używają wymyślonych nazw, ale możesz odzyskać pieniądze, wypełnij formularz na naszej stronie i skontaktują się z Tobą, nie zwracają pieniędzy i zawsze używają fałszywych nazwisk. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Teresa odpowiedź

  Jak można zrobić mieszkanie z SIMPLEWAY o mnie na około 70 zł. moj broker
  Andrzejowi Malinowskiemu sytuacja gdy się przedstawia tel. jego +44 7917 945670 jestem z Polski

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Tereso, oni używają wymyślonych imion, ale możesz odzyskać pieniądze, wypełnij formularz na naszej stronie i skontaktują się z Tobą, nie zwracają pieniędzy i zawsze używają fałszywych nazwisk. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Prosta droga odpowiedź

   Ja też zostałm oszukana. Też nie odzyskałam swoich pieniędzy. Prawie 1000000 zł

  • Poszkodowana odpowiedź

   Pan Andrzej Malinowski do oszustwa nad oszustami Ma tupet czaruje pięknei słowami.Zaklina się że będzie dobrze tylko
   w weep wkład.To już jest sprawa dla prokuratora.Nie podaruje mu tego,nie wie z kim zadarł.Z poważaniem Teresy

   • Polecane brokers.com odpowiedź

    Witaj Poszkodowana, podatki nie są prawdziwe, nie istnieją, wymyślają je, aby ukraść Ci więcej pieniędzy.

    Pozdrowienia.

  • Zofia L. odpowiedź

   Czy odzyskała Pani zainwestowane pieniądze? Ja też utraciam pieniądze i nie mogę je. Zofia

 3. Barbara odpowiedź

  Dzień dobry.
  W celu nawiązania roku współpracowałam z simpleway. Zainwestowałam trochę pieniędzy. A teraz nie mogę ich odzyskac. Proszę lub pomoc.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Barbara, możesz odzyskać swoje pieniądze, wypełnij formularz na naszej stronie, a skontaktują się z Tobą, nie zwracają pieniędzy i zawsze podają fałszywe nazwiska. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Polecane brokers.com odpowiedź

    Witaj Marie, używają wymyślonych nazwisk, ale możesz odzyskać pieniądze, wypełnij formularz na naszej stronie, a oni się z Tobą skontaktują, nie zwracają pieniędzy i zawsze używają fałszywych nazwisk. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 4. Barbara odpowiedź

  Dzień dobry.
  W celu nawiązania roku współpracowałam z simpleway. Nie mogę odzyskaćc zainwestowanych pieniędzy. Proszę lub pomoc.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Barbara, możesz odzyskać swoje pieniądze, wypełnij formularz na naszej stronie, a skontaktują się z Tobą, nie zwracają pieniędzy i zawsze podają fałszywe nazwiska. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Anonimowy odpowiedź

  Dzień dobry

  Podjęłam współpracę zway, ale niestety nie mogę teraz prostoty środków pielęgnacyjnych.

  prosta droga .świat

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Anonimowy, możesz odzyskać swoje pieniądze, wypełnij formularz na naszej stronie, a skontaktują się z Tobą, nie zwracają pieniędzy i zawsze używają fałszywych nazwisk. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Ostry odpowiedź

  Dzisiaj znowu wydzwania do mnie z simpleway. trade Andrzej malinowski z Amsterdam żeby w\y weź środki należy wpłacić na te konto nr. konto : 33 1020 5040 0000 69 02 0128 71 , ażelełem z panią Maja imię , żeby księgować coś podobno podatek internetowy myslą że się nabiorę >? Jeszcze podpowiadała, że ​​pomoże z aplikacją dowolne biurko nr. telefon +92 31 20

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ostry, NIE PŁAĆ NIC I NIE POZWÓL IM INSTALOWAĆ JAKICHKOLWIEK PROGRAMÓW NA DESKTOP. Możesz odzyskać pieniądze, wypełnij formularz na naszej stronie, a oni skontaktują się z Tobą, nie zwracają pieniędzy i zawsze podają fałszywe nazwiska. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Arsenio Jara odpowiedź

  Jestem Arsenio z Chile, już we wrześniu ostrzegałem i donosiłem, że jest to WIELKIM OSZUSTEM, PROSTYM SPOSOBEM specjalista do oszukiwania ludzi, opuszczenia bankructwa bez zła, na ulicy zdarzyło mi się to z zawodowymi przestępcami ALVARO HERNANDEZ i rzekomym szefem finansów SENIOR SCAMMER, który nawet przesyła mi dokumenty (PDF) z osiągnięciami firmy i mówi mi, że płacąc podatek moje pieniądze zostały uwolnione dostałem, wymyśliłem jak 4 możliwości i nigdy przenigdy nie zostawiłem swojego numeru telefonu, żeby ludzie wiedzieli co to oszustwo, czyste oszustwo i teraz zdałem sobie sprawę, że usunęli mój numer, zostawiam go ponownie poniżej: 0569, 71653535 zadzwoń i whatsapp to samo.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Arsenio, możesz odzyskać swoje pieniądze, wypełnij formularz na naszej stronie, a skontaktują się z Tobą, nie zwracają pieniędzy i zawsze używają fałszywych nazwisk. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Francisco Lopez odpowiedź

    Cześć, jestem Francisco z Chile i zostałem oszukany w Simpleway. Chcę tylko odzyskać moje 250 $. Ktoś się tym zajmie. HDP Emilio Maldini Analytical i Silvia Cals Cuadros

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Witaj Francisco, te imiona są wymyślone, ale możesz odzyskać pieniądze, wypełnij formularz na naszej stronie internetowej, a oni skontaktują się z Tobą, nie zwracają pieniędzy i zawsze używają fałszywych nazwisk. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 8. Weronika Muńoz namalowana odpowiedź

  Witam, również zostałem oszukany... 2 analityków, a teraz trzecia Cristina López... z tym samym przemówieniem z prośbą o pieniądze na rzekome wsparcie dla BCO Barclays... Zainwestowałem około 25 milionów miesięcznie... ufając, że to zrobiłem nie sprawdzaj, czy to oszustwo... jak odzyskać pieniądze

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Veronico, możesz odzyskać swoje pieniądze, wypełnij formularz na naszej stronie, a skontaktują się z Tobą, nie zwracają pieniędzy i zawsze używają fałszywych nazwisk. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Rosa odpowiedź

  Chciałbym zebrać wszystkich ludzi, którzy zostali oszukani przez tę prostą firmę, a także złodzieje Álvaro Hernández, Aarón villalobos, Raúl torres, Alba podobno weryfikacja danych. I inni obcokrajowcy, którzy mają konto bankowe w Chile. Aby złożyć skargę grupową, już to zrobiłem, ale nic się nie dzieje. Zabrali mi wszystkie pieniądze i nie chcę, żeby pozostały bezkarne.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Rosa, możesz odzyskać swoje pieniądze, wypełnij formularz na naszej stronie, a oni się skontaktują, nie zwracają pieniędzy i zawsze używają fałszywych nazwisk. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już o nich ostrzegał z powodu oszustw i braku regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Ostry, wyślij zdjęcia na nasz kontaktowy adres e-mail.

   Pozdrowienia.

 10. Ostry odpowiedź

  Simpleway, teraz jestem na tej platformie podobno 17,360 123456 dolarów dolarów mnie pobierają wodę i odbieram od razu mi otwierają na tej platformie e-mail podrobiony hasło zawsze AbcXNUMX.
  patrzcie na to tytułe dodać link z facebooka jeszcze zdjęcie dodać…
  https://www. facebook.com/profil.php?id = 100075047326949

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Ostry, wypełnij formularz na naszej stronie, a skontaktują się z Tobą, nie zwracają pieniędzy i zawsze używają fałszywych nazwisk. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. Andrzej adzik wok odpowiedź

  A i zapomniałem, że teraz właśnie Zadzwonili do mnie z kierunkowego z polskiego numeru 048 22 104 osoba w tym się jako Dominika Weber, że mi to zrobić, aby mnie z kierunkowego z polskiego numeru 9132 19 muszępie ma $ 6% ścięc přeśłacić 245% ścięćpieć n-nie ma praže zadzwoni w pojadę z nia ze święcią kurwa z Dzika przez ten Telefon Choc tyle, że będę z tego miał przedtem. ma wątpliwości, że jest Good Good Oby ty wyszło pieniądze przyniosły im więcej niż c *** wam w dupę Simply Way

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Andrzeju wypełnij formularz, a skontaktują się, nie zwracają pieniędzy i zawsze podają fałszywe nazwiska. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Andrzej adzik wok odpowiedź

  A i zapomniałem, że teraz właśnie Zadzwonili do mnie z kierunkowego z polskiego numeru 048 22 104 osoba w tym się jako Dominika Weber, że mi to zrobić, aby mnie z kierunkowego z polskiego numeru 9132 19 muszępie ma $ 6% ścięc přeśłacić 245% ścięćpieć n-nie ma praže zadzwoni w pojadę z nia ze święcią kurwa z Dzika przez ten Telefon Choc tyle, że będę z tego miał przedtem. ma wątpliwości, że są szczęścia szczęścia, że ​​masz szczęście, że przyniosły wam więcej nie i tragedii niż huj wam w dupę Simply Way

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Andrzeju wypełnij formularz, a skontaktują się, nie zwracają pieniędzy i zawsze podają fałszywe nazwiska. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Andrzej adzik wok odpowiedź

  Witam serdecznie po przeczytaniu wiadomości Nie mam żadnych złudzeń, że do oszuści trudno dobrze że ludzie mają tylko 250 € bo są przeciwko stracili więcej Bardzo mi przykro z tego powodu coś z tudaeym zrozie dobrze ludzie którzy zrozępa ludzie zrozie ich ukarać życzę im tylko żeby te wyłudzone pieniądze od tych wszystkich biednych ludzi nie przyniosły im żadnego szczęścia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Andrzeju wypełnij formularz, a skontaktują się, nie zwracają pieniędzy i zawsze podają fałszywe nazwiska. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. natasza odpowiedź

  Pomuszcze jak odzyskaćc pieniodze muj chemik chemik mial naimie dominika weber I jak doszlam ze mnie oli zablokowala whatsapp a mila przychodzily od bogdana ostrowski prosze o pomoc

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Natasza wypełnij formularz, a skontaktują się, nie zwracają pieniędzy i zawsze podają fałszywe nazwiska. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 15. natasza odpowiedź

  Witam prosze niewiezyc firma prosta do oszusci .malo tego prosza o kolejna fplate a jak nie zaplacisz nie mowia ze ci juz niebeda pomagac puzniej dac ci propozycje zeby otwozyc jakies konta ze bedziesz miala zyski z przelewy dimnie niby pisala dominika weber masakraich zato co robia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Natasza wypełnij formularz, a skontaktują się, nie zwracają pieniędzy i zawsze podają fałszywe nazwiska. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. RAUL odpowiedź

  Witam, ta sama sprawa z Simple Way, zacząłem od wpłaty 250 USD, potem agent Aron Villalobos zadzwonił do mnie, aby wpłacić jeszcze więcej..., problem polega na tym, że wpłaciłem około 1.500 USD, a teraz nie mogę wypłacić moje zarobki... , które według nich wynoszą 14.153.39 1.174.39 USD, mówią mi, że muszę zapłacić podatek w wysokości XNUMX XNUMX USD na rzecz BCO Barclays..,
  Jak mogę odzyskać inwestycję..?
  dzięki

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam RAUL, wypełnij formularz, a skontaktują się z Tobą, nie zwracają pieniędzy i zawsze podają fałszywe nazwiska. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już o nich ostrzegał z powodu oszustw i braku regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 17. 123 odpowiedź

  Zaczęłem inwestować na platformę Simpleway
  Wpłaciłem pierwszy początek 250 zł
  Za kilka dni chemik powiedział, że wejść na rynek i wpłacę 1000 $ dostanę dofinansowanie 120%, które pozwoli mi zdobyć więcej zasobów, które mogą zostać dodane.
  Problem zaczął się przy wypłacie, którą zlecono ok 1 Rozpoczął pracę na platformie po
  Po zleceniu wniosku wypłaty na drugi dostałam fakturę od dnia, który trzeba odkupić od sumy wypłacanej godziny
  Opłaciłam
  Przelew miał mieć 3 dni
  Szedł dwa tygodnie po czym został zamieniony na nadawcy i kolejny kolej.
  Przelew znowu miał mieć 3 dni
  Po tygodniu jeszcze nie
  Czy ktoś miał miejsce na tej platformie?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam 123, nie zwracają pieniędzy i zawsze używają fałszywych nazwisk. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już o nich ostrzegał z powodu oszustw i braku regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 18. ŻÓŁTY odpowiedź

  TO PIERDOLONY OSZUST, NIE POZWOLI CI WYCOFAĆ PENTA

  MOJE DOŚWIADCZENIE Z SIMPLEWAY JEST JEDNYM Z NAJGORSZYCH W MOJEJ ŻYCIU, ZOSTAWILI MNIE BEZ PISAKA I Z NERWOWYM ATAKIEM, JESTEM W DRODZE NA POLICĘ ZŁOŻYĆ ODPOWIEDNIĄ SKARGA

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć AMARO, zawsze używają fałszywych nazw. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 19. Erwin odpowiedź

  Dzięki za komentarze, jest dla mnie jasne, że jest to firma bez żadnych regulacji

  Są bardzo natarczywe i nieprzyjemne, teraz dziewczyna i mężczyzna dzwonią do mnie, twierdząc, że to najlepsza okazja na rynku.
  Numery, które teraz do mnie dzwonią to:
  + 34651486317
  + 34910035213

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Erwin, zawsze używają fałszywych imion. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 20. Oscar odpowiedź

  Witam, między ubezpieczeniem a prowizjami wpłaciłem ponad 7.000 XNUMX US, co mogę zrobić, czy zdecydowanie straciłem te pieniądze, dziękuję

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Oscar, zawsze używają fałszywych imion. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Marie, zawsze używają fałszywych imion. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już o nich ostrzegał z powodu oszustw i braku regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 21. pomóż mi oszukać odpowiedź

  Dzień dobry. Miałem problemy z simpleway. Świat poprosił mnie, abym przeniósł się do Buddy kupując bitcoiny, a następnie poprosił Buddę o zezwolenie na wypłatę na inny adres portfela, który Budda autoryzował. Teraz nie chcą mi zwrócić pieniędzy. Nie odpowiadają ani nic. Co mogę zrobić. Na moim prostym koncie odzwierciedla saldo, które mam, ale nie chcą go zwracać do mojej sakiewki w Buddzie, aby móc dokonać wypłaty. Kazali mi zapłacić za licencję i nadal nic nie wiem o moich pieniądzach. Zainwestowałem ponad 60 milionów chilijskich pesos. Proszę pomóż.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj pomocy, dzięki za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już o nich ostrzegał z powodu oszustw i braku regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 22. Elena Adame odpowiedź

  Napisałem do banku Barclay, który pobiera podatki, ubezpieczenia, prosi o licencję maklera itp. na wypłatę pieniędzy i odpowiedzieli na to

  [email chroniony]
  pt., 29 paź 7:19 (6 dni temu)
  dla mnie

  Szanowna Pani Adamsme,

  Dziekuje za Twoj email.

  W związku z Twoim zapytaniem informujemy, że Barclays nie zatrzyma pieniędzy za niepłacenie podatków lub ubezpieczenia, dlatego uważamy, że możesz paść ofiarą nieuczciwej działalności. W tym sensie proponujemy:

  1. Zatrzymaj jakąkolwiek formę komunikacji z tą osobą

  2. Nie przesyłaj środków.

  3. Powiadom odpowiednie władze, takie jak policja i bank, jeśli uznasz to za stosowne.

  4. Jeśli w przyszłości będziesz otrzymywać wiadomości e-mail, które rzekomo pochodzą od Barclays, a które Twoim zdaniem mogą być podejrzane, prześlij je bezpośrednio do naszego Zespołu ds. dochodzenia w sprawie phishingu [email chroniony]

  Mamy nadzieję, że będzie to pomocne. Pozostajemy do Państwa dyspozycji na wypadek, gdybyście potrzebowali od nas wyjaśnień.

  Atentamente,

  Barclays Bank PLC

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Eleno, zwykle wszystkie podatki są płacone przez Ciebie, inne firmy lub brokerzy nie robią tego za Ciebie. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jacob, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 23. marc odpowiedź

  Dzień dobry przeczytałem wszystkie komentarze i to, o czym tutaj wspominają o simpleway, to to samo, co przydarzyło mi się ponad 3000 dolarów amerykańskich

  To profesjonalni złodzieje, więc jeśli chcesz wypłacić swoje pieniądze i rzekome zyski, proszą Cię o jeszcze więcej pieniędzy, które wybierasz, aby odblokować pieniądze, są pieprzonymi oszustami

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Marc, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 24. ETO odpowiedź

  DZIEŃ DOBRY; ODKŁADAM TAKŻE PIENIĄDZE 1200 EURO; Z DNIA NA DZIEŃ ZROBIŁO SIĘ PRAWIE PÓŁ MILIONA DOLARÓW; NIE PODEJRZEWAJĄ; POWIEDZIAŁEM IM NAWET, ŻE TO NIEMOŻLIWE; CHCIELI WYSŁAĆ MI PIENIĄDZE NA MOJE KONTO W BANKU; POWIEDZIAŁEM, ŻE NIE MOGĄ WYSŁAĆ TEJ KWOTY NA MOJE KONTO BEZ PROSZĘ O UPOWAŻNIENIE DO BANKU, POWIEDZIAŁEM, ŻE O TYM ZA TO PORZĄDZAJĄ, ALE WYSŁALI MI E-MAIL Z BANKU BARCLAYS KONTA GMAIL; ZOBACZ, CZY JESTEŚ TYM SAMYM GMAILEM; WIDZIAŁEM, ŻE PODEJRZEWA, ŻE BANK KORZYSTA Z KONTA GMAIL; JUŻ TAM, GDZIE MOGLI MI CZAS, W KTÓRYM MUSZĘ PŁACIĆ PODATEK PRZELEWOWY, BYŁ OGROMNY I PODPISOWANY PRZEZ INNY BANK UBS SKONTAKTOWAŁ SIĘ MNIE Z OBU BANKAMI; OBYDWA BANKI POTWIERDZIŁY MNIE MOJE PODEJRZENIA BYŁY OSZUSTWO; POINFORMOWALI MNIE, ŻE NIGDY TEGO NIE ZROBIĄ O ZLECENIA WPŁAT PODATKOWYCH PRZESYŁAJĄC PIENIĄDZE; KOMUNIKOWAŁEM SIĘ Z MOIM PROSTYM BROKEREM, ŻE OSZUSTOWALI I WŚCIEKLI, WYSŁALI MI SKARGA, KTÓRA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO MIĘDZYNARODOWEGO URZĘDU PODATKOWEGO; KOMUNIKUJ SIĘ BEZPOŚREDNIO Z POLICJĄ MOJEGO KRAJU ORAZ ODPOWIADAJĄCYMI WŁADZAMI; WSZYSTKO, CO OD NICH MIAŁEM, PRZEKAZAŁO IM; ORAZ KONTA BANKOWE, NA KTÓRE WPŁACIŁEM PIENIĄDZE I KOMU. ROBISZ TO SAMO NIE DAJ SIĘ OSZKODZIĆ. NA FACEBOOKU MOŻESZ ROZMAWIAĆ W JĘZYKU ANGIELSKIM Z CZATEM BARCLAYS BANK.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć ETO, dziękuję za komentarz na temat SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 25. ETO odpowiedź

  HEJ LUDZIE PROSTY SPOSÓB TO OSZUST; PRÓBOWALI ODEJŚĆ OD MNIE PIENIĄDZE ZA POMOCĄ GMAILA Z BARCLAYS BANK, ALE NATYCHMIAST SKONTAKTOWAŁEM SIĘ Z BANKIEM I POWIEDZIELI MI, ŻE TO OSZUST, PONIEWAŻ NIGDY NIE WYSYŁAJĄ E-MAILI Z PROŚBĄ O WPŁAT LUB WYPŁATĘ; OBECNIE KORZYSTAJĄ Z BARCLAYS I UBS BANK, SKONTAKTUJ SIĘ Z OBU BANKAMI I POWIEDZ, CO ROBIĄ ORAZ POLICJA Z TWOJEGO KRAJU; MAJĄ PIENIĄDZE OD NIEWINNYCH LUDZI. I POWIEDZIEĆ, ŻE SKONTAKTUJ SIĘ Z MIĘDZYNARODOWYM URZĘDEM PODATKOWYM; NIE WIERZ W TO; PONIEWAŻ SĄ TOTALNYMI OSZUSTWAMI! NIE BÓJ SIĘ I SKONTAKTUJ SIĘ W SPRAWIE Z WŁADZAMI SYSEC.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć ETO, dziękuję za komentarz na temat SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 26. Arsen odpowiedź

  Zostałem oszukany przez Initial Simple z 250 nami, potem zostałem mianowany doradcą niejakiego Alvaro Hernandeza, zadzwonił do mnie, wysyłał mi wiadomości prawie codziennie, mam platformę
  gdzie widziałem mój depozyt, a moje zarobki za dni wynosiły od 2 do 4 dolarów dziennie, które zarobiłem, około 15 dni mówi mi, że istnieje dobra możliwość podwojenia lub potrojenia zarobków przy minimum 1000/2 tys., ponieważ inwestycja byłaby duża ale bezpieczna i po 3 dniach można ją wypłacić pożyczyłem 2 tyś dolarów i dał mi konta Freddy Inojosa karta konta z BCI DE CHILE żeby pieniądze szybko dotarły na konto i możemy działać już pierwszego dnia Zarobiłem 415, a następnego dnia 1513, Kazał mi więcej zainwestować i powiedziałem, że muszę tylko spłacić pożyczkę, za wspólnym porozumieniem wszyscy śliczni zamknęliśmy operację, następnego dnia otrzymałem pocztę z BARCLAYS BANK of ENGLAND który ma polecenie zapłaty Simple way na 6668 dolarów i że bank do zwolnienia wymaga 11% podatku dla nierezydentów, pożyczyłem i wysłałem 660 dolarów, 2 dni później sam Alvaro mówi mi, że muszę wpłacić jeszcze 600 na ubezpieczenie i wysyłka, zacząłem bardziej wątpić, ale aby zachować pieniądze, wynalazłem 600 ma sy wysłałem, potem na moim koncie pojawia się już 9000 dolarów i w tym, że powiedział mi, że teraz jest różnica i że potrzebuję ostatniego do wypłaty różnicy 400 zł, tam zacząłem więcej niż wątpić, że nie jestem zamierzam wysłać więcej i dostaję 1 PDF Simple way, w którym mój doradca, kierownik księgowości, niejaki JEFFERSON mówi, że po zapłaceniu 400 nas, zwolnił moje konto na emeryturę, znowu się zdenerwowałem i ze łzami znów pożyczyłem na dokument z pieczątką firmy, którą zdeponowałem i nie został wydany, zawsze jest ostatnią rzeczą i po 2 dniach prosi mnie o więcej i wtedy eksplodowałem, do tej pory mówi mi, że nie zapłacę, może" t uwolnij mnie, zatrzymałem pieniądze do ostatniej rzeczy jedyną rzeczą, która pogarsza moją sytuację, wszędzie mam rachunki do zapłaty, mam wszystkie depozyty, zdjęcia Alvaro Fernándeza; PDF, mail, screem do zdemaskowania, jeśli ktoś chce się ze mną skontaktować

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Arsenio, wyślij zdjęcie Alvaro Fernandeza, skąd wiesz, że jest prawdziwe? Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 27. Artur odpowiedź

  Dzień dobry,

  Wplacilem pienadze na Simpleway. Czy je odzyskam? Prosza mnie lub przeslanie dokumentow w celu weryfikacji konta. Przesylac zdjecie dowodu i karty platniczej?

  Sciagnalem płatne tesla, zalozylem konto revolut przeslalem pieniadze….
  Prosze lub wzkazówki

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Artur, nie wysyłaj swojej dokumentacji i niczego nie podpisuj, uważaj z tymi oszustami ukradną wszystko co wysyłasz, nie wysyłaj pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 28. javiera odpowiedź

  Witam potrzebuję pomocy tak jak poprzednie komentarze ufam swoim pieniądzom w prosty sposób i od zeszłego tygodnia staram się wypłacić pieniądze niestety już zapłaciłem podatki i obowiązkowe ubezpieczenie o które poprosił mnie Barclaybank z którego otrzymałem kilka e-maile, w których powiedzieli mi, że mój kapitał urósł z powodu wzrostu btc, teraz proszą mnie o selfie z kartą i odręcznym tekstem, w którym jest napisane, że... Zadeklarowałem wpłatę lub przekazanie kwoty ... (odpowiednik ostatniej wpłaty na „ubezpieczenie”) z wyłącznym celem zakupu btc od Finojosag na stronie localbitcoins, nie wiem, co robić! Nie proszą mnie o więcej pieniędzy, tylko, że wysłałem ten obrazek z dowodem osobistym i tekstem napisanym odręcznie, proszę, co mogę zrobić? Jak mogę to zrobić, aby odzyskać część moich pieniędzy? wysłałem zdjęcie? To dziwne, ponieważ już poprosili mnie o wszystkie moje akta, dowód adresu, dowód osobisty itp. Co mam zrobić?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Javiera, uważaj na tych oszustów, którzy ukradną wszystko, co wyślesz, nie śledź, nie wysyłaj pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 29. javiera odpowiedź

  Witam, prosisz mnie o selfie z moją kartą i odręcznie napisaną kartką, na której wskazano wartość ostatniej wpłaconej przeze mnie kwoty na opłacenie obowiązkowego ubezpieczenia wymaganego przez Banclaybank, papier musi być napisany odręcznie i powiedzieć „Ja… On zadeklarował, że dokonał wpłaty lub przelewu w wysokości $ (kwota odpowiadająca wpłacie ubezpieczenia, "zwrotna") z wyłącznym celem zakupu Bitcoinów od Finojosag na stronie localbitcoins "Zapłaciłem już wszystko, nie pytają mnie ciągle za pieniądze , tylko zdjęcie z dowodem osobistym i tym napisem, co mam zrobić? pozostało już tylko wpłacić, pomóc, czy ktoś o to pytał?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Javiera, już ci wcześniej odpowiedzieliśmy, okłamują cię, w ogóle niczego nie wysyłaj, to oszustwo, kradną to, co przesyłasz.

   Pozdrowienia.

 30. Oscar odpowiedź

  Dobra wiadomość, tak samo jak padłam ofiarą tego oszustwa na tej stronie, zadzwonili do mnie, wpłaciłem depozyt i zaryzykowałem bez wcześniejszego dochodzenia, a przede wszystkim poprosili mnie o dokumenty tożsamości, w tym przypadku jak mam postępować w celu ochrony moich danych?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Oscar, jeśli nie wysłałeś go lepiej i jeśli go wysłałeś, nie sądzę, że go użyją, chociaż z tymi oszustami nigdy nie wiesz, jeśli obawiasz się, że go użyją, złóż skargę na oszustwo w przypadku użycia papiery w niektórych oszustwach w przyszłości. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 31. Oscar odpowiedź

  Witam, mam taką samą sytuację, niedawno dokonałem wpłaty i widząc komentarze zdaję sobie sprawę, że to oszustwo, jak mogę odzyskać pieniądze? Przede wszystkim, jak mam chronić swoją tożsamość, skoro poprosili mnie o dokumentację i jak wielu ryzykowałem bez wcześniejszego zbadania, dodatkowo strona, na której się ze mną skontaktowali, to Bitiq i stąd nie ma żadnych negatywnych komentarzy.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Oscar, dziękuję za informacje, zbadamy tę sprawę i zaktualizujemy recenzje.

   Dzięki!

 32. Berta odpowiedź

  CNMV złożyło kilka skarg na tę firmę złodziei, na jej stronie jest wszystko, każdy musi się o tym dowiedzieć.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Berta, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 33. Elena Adame odpowiedź

  Byłem też oszukany, jeśli zapłaciłem to, o co prosili, bez licencji brokera, a pieniądze nigdy nie dotarły, moim kierownikiem był Aron Villalobos i przeniosłem Freddy'ego José Hinojosę do Scotiabank.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Elena, nic, nie wierz w nic, dziękuję za komentarz na SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 34. Xavier odpowiedź

  Witam, w ten sam sposób jak ty zainwestowałem 250 $, po chwili powiedzieli, że wygrałem nagrodę, kontynuując to poprosiłem ich o wypłatę 7000 $, ale aby to zrobić powiedzieli mi, że muszę zapłacić prowizję w wysokości 18%, teraz otrzymałem maila z Barclays Bank z informacją, że kwota jest już dostępna, ale muszę zapłacić tę prowizję w ciągu najbliższych 3 dni, w przeciwnym razie ukarzą mnie kwotą 0.5%. Czy uważasz, że to prawda? bo nie bardzo wiem, co robić.
  dzięki

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Javier, nic, nie wierz w nic, dziękuję za komentarz na temat SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 35. Felipe odpowiedź

  Cześć, jestem Felipe, ten sam niewinny Freddy w prosty sposób, przelew został dokonany na niego, a facet, który nazywa się Alvaro Hernández, jest tym, który podobno prowadzi konto. Inwestycja została dokonana, a domniemana osoba odpowiedzialna za konto do wypłaty prosi o podatki, które nie są wyjaśnione, i proszą o pieniądze. Po spotkaniu z nim znika i nie odpowiada. Mam nadzieję, że ci faceci zostaną złapani. Pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Felipe, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 36. Reinaldo odpowiedź

  Ci, którzy również oszukiwali jak ja, mogą komunikować się ze mną na tym forum, mam informacje o tej osobie, przywiozłem go tutaj w Chile, nazywa się freddy hinojosa

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Reinaldo, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Reinaldo, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 37. Anthony odpowiedź

  Witam, zacząłem inwestować w Simpleway za 250 USD, menedżer nazwał mnie Aron Villalobos. Potem poprosił mnie, żebym zainwestował więcej, ponieważ wraz ze wzrostem inwestycji początkowo byłem podekscytowany i zainwestowałem 1000 USD więcej, przenosząc do tego Fredy Jose Inojosa. Mam dostęp poprzez link do platformy webtrader, inwestycja została podwojona. Nie przyszło mi do głowy, aby dowiedzieć się, czy to oszustwo, czy nie, jestem ryzykowny i nie myślałem o tym tak bardzo. Co mam teraz zrobić ... platforma daje mi dostęp do wypłaty pieniędzy, ponieważ robię to, aby ich nie ostrzegać. albo już gówno.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Antonio, powiedz, że twój ojciec chce wejść z 80.000 90 euro lub dolarami i że chcesz udowodnić, jak długo trwają wypłaty, ponieważ twój ojciec potrzebuje tych pieniędzy na koniec miesiąca, prosi o XNUMX% tego, co wysłałeś, a zamkniętą figurę i nawet jeśli stracisz jedną Część jest tego warta, musisz być przekonujący i sprawić, by uwierzyli, że przekazujesz im swojego ojca, gdy tylko zobaczysz pieniądze na koncie. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 38. Rodrigo odpowiedź

  Cześć, właśnie zdałem sobie sprawę, że zostałem oszukany.
  Dzięki Simple Way kazali mi wpłacić pieniądze na to konto:
  Imię i nazwisko: FREDDY JOSE INOJOSA
  Ruth: 25912715-7
  Bank: Scotiabank
  Typ: konto czekowe
  Numer konta: 975799719
  Kiedy chciałem się wycofać, nie mogłem.
  jestem plp

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rodrigo, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Lisette odpowiedź

   Witam, muszę się z tobą skontaktować, aby zobaczyć, czy możemy coś zrobić. Mnie przydarzyło się dokładnie to samo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rafael, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.