Komentarze SimpleWay
W tej sekcji przeanalizujemy Prosta droga (zwany również nazwą: simpleway.trade), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy SimpleWay jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o SimpleWay ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to proste? ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ SimpleWay wspomina o byciu część: Seabreeze Partners Ltd.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Dominika.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje regulacja, nie wspominają nic o byciu a regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: SimpleWay jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 
📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez SimpleWay, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: konto dla początkujących, konto standardowe, konto zaawansowane, konto profesjonalne i konto ekskluzywne. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto dla początkujących: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, standardowe spready (Fx) 1,8 pipsa, dzienna analiza rynku, minimalne zamówienie: 0,01 lota, maksymalne zamówienie: 20 lotów.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 1.500, Standardowe spready (Fx) 1,8 pipsa, codzienna analiza rynku, menedżer konta, bonus powitalny, bonus uaktualnienia, minimalne zamówienie: 0,01 lota, maksymalne zamówienie: 20 lotów.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 9.500, Standardowe Spready (Fx) 1 pips, Codzienna analiza rynku, Menedżer konta, Bonus powitalny, Bonus uaktualnienia, Minimalne zamówienie: 0,01 lota, Maksymalne zamówienie: 20 lotów.

Konto profesjonalne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, Standardowe spready (Fx) 0.7 pipsa, codzienna analiza rynku, menedżer konta, bonus powitalny, bonus uaktualnienia, minimalne zamówienie: 0,01 lota, maksymalne zamówienie: 20 lotów.

Ekskluzywne konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, Standardowe spready (Fx) 0.4 pipsa, codzienna analiza rynku, menedżer konta, bonus powitalny, bonus uaktualnienia, minimalne zamówienie: 0,01 lota, maksymalne zamówienie: 20 lotów.

Rodzaje kont SimpleWay
Rodzaje kont SimpleWay

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje SimpleWay to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które SimpleWay udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna SimpleWay
Witryna SimpleWay

Prosta droga zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: trochę informacji o oferowanych produktach, sekcja FAQ, aktualności i analizy, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Prosta droga 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: simpleway.trade | prosty.świat

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy SimpleWay. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Prosty sposób ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Prosta droga jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o SimpleWay znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegających przed tego brokera. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : SimpleWay, obok InvestFlow, WinMarket, Wspomaganie zysku y MaxiPlus Działają pod firmą Seabreeze Partners Ltd., firmą o bardzo złej reputacji, z wieloma skargami i ostrzeżoną przez różne władze.

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CNMV Prosta droga do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z września 2021 r.

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o SimpleWay? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

53 komentarze do «SimpleWay: ocena i komentarze»

 1. 123 odpowiedź

  Zaczęłem inwestować na platformę Simpleway
  Wpłaciłem pierwszy początek 250 zł
  Za kilka dni chemik powiedział, że wejść na rynek i wpłacę 1000 $ dostanę dofinansowanie 120%, które pozwoli mi zdobyć więcej zasobów, które mogą zostać dodane.
  Problem zaczął się przy wypłacie, którą zlecono ok 1 Rozpoczął pracę na platformie po
  Po zleceniu wniosku wypłaty na drugi dostałam fakturę od dnia, który trzeba odkupić od sumy wypłacanej godziny
  Opłaciłam
  Przelew miał mieć 3 dni
  Szedł dwa tygodnie po czym został zamieniony na nadawcy i kolejny kolej.
  Przelew znowu miał mieć 3 dni
  Po tygodniu jeszcze nie
  Czy ktoś miał miejsce na tej platformie?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam 123, nie zwracają pieniędzy i zawsze używają fałszywych nazwisk. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już o nich ostrzegał z powodu oszustw i braku regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. AMARO odpowiedź

  TO PIERDOLONY OSZUST, NIE POZWOLI CI WYCOFAĆ PENTA

  MOJE DOŚWIADCZENIE Z SIMPLEWAY JEST JEDNYM Z NAJGORSZYCH W MOJEJ ŻYCIU, ZOSTAWILI MNIE BEZ PISAKA I Z NERWOWYM ATAKIEM, JESTEM W DRODZE NA POLICĘ ZŁOŻYĆ ODPOWIEDNIĄ SKARGA

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć AMARO, zawsze używają fałszywych nazw. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Erwin odpowiedź

  Dzięki za komentarze, jest dla mnie jasne, że jest to firma bez żadnych regulacji

  Są bardzo natarczywe i nieprzyjemne, teraz dziewczyna i mężczyzna dzwonią do mnie, twierdząc, że to najlepsza okazja na rynku.
  Numery, które teraz do mnie dzwonią to:
  + 34651486317
  + 34910035213

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Erwin, zawsze używają fałszywych imion. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Oscar odpowiedź

  Witam, między ubezpieczeniem a prowizjami wpłaciłem ponad 7.000 XNUMX US, co mogę zrobić, czy zdecydowanie straciłem te pieniądze, dziękuję

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Oscar, zawsze używają fałszywych imion. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Marie, zawsze używają fałszywych imion. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już o nich ostrzegał z powodu oszustw i braku regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. pomóż mi oszukać odpowiedź

  Dzień dobry. Miałem problemy z simpleway. Świat poprosił mnie, abym przeniósł się do Buddy kupując bitcoiny, a następnie poprosił Buddę o zezwolenie na wypłatę na inny adres portfela, który Budda autoryzował. Teraz nie chcą mi zwrócić pieniędzy. Nie odpowiadają ani nic. Co mogę zrobić. Na moim prostym koncie odzwierciedla saldo, które mam, ale nie chcą go zwracać do mojej sakiewki w Buddzie, aby móc dokonać wypłaty. Kazali mi zapłacić za licencję i nadal nic nie wiem o moich pieniądzach. Zainwestowałem ponad 60 milionów chilijskich pesos. Proszę pomóż.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj pomocy, dzięki za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już o nich ostrzegał z powodu oszustw i braku regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Tutaj możesz przeczytać recenzję i komentarze innych osób, których to dotyczy: Prosta droga

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Elena Adame odpowiedź

  Napisałem do banku barclay, który pobiera podatki, ubezpieczenie, prosi o licencję brokera itp. o wypłatę pieniędzy i odpowiedzieli mi

  [email chroniony]
  pt., 29 paź 7:19 (6 dni temu)
  dla mnie

  Szanowna Pani Adamsme,

  Dziekuje za Twoj email.

  W związku z Twoim zapytaniem informujemy, że Barclays nie zatrzyma pieniędzy za niepłacenie podatków lub ubezpieczenia, dlatego uważamy, że możesz paść ofiarą nieuczciwej działalności. W tym sensie proponujemy:

  1. Zatrzymaj jakąkolwiek formę komunikacji z tą osobą

  2. Nie przesyłaj środków.

  3. Powiadom właściwe organy, takie jak policja i bank, jeśli uznasz to za stosowne.

  4. Jeśli w przyszłości otrzymasz wiadomości e-mail, które rzekomo pochodzą od Barclays, a które Twoim zdaniem mogą być podejrzane, prześlij je bezpośrednio do naszego Zespołu ds. Badania Wyłudzeń [email chroniony]

  Mamy nadzieję, że będzie to pomocne. Pozostajemy do Państwa dyspozycji na wypadek, gdybyście potrzebowali od nas wyjaśnień.

  Atentamente,

  Barclays Bank PLC

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Eleno, zwykle wszystkie podatki są płacone przez Ciebie, inne firmy lub brokerzy nie robią tego za Ciebie. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jacob, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. marc odpowiedź

  Dzień dobry przeczytałem wszystkie komentarze i to, o czym tutaj wspominają o simpleway, to to samo, co przydarzyło mi się ponad 3000 dolarów amerykańskich

  To profesjonalni złodzieje, więc jeśli chcesz wypłacić swoje pieniądze i rzekome zyski, proszą Cię o jeszcze więcej pieniędzy, które wybierasz, aby odblokować pieniądze, są pieprzonymi oszustami

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Marc, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. ETO odpowiedź

  DZIEŃ DOBRY; ODKŁADAM TAKŻE PIENIĄDZE 1200 EURO; Z DNIA NA DZIEŃ ZROBIŁO SIĘ PRAWIE PÓŁ MILIONA DOLARÓW; NIE PODEJRZEWAJĄ; POWIEDZIAŁEM IM NAWET, ŻE TO NIEMOŻLIWE; CHCIELI WYSŁAĆ MI PIENIĄDZE NA MOJE KONTO W BANKU; POWIEDZIAŁEM, ŻE NIE MOGĄ WYSŁAĆ TEJ KWOTY NA MOJE KONTO BEZ PROSZĘ O UPOWAŻNIENIE DO BANKU, POWIEDZIAŁEM, ŻE O TYM ZA TO PORZĄDZAJĄ, ALE WYSŁALI MI E-MAIL Z BANKU BARCLAYS KONTA GMAIL; ZOBACZ, CZY JESTEŚ TYM SAMYM GMAILEM; WIDZIAŁEM, ŻE PODEJRZEWA, ŻE BANK KORZYSTA Z KONTA GMAIL; JUŻ TAM, GDZIE MOGLI MI CZAS, W KTÓRYM MUSZĘ PŁACIĆ PODATEK PRZELEWOWY, BYŁ OGROMNY I PODPISOWANY PRZEZ INNY BANK UBS SKONTAKTOWAŁ SIĘ MNIE Z OBU BANKAMI; OBYDWA BANKI POTWIERDZIŁY MNIE MOJE PODEJRZENIA BYŁY OSZUSTWO; POINFORMOWALI MNIE, ŻE NIGDY TEGO NIE ZROBIĄ O ZLECENIA WPŁAT PODATKOWYCH PRZESYŁAJĄC PIENIĄDZE; KOMUNIKOWAŁEM SIĘ Z MOIM PROSTYM BROKEREM, ŻE OSZUSTOWALI I WŚCIEKLI, WYSŁALI MI SKARGA, KTÓRA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO MIĘDZYNARODOWEGO URZĘDU PODATKOWEGO; KOMUNIKUJ SIĘ BEZPOŚREDNIO Z POLICJĄ MOJEGO KRAJU ORAZ ODPOWIADAJĄCYMI WŁADZAMI; WSZYSTKO, CO OD NICH MIAŁEM, PRZEKAZAŁO IM; ORAZ KONTA BANKOWE, NA KTÓRE WPŁACIŁEM PIENIĄDZE I KOMU. ROBISZ TO SAMO NIE DAJ SIĘ OSZKODZIĆ. NA FACEBOOKU MOŻESZ ROZMAWIAĆ W JĘZYKU ANGIELSKIM Z CZATEM BARCLAYS BANK.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć ETO, dziękuję za komentarz na temat SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. ETO odpowiedź

  HEJ LUDZIE PROSTY SPOSÓB TO OSZUST; PRÓBOWALI ODEJŚĆ OD MNIE PIENIĄDZE ZA POMOCĄ GMAILA Z BARCLAYS BANK, ALE NATYCHMIAST SKONTAKTOWAŁEM SIĘ Z BANKIEM I POWIEDZIELI MI, ŻE TO OSZUST, PONIEWAŻ NIGDY NIE WYSYŁAJĄ E-MAILI Z PROŚBĄ O WPŁAT LUB WYPŁATĘ; OBECNIE KORZYSTAJĄ Z BARCLAYS I UBS BANK, SKONTAKTUJ SIĘ Z OBU BANKAMI I POWIEDZ, CO ROBIĄ ORAZ POLICJA Z TWOJEGO KRAJU; MAJĄ PIENIĄDZE OD NIEWINNYCH LUDZI. I POWIEDZIEĆ, ŻE SKONTAKTUJ SIĘ Z MIĘDZYNARODOWYM URZĘDEM PODATKOWYM; NIE WIERZ W TO; PONIEWAŻ SĄ TOTALNYMI OSZUSTWAMI! NIE BÓJ SIĘ I SKONTAKTUJ SIĘ W SPRAWIE Z WŁADZAMI SYSEC.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć ETO, dziękuję za komentarz na temat SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Arsen odpowiedź

  Zostałem oszukany przez Initial Simple z 250 nami, potem zostałem mianowany doradcą niejakiego Alvaro Hernandeza, zadzwonił do mnie, wysyłał mi wiadomości prawie codziennie, mam platformę
  gdzie widziałem mój depozyt, a moje zarobki dziennie wynosiły od 2 do 4 dolarów dziennie, które zarobiłem, około 15 dni mówi mi, że istnieje dobra możliwość podwojenia lub potrojenia zarobków przy minimum 1000/2 tys., ponieważ inwestycja byłaby duża ale bezpieczna i po 3 dniach można ją wypłacić pożyczyłem 2 dolarów i dał mi konta Freddy'ego Inojosa z BCI DE CHILE aby pieniądze szybko dotarły na konto i możemy działać, pierwszego dnia zarabiam 415 a potem 1513 następnego dnia Kazał mi zainwestować więcej i powiedziałem, że muszę tylko spłacić pożyczkę, za obopólną zgodą, wszyscy zamknęliśmy operację, następnego dnia otrzymałem pocztę z BARCLAYS BANK of ENGLAND, który ma Prosty sposób wpłaty na 6668 11 $ i że bank do zwolnienia wymaga 660% podatku dla nierezydentów, pożyczyłem i wysłałem 2 dolarów, 600 dni później sam Alvaro mówi mi, że muszę wpłacić jeszcze 600 na ubezpieczenie i wysyłkę, ja już zacząłem więcej wątpić ale żeby kontynuować moje pieniądze wymyśliłem 9000 plus tak wysłałem, potem na moim koncie pojawia się już 400 dolarów i w tym, że powiedział mi, że już jest różnica i że potrzebuję ostatniego, aby wypłacić różnicę 1 dolarów, tam zacząłem więcej niż wątpić, że nie jestem zamierzam wysłać więcej i dostaję 400 PDF prostego sposobu, w którym mój doradca, szef kont, niejaki JEFFERSON, mówi, że kiedy 2 nas zostało anulowanych, zwolnił moje konto do wypłaty, znowu dostałem ze złości i ze łzami, które pożyczyłem znowu za dokument z pieczątką firmową zdeponowałem i nie został wydany, zawsze ostatni i po XNUMX dniach prosi mnie o więcej a potem eksplodowałem, do tej pory mówi mi, że jeśli nie zapłacę, nie może mnie zwolnić, Śledziłem moje pieniądze do ostatniej rzeczy, jedynej rzeczy, która pogarsza moją sytuację, mam konta, ponieważ wszędzie mam wszystkie depozyty, zdjęcia Alvaro Fernándeza; PDF, mail, screem do zdemaskowania, jeśli ktoś chce się ze mną skontaktować

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Arsenio, wyślij zdjęcie Alvaro Fernandeza, skąd wiesz, że jest prawdziwe? Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. Artur odpowiedź

  Dzień dobry,

  Wplacilem pienadze na Simpleway. Czy je odzyskam? Prosza mnie lub przeslanie dokumentow w celu weryfikacji konta. Przesylac zdjecie dowodu i karty platniczej?

  Sciagnalem płatne tesla, zalozylem konto revolut przeslalem pieniadze….
  Prosze lub wzkazówki

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Artur, nie wysyłaj swojej dokumentacji i niczego nie podpisuj, uważaj z tymi oszustami ukradną wszystko co wysyłasz, nie wysyłaj pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. javiera odpowiedź

  Witam, potrzebuję pomocy, lubię poprzednie komentarze ufam moim pieniądzom w prosty sposób i od zeszłego tygodnia staram się wypłacić pieniądze, niestety już zapłaciłem podatki i obowiązkowe ubezpieczenie o które poprosił mnie bank Barclaybank, z którego otrzymałem kilka maili , gdzie powiedzieli mi, że mój kapitał urósł z powodu wzrostu btc, ahira proszą mnie o selfie z moją kartą i odręcznym tekstem, gdzie jest napisane, że ja ... Zadeklarowałem wpłatę lub przekazanie sumy .. .(równowartość ostatniej wpłaty na „ubezpieczenie”) wyłącznie w celu zakupu btc od Finojosag na stronie localbitcoins, nie wiem co robić! Nie proszą mnie o więcej pieniędzy, tylko że wysłałem ten obraz z dowodem osobistym i odręcznym tekstem, proszę, co mogę zrobić? Jak mogę to zrobić, aby odzyskać część moich pieniędzy? Czy mam wysłać zdjęcie? To dziwne, bo już poprosili mnie o wszystkie moje poprzedniki, dowód adresu, dowód osobisty itp. Co mam zrobić?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Javiera, uważaj na tych oszustów, którzy ukradną wszystko, co wyślesz, nie śledź, nie wysyłaj pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. javiera odpowiedź

  Witam, prosisz mnie o selfie z moją kartą i odręcznie napisaną kartką, na której wskazano wartość ostatniej wpłaconej przeze mnie kwoty na opłacenie obowiązkowego ubezpieczenia wymaganego przez Banclaybank, papier musi być napisany odręcznie i powiedzieć „Ja… On zadeklarował, że dokonał wpłaty lub przelewu w wysokości $ (kwota odpowiadająca wpłacie ubezpieczenia, "zwrotna") z wyłącznym celem zakupu Bitcoinów od Finojosag na stronie localbitcoins "Zapłaciłem już wszystko, nie pytają mnie ciągle za pieniądze , tylko zdjęcie z dowodem osobistym i tym napisem, co mam zrobić? pozostało już tylko wpłacić, pomóc, czy ktoś o to pytał?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Javiera, już ci wcześniej odpowiedzieliśmy, okłamują cię, w ogóle niczego nie wysyłaj, to oszustwo, kradną to, co przesyłasz.

   Pozdrowienia.

 14. Oscar odpowiedź

  Dobra wiadomość, tak samo jak padłam ofiarą tego oszustwa na tej stronie, zadzwonili do mnie, wpłaciłem depozyt i zaryzykowałem bez wcześniejszego dochodzenia, a przede wszystkim poprosili mnie o dokumenty tożsamości, w tym przypadku jak mam postępować w celu ochrony moich danych?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Oscar, jeśli nie wysłałeś go lepiej i jeśli go wysłałeś, nie sądzę, że go użyją, chociaż z tymi oszustami nigdy nie wiesz, jeśli obawiasz się, że go użyją, złóż skargę na oszustwo w przypadku użycia papiery w niektórych oszustwach w przyszłości. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 15. Oscar odpowiedź

  Witam, mam taką samą sytuację, niedawno dokonałem wpłaty i widząc komentarze zdaję sobie sprawę, że to oszustwo, jak mogę odzyskać pieniądze? Przede wszystkim, jak mam chronić swoją tożsamość, skoro poprosili mnie o dokumentację i jak wielu ryzykowałem bez wcześniejszego zbadania, dodatkowo strona, na której się ze mną skontaktowali, to Bitiq i stąd nie ma żadnych negatywnych komentarzy.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Oscar, dziękuję za informacje, zbadamy tę sprawę i zaktualizujemy recenzje.

   Dzięki!

 16. Berta odpowiedź

  CNMV złożyło kilka skarg na tę firmę złodziei, na jej stronie jest wszystko, każdy musi się o tym dowiedzieć.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Berta, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. CNMV (hiszpański regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 17. elena adasme odpowiedź

  Byłem też oszukany, jeśli zapłaciłem, prosili mnie mniej o licencję maklera i nigdy, a pieniądze przyszły, moim kierownikiem był Aron Villalobos i przelałem bank Freddy José Hinojosa scotiabank.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Elena, nic, nie wierz w nic, dziękuję za komentarz na SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 18. Xavier odpowiedź

  Witam, w ten sam sposób jak ty zainwestowałem 250 $, po chwili powiedzieli, że wygrałem nagrodę, kontynuując to poprosiłem ich o wypłatę 7000 $, ale aby to zrobić powiedzieli mi, że muszę zapłacić prowizję w wysokości 18%, teraz otrzymałem maila z Barclays Bank z informacją, że kwota jest już dostępna, ale muszę zapłacić tę prowizję w ciągu najbliższych 3 dni, w przeciwnym razie ukarzą mnie kwotą 0.5%. Czy uważasz, że to prawda? bo nie bardzo wiem, co robić.
  dzięki

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Javier, nic, nie wierz w nic, dziękuję za komentarz na temat SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 19. Felipe odpowiedź

  Cześć, jestem Felipe, ten sam niewinny Freddy w prosty sposób, przelew został na niego wykonany, a facet, który nazywa się Alvaro Hernández, jest tym, który podobno prowadzi konto. Inwestycja została dokonana, a rzekomy zarządca konta do wypłaty prosi o podatki, które nie są wyjaśnione, a proszą i proszą o pieniądze. Po spotkaniu z nim znika i nie odpowiada. Mam nadzieję, że ci faceci zostaną złapani. Pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Felipe, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 20. Reinaldo odpowiedź

  Ci, którzy również oszukiwali jak ja, mogą komunikować się ze mną na tym forum, mam informacje o tej osobie, przywiozłem go tutaj w Chile, nazywa się freddy hinojosa

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Reinaldo, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Reinaldo, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 21. Anthony odpowiedź

  Witam, zacząłem inwestować w Simpleway za 250 USD, skontaktował się ze mną menedżer o imieniu Aron Villalobos. Potem poprosił mnie o większe inwestycje, ponieważ wraz ze wzrostem inwestycji początkowo byłem podekscytowany i zainwestowałem 1000 USD więcej w transfer do tego Fredy Jose Inojosa. Mam dostęp poprzez link do platformy webtrader, inwestycja została podwojona. Nie przyszło mi do głowy, aby dowiedzieć się, czy to oszustwo, czy nie, jestem ryzykowny i nie myślałem o tym tak bardzo. Co mam teraz zrobić ... platforma daje mi dostęp do wypłaty pieniędzy, ponieważ robię to, aby ich nie ostrzegać. lub już gówno.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Antonio, powiedz, że twój ojciec chce wejść z 80.000 90 euro lub dolarami i że chcesz udowodnić, jak długo trwają wypłaty, ponieważ twój ojciec potrzebuje tych pieniędzy na koniec miesiąca, prosi o XNUMX% tego, co wysłałeś, a zamkniętą figurę i nawet jeśli stracisz jedną Część jest tego warta, musisz być przekonujący i sprawić, by uwierzyli, że przekazujesz im swojego ojca, gdy tylko zobaczysz pieniądze na koncie. Dziękujemy za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 22. Rodrigo odpowiedź

  Cześć, właśnie zdałem sobie sprawę, że zostałem oszukany.
  Dzięki Simple Way kazali mi wpłacić pieniądze na to konto:
  Imię i nazwisko: FREDDY JOSE INOJOSA
  Ruth: 25912715-7
  Bank: Scotiabank
  Typ: konto czekowe
  Numer konta: 975799719
  Kiedy chciałem się wycofać, nie mogłem.
  jestem plp

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rodrigo, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Lisett odpowiedź

   Witam, muszę się z tobą skontaktować, aby zobaczyć, czy możemy coś zrobić. Mnie przydarzyło się dokładnie to samo

 23. Rafael odpowiedź

  To oszustwo i mówi mi bardzo późno, ludzie proszę, że muszę odzyskać pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rafael, dziękuję za komentowanie SimpleWay. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *