Simple500 Komentarze

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera Simple500 (zwanego również simpletrades.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy Simple500 jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Simple500. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Turbo Trading Ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Vanuatu. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspominają o byciu regulowanym brokerem, ale nie podają informacji. Uważamy, że jest to nieuregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Simple500, zauważyliśmy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Mini, Konto Standardowe i Konto Ekskluzywne. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto: minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, wsparcie 24 godziny, spready od 2,3 pipsa, samouczki wideo, ekskluzywne przewodniki.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 24 $, całodobowe wsparcie, spready od 1,9 pipsa, samouczki wideo, ekskluzywne przewodniki, codzienne przeglądy rynku, dedykowany menedżer konta osobistego.

Ekskluzywne konto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 24 $, całodobowe wsparcie, spready od 0,0 pipsów, samouczki wideo, ekskluzywne przewodniki, codzienne przeglądy rynku, dedykowany menedżer konta osobistego, sygnały SMS i specjalista premium.

Typy kont V
Typy kont Simple500

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferty Simple500 to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Simple500 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna Simple500
Witryna Simple500

Simple500 zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o podstawowych pojęciach dotyczących świata inwestycji, informacje o produktach inwestycyjnych oferowanych przez Simple500, sekcje edukacyjne, niektóre grafiki, słowniczek, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Prosty 500 |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: simpletrades.com

Número de teléfono: 442080897654

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Prosty 500 <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Simple500 jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat Prosty 500 Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Simple500? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Simple500: Ocena i komentarze»

 1. informacje o oszustwie odpowiedź

  Rozumiem, że są oni częścią grupy brokerów, nexamarkets również stocks20.com, fgs markets i simpletrade.

  Publikują oferty pracy, z tego telefonu rekrutują osoby +52 55 6256 2959 i [email chroniony] y [email chroniony] Robią to pod nazwą aktywnych finansowych niektórych rzeczy, które oferują „Wynagrodzenie 8,000 XNUMX pesos (meksykańskie) miesięcznie + premie. - Miejsce pracy Av. Paseo de la reforma. Wysłali oferty kilka dni temu, więc wiem, że ci złodzieje są aktywni.

  W ofercie pracy umieścili również:

  - Telefon wykonawczy

  Powiązane są też nazwiska pozornie pracowników tej firmy:

  Daniela Clorio - Koordynator ds. Zasobów Ludzkich w Active Finance - https://www.linkedin.com/in/daniela-clorio-10007510b/

  Elizabeth Acosta - Koordynator ds. administracyjno-finansowych w Active Finance - https://www.linkedin.com/in/elizabeth-acosta-212690125/

  Z pewnością ktoś może udzielić nam więcej informacji, ale osoby dotknięte chorobą znajdują się podobno w Mexico City, w okolicy alei Paseo de la Reforma, chociaż nie udało mi się potwierdzić tych informacji.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć, dzięki za komentowanie Simple500 (są to ci sami oszuści Simpletrades). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *