Komentarze na temat handlu SFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Handel SFX (zwany także sfxtrading.mx), jest brokerem: nie określa tego. Czy SFX Trading naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o SFX Trading ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to handel SFX? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina, że ​​jest częścią: nie wspomina o tym.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina o posiadaniu bazy w: zakładamy, że w Meksyku, ale tego nie podaje.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że w ogóle nic nie wspomina na swojej stronie internetowej, wszystko wskazuje na to, że jest to firma nieregulowana.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje SFX Trading, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarcza informacji o posiadaniu różnych rodzajów kont, ale o różnych rodzajach „członkostwa”. Istnieją 3 różne typy: SFX Premium Pack, SFX Alerts i SFX Premium Pack Annuity.

Te platformy do obsługi że oferty SFX Trading to: nie wspominają o tym. Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które SFX Trading udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna handlowa SFX
Witryna handlowa SFX

SFX Trading zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kilka artykułów informacyjnych na temat świata inwestowania, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o handlu SFX

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: sfxtrading.mx

Número de teléfono: nie podano

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu SFX Trading. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Handel SFX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Handel SFX jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Widząc to wszystko, zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ: jest to broker nieuregulowany; nie jest jasne, gdzie ma siedzibę; Szukając recenzji na temat SFX Trading, znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Handel SFX utrzymuje bliskie relacje z Aurea Rynki Kapitałowe, broker o marnej reputacji i mający przeciwko niemu kilka skarg, oskarżony o oszukanie użytkowników. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o handlu SFX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

22 komentarze do «Handel SFX: ocena i komentarze»

 1. Michał Carrero odpowiedź

  Zostałem oszukany przez Miguela Oreę, w 2020 roku wpłaciłem pieniądze bezpośrednio na jego konto osobiste, była to umowa na 2 lata i 6 miesięcy temu poprosiłem go o moje pieniądze i głosowałem na grupę telegramową i wysłałem mu kilka mjs na messengerze , telegram, whatsApp… Podobno byliśmy przyjaciółmi, ale hahahaha okazałem się oszustem.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Misael, dziękuję za komentarz na temat SFX Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.