Komentarze dotyczące portfela Sentinel Wzrostu

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Sentinel Growth Portfolio, jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy Sentinel Growth Portfolio jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Sentinel Growth Portfolio LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Londynie, UK.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ Sentinel Growth Portfolio wspomina o byciu brokerem regulowanym przez FCA, ale tak naprawdę nie byliśmy w stanie znaleźć domniemanego przepisu, wszystko wskazuje na to, że jest to broker NIEREGULOWANY, KTÓRY PRÓBUJE ZROBIĆ Z BROKEREM REGULOWANYM.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Sentinel Growth Portfolio, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje kont: Konto Mikro, Konto Premium i Konto VIP.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 15.000 1 $, dźwignia do 100: XNUMX, samouczki wideo i dostęp do codziennej analizy rynku.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 1 $, dźwignia do 200: XNUMX, samouczki wideo i dostęp do codziennej analizy rynku.

Konto VIP: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 1 $, dźwignia do 500:XNUMX, samouczki wideo i dostęp do codziennej analizy rynku.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów rachunków brokerskich Sentinel Growth Portfolio (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Sentinel Growth Portfolio
Rodzaje kont Sentinel Growth Portfolio

Te platformy do obsługi Sentinel Growth Portfolio oferuje: Własna platforma Sentinel Growth Portofolio.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Sentinel Growth Portfolio udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna Sentinel Growth Portfolio
Witryna Sentinel Growth Portfolio

Sentinel Growth Portfolio zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów, które oferuje broker, wyjaśnienie pojęć dotyczących świata handlu, niektóre przewodniki handlowe, wyjaśnienie analizy wykorzystywanej do handlu, kalendarz ekonomiczny, harmonogramy handlu , wiadomości o rynku, tygodniowe strategie i słowniczek.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Sentinel Growth Portfolio

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: sentinelgrowthltd.com

Número de teléfono: + 44 2039362238

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena portfela Sentinel Growth <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Sentinel Growth Portfolio jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: wspominają o byciu regulowanym przez FCA, gdy wszystko wskazuje na to, że naprawdę jest nieregulowanym brokerem, są spokrewnieni z brokerem Steigen Makler (tutaj możesz przeczytać recenzja na temat Steigen Makler), broker o złej reputacji, szukając innych opinii o firmie, nie mogliśmy znaleźć takiej, która wskazywałaby, że jest to „nowy” broker, bez żadnego doświadczenia.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Sentinel Growth Portfolio? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

44 komentarze do «Portfel wzrostu Sentinel: ocena i komentarze»

 1. zaprzestać odpowiedź

  Zrobili ze mnie wyjątkowe oszustwo !!!. W Sentinel oszukali mnie na 1.000 USD, a potem, gdy miałem przenieść rzekome zabezpieczenie (pożyczkę), zadzwonił do mnie bandyta Yohandry Quiroz, który jest szefem wenezuelskiego gangu, ze swoją żoną Denisse i jego poplecznikami, aby powiedzieć Mnie, że lepiej prześlę mu trochę pieniędzy, a on otrzyma dochód z Sentinel.
  Wręcz przeciwnie, wszyscy mają wspaniały międzynarodowy zespół, prowadzony przez niektórych Wenezuelczyków, a także niektórych Meksykanów. Podszywa się pod różne nazwiska, w tym „Dario Badel”, choć już kilkakrotnie je zmieniał. Mam zdjęcia i filmy przestępców, na wszelki wypadek.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Cesar, dziękuję za komentowanie Sentinel1973. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Jeśli chcesz ocenić inne opcje, sprawdź ten link: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Aleksandra Casanova odpowiedź

  W moim przypadku ludzie z mychargeback wykonali świetną robotę i udało nam się odzyskać mój kapitał. Proces trwał tygodnie, ale udało się. Widać, że robią to od dłuższego czasu. 

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alejandro, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 3. Nuri odpowiedź

  Dzień dobry, czy na dzień dzisiejszy ktoś miał pozytywną odpowiedź od tego brokera? Że zwrócili swoją inwestycję?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Nuri, udają poważnego brokera, ale jest to klon innego prawdziwego brokera, to oszustwo, nie wchodź i nie wysyłaj więcej pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 4. Juan Guillermo Rios Carvajal odpowiedź

  Witam, dobry wieczór miałem takie same doświadczenia z tymi ludźmi. Zacząłem od 1000 dolarów, potem dali mi zabezpieczenie w wysokości 3.400 dolarów, a przy wypłacie stawiali wiele przeszkód. Potem poprosili mnie o dokumentację opatrzoną apostolą i co chwila wołali, że wszystko stracone. To ten sam tryb działania, jak każdy, kogo czuję oszukany. Jak możemy zgłosić się do Interpolu?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, najlepiej jest założyć grupę osób dotkniętych chorobą i uzyskać jak najwięcej informacji o brokerze Sentinel Growth Portfolio, zwłaszcza wiedząc, skąd działają, gdzie znajdują się ich biura z reklamami, którzy udają handlowców lub doradców ekspertów .

   Pozdrowienia.

 5. Carlos Urbe odpowiedź

  Sentinel Growth Portolio, jest aktywny jako broker, połączenia są wykonywane pod numer na jego stronie internetowej w Londynie +44 20 8089 5263 i umożliwiają działanie Quamtun w Meksyku jako sojusznicy. Teraz ze zdziwieniem czytam, że wygląda na to, że nie byli tacy sami, to tak jakby chcieli zauważyć rozłączenie się z tą kwestią i podtrzymać działanie.

  Problem jest jasny, że jest to oszustwo i wzywam wszystkich, którzy mieli ten problem, aby porozumieli się i spróbowali odzyskać nasze pieniądze wspólnie, a nie indywidualnie, ponieważ istnieje wiele ofert odzyskiwania, które spowodują, że stracimy więcej pieniędzy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Sentinel Growth Porftolio. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 6. ALEX odpowiedź

  Witam wszystkich

  Mówię ci, że już zostałem oszukany przez tych ludzi, 24 kwietnia straciłem inwestycję w wysokości 3900 dolarów, ponieważ ich ryzyko na poziomie 1% jest fałszywe. a także tutaj w tym Brokerze są też ludzie z SENTINEL.
  To oszuści, którzy zgłosili się już na policję i władze bankowe.

  wszystko, aby zgłosić, aby INTERPOL mógł je przechwycic.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Alex, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Sentinel Growth Portfolio. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali?

   pozdrowienia

 7. Luis Eduardo Aranda Quintero odpowiedź

  To e-maile i nazwiska tych, którzy ukradli mojego Fabiana Carmona [email chroniony] , Ana Vitali a. [email chroniony], Elena Omaña, Gisella Montero [email chroniony], [email chroniony]Właściwie to Meksykanie, przypuszcza się, że wartownik jest w Londynie, a Pablo Ortega komunikuje się przez komputer kwantowo, jego numer to +52 1 553131 8969 XNUMX. To przyjaciel napadu, spróbuj się wycofać, jak możesz, i proszę o pomoc, aby wiedzieć jak zgłosić te AMPONE. Wysyłają formularze z lokalnych banków

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Dziękuję za wszystkie te informacje dotyczące Sentinel Growth Portfolio Luis. Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Jeśli chodzi o zgłaszanie, być może dobrze jest skontaktować się z prawnikiem specjalizującym się w danej sprawie, a także poinformować nas, z jakiego kraju pochodzisz.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.