W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w DaxLover Week. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Wam najważniejsze informacje dotyczące DaxLover Week i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtydzień-daxlover.com
🏠 spółkaDAXLOVER SL.
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaDesconocido
📌 LokalizacjaHiszpania

⚠️ DaxLover Week to szkolenie finansowe, które spotkało się z dużą krytyką za niską jakość oferowanych materiałów i ogólnie zajęć.

Rodzaje kont

DaxLover Week nie oferuje użytkownikom wielu kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa Tygodnia DaxLover

DaxLover Week dostarcza tylko niewielkiej ilości informacji o oferowanych przez siebie usługach, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • 683663563

???? Ocena końcowa DaxLover Week ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z DaxLover Week.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Tygodniu DaxLover:

dataAktualizacja wiadomości
luty 2021Skarga na DaxLover Week of regulator finansowy CNMV

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Zero a Trader? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Tydzień DaxLover.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Tydzień DaxLover

Jak zgłosić Tydzień DaxLover

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Tydzień DaxLover?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy DaxLover Week to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że Tydzień DaxLover to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o niemożności wycofania swojego kapitału, co dodało innym bardzo negatywnym cechom firmy.

Czy Tydzień DaxLover jest wiarygodny?

Nie. DaxLover Week nie jest wiarygodny, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Tygodnia DaxLover?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Tygodnia DaxLover?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

41 komentarze do «Tydzień DaxLover: Oceny i komentarze»

 1. chus odpowiedź

  Jest to kurs, którego w tym miejscu nie poleciłbym nawet najgorszemu wrogowi. Ale jeśli ktoś chce zapłacić 3.000 euro za rok i 2.400 euro za kolejny rok, robiłem to, bo nikogo nie znałem, nie wiedziałem, że istnieje handel, ani nie czytałem żadnej krytyki, która wydawała mi się uzasadniona, ale raczej wynikiem zarzutów i rozumowania, które nie wydawały mi się racjonalne. Gdybym przeczytał, co mam zamiar umieścić, nie wpadłbym w ekonomiczne żądło 5.400 euro, chociaż na szczęście mogłem sobie na to pozwolić, sprzedając nerkę, ale wziąłem to jako inwestycję.

  1. Pierwszy rok może być technicznie obszerniejszy i głębszy z książką, która mówi o cenie i wolumenie, których cena rynkowa nie przekracza 40 euro. Po prostu bez zagłębiania się w zbyt wiele szczegółów będziesz w stanie uzyskać niezbędne informacje. Nie będzie to łatwe zadanie, ale trzymanie się go i oglądanie wielu grafik może zrobić postęp.

  2. Przygotuj się psychicznie do radzenia sobie z emocjami, które wyzwala handel, czytając te książki o psychologii, które najbardziej Ci odpowiadają i Psychologię stosowaną w handlu. YouTube jest doskonałym źródłem informacji na ten temat. Nawet z tym, co zaoszczędzisz na kursie, będziesz mógł zwracać się do psychologa tyle razy, ile to konieczne, na wypadek, gdybyś przezwyciężył frustrację, strach, uzależnienie itp.

  3. Jeśli to, czego potrzebujesz w swoim życiu, to wsparcie typu New Age, gdzie jako mentalna podstawa strukturalna dominuje pole mistycyzmu kwantowego, przesiąknięte pseudonaukową filozofią, gdzie „Sekret” ma sens, obfitość odgrywa rolę fundamentalna rola itp., znajdziesz idealny kurs na wszystkich poziomach i nie będziesz czuł się kulawy ani rozczarowany, gdy towarzyszą ci ludzie tacy jak ty bez istotnego krytycznego komentarza, ponieważ generuje to negatywność, która jest przeciwko nam, oprócz zwiększania toksyczności jako jednostek .

  4. Proces nie jest łatwy i bez względu na to, jak na to spojrzysz, czas wykresów i wykresów to kilka lat, jeśli nie ma wcześniejszej wiedzy, ale jak mówią, są kursy lub pokoje handlowe, które oprócz aspekt reklamowy, oferuj solidne szkolenie bez konieczności wydawania tak dużej kwoty pieniędzy.

  5. Niezbędne jest otwarcie konta demo, a przynajmniej nauczenie się, aby nie tracić na nim „pieniędzy”, aby otworzyć prawdziwe konto, które z tymi zaoszczędzonymi 4000 € możesz teraz wypróbować.

  Chciałbym, żeby moje przeszłe ja przeczytało moje obecne ja, ponieważ w ten sposób moje przyszłe ja nie spoliczkowałoby nas obu za cenutrios.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Chus, doskonałe wyjaśnienie, dzięki za komentowanie Tygodnia DaxLover. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. MANUEL odpowiedź

  Całkowicie zgadzam się z opiniami na temat tego oszustwa na kursie.Byłem piątą promocją i jest to największa strata czasu i pieniędzy, jaką miałem w tym tradingu. Manipulują tobą w oparciu o strategię, która ma na celu sprawić, że będziesz się śmiać. Dzieje się tak, że nie nauczą cię niczego, dopóki po 5 lub 5 miesiącach nie kręcą kuropatwy, żebyś nadal płacił (poza tym staje się to bardzo męczące i traktują cię jak owce, ponieważ spędzają 6 miesięcy ucząc bzdury i zawsze powtarzając to samo, to już bardzo przeszłość). Kiedy pytasz o coś, co jest trochę poza scenariuszem, przerywają ci w zły sposób, aby bar na plaży się nie zawalił. Skontaktowałem się z obsługą techniczną i okazało się, że jest brat, niejaki Raul i odpowiedział mi, że za te obrzydliwe 6 e zapłaciliśmy, że chcemy więcej. Próbuje uwierzyć, że odkrył proch strzelniczy, na szczęście nie zapisał mnie na wyższy poziom, aby nazwać go czymś światowym i publikuje go wszędzie, a kiedy go zgubi, to jest coś innego. Krótko mówiąc, ten człowiek więcej kłamie niż mówi, ma wiele historii. zabrakło tam

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj MANUEL, doskonałe wyjaśnienie, dzięki za komentowanie Tygodnia DaxLover. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ivan Diallo, dziękuję za komentowanie Tygodnia DaxLover. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. świnka odpowiedź

  obecna uczennica klasy 6 nikomu nie polecam bo od początku manipuluje wykorzystując ignorancję ludzi na tym świecie, sprzedaje im złudzenie, że za 1 rok będą opłacalne i konsekwentne przez pierwsze miesiące ona spędza zawroty głowy słomą i farszem, aby uzasadnić, że jest rocznym mistrzem i jest wart 1e, i tak spędzają 3000 miesięcy tam, gdzie nie graliśmy w demo, wymyślają historię, aby powiedzieć, że punkty obrotu są ich odkrycie i nazywają je magią, generuje zależność od zmodyfikowanego wskaźnika, który nazywa to wolumenem daxlover, aby uczniowie nie mogli otworzyć kolejnego konta, do tego czasu każdy chce to zrobić dobrze i frustrację, która to pociąga, widząc, że mistrz się kończy, a oni nie udaje się, ale dla tych przygotował już kanał abonamentowy 5e, 2500 jeśli zostanie przełożony, kolejny rok na to samo przy okazji cały kurs, który prowadzi to set_up, sprzedaje ten abonament zachęcanie wszystkich do współpracy z nim w d Bezpośrednio za miesiąc i realnie pójdzie do 2700e punkt z kontem 100 100.000e, chciałbym zobaczyć historię tego "PRAWDZIWEGO KONTA" bo z tym mogą amortyzować pieniądze kanału, powtarzają to Kilka razy na zajęciach z zoomem i telegramem, wyraźnie ze swoim nieuregulowanym pośrednikiem i w którym mówi, że jest przyjacielem właściciela i jedli razem lunch, nawet kładzie duży nacisk, co później mówi, że nie kładzie pistolet do głowy każdego ze względu na sposób, w jaki jego broker myje ręce, ponieważ bardzo zachęca, dając rozmiary pewności siebie, zaufanie, jakie ma do swojego przyjaciela i brokera, cóż, to, o co prosi, to 100 punktów dodatnich, więc profesjonalista zarabia 100 PUNKTY NEGATYWNE w tym miesiącu na żywo. rozwalając konta wszystkich swoich wiernych wyznawców, którzy nawet prosili o pożyczki, aby z nim współpracować, a także chce sprzedawać skaner, który zawodzi bardziej niż uczciwą strzelbę i bota, który nazywa go daxibotami, nie licząc czynszu za szablony z wolumenu, który daxolver, więc jeśli chcesz zapłacić urlopy i inne rzeczy temu człowiekowi, przygotuj 6000e dla NIEGO bezpośrednio z jego 500 rocznymi szablonami plus to, co zostało przez brokera dla twoich depozytów. że jeśli dmucha i gryzie

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Guarreto, dziękuję za komentowanie Tygodnia DaxLover. Ten broker/szkoła to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) ostrzegł przed tym brokerem za jego OSZUSTWĄ działalność (patrz CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   ⛔Uwaga⛔ DaxLover Week należy do tej samej firmy co Lenguaje del Dax30, kurs, z którym NIE zalecamy współpracy.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • gabi odpowiedź

   Cześć, jestem studentem w promocji 5 i po zapoznaniu się z twoją opinią o kursie, bardzo się tym odbiłam. Zgadzam się ze wszystkim, co mówisz. Przestałem płacić za szablony tej postaci, musiałem przestać używać skanera, bo to tylko powodowało więcej zamieszania... (jakby strategia była tak dobra, że ​​stać cię na skaner, który zabierze cię do 70% SL. )
   Jest dilerem motocykli, który, jak mówi, nawet nie zarabia na życie z handlu. Pieniądze zarobił na tych wszystkich kursach, które zostały sprzedane po wydaniu fortuny na reklamę.
   Jestem na tym świecie od prawie 3 lat i ze swoją strategią jest dosyć słaby. po porównaniu z prawdziwymi poważnymi ludźmi.
   To tylko sprawia, że ​​sprzedawanie ci rzeczy i tworzenie zależności, aby móc spokojnie działać i nadal być połączonym z .lo szablonów, wydawało mi się surrealistyczne… niedawno wynaleziono kanał NEXT LEVEL UP. miesięczna lub roczna kasa, tak jakby ludzie, którzy chcą się temu poświęcić, nie włożyli wystarczająco dużo wysiłku, płacąc za przeciętną strategię…
   Nie wiedziałem o ujemnych 100 punktach, ale powiem, że coś wyczułem, bo w grupie telegramów 5 promocji nie opublikował nic o swoich osiągnięciach przy 100 euro za punkt. podejrzliwy… OCZYWIŚCIE, JEŚLI WYDAJE 100 PUNKTÓW W NEGATYWNYM OPERACJI PO 100 EURO ZA PUNKT… Z ABSOLUTNEGO SPOKOJU, JAK MÓWI…
   CZĘSTO FANTOCHE…
   Jeśli naprawdę chcesz coś zrobić, aby naprawdę się nauczyć i móc iść do przodu, napisz do mnie, a ja ci doradzę, to naprawdę przyniesie rezultaty.

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć Gabi, twoje wyjaśnienie jest bardzo dobre, dzięki za komentowanie Tygodnia DaxLover. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

 4. handlowiec odpowiedź

  Kto tam wejdzie, znajdzie to, na co zasłużył.
  Nigdy nie inwestuj pieniędzy, których nie możesz stracić (stracisz je).
  Nigdy nie proś o pożyczki, aby w nią zainwestować: stracisz to.
  Tego biznesu nie można nauczyć się w dwa dni lub za pomocą trzech sztuczek.
  Twoja chciwość lub potrzeba zaalarmują cię przed katastrofą.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Trader, dziękuję za komentowanie Tygodnia DaxLover. Ten broker/szkoła to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) ostrzegł przed tym brokerem za jego OSZUSTWĄ działalność (patrz CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   ⛔Uwaga⛔ DaxLover Week należy do tej samej firmy co Lenguaje del Dax30, kurs, z którym NIE zalecamy współpracy.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Studentka DAXLOVER odpowiedź

  Witam wszystkich, robię kurs, zacząłem w lutym 2021 i prawda jest taka, że ​​jest bardzo drogi jak na wszystko, co oferuje, są one sprzeczne ze strategiami i poza tym, że bierzemy nas w SL, usprawiedliwiają się, że tam nie trzeba było tam wchodzić bo dotknąłem poziomu nie wiem jak dawno, to mówi, że jak nie przekroczy strefy wolumetrycznej to nie wejdzie, to mówi tak, że zawsze masz iść z trendem, to nie... Naprawdę czuję się bardzo oszukany i że zacząłem od zera, poprosiłem o pożyczkę osobistą w banku i nadal płacę, polecają Brokera, którego osobiście nie lubię , a następnie oferują ci swoje narzędzia, wolumen i skaner powiązany z twoim kontem przez chwilę, gdy jesteś w DEMO, a następnie jeśli chcesz te narzędzia, musisz płacić roczną kwotę, każde narzędzie jest bardzo drogie, wolumen DAXLOVER Myślę, że to 300 euro rocznie, a SCANER jeszcze nie został powiedziany, jest w trakcie oceny.
  Z podobno tysiąca uczniów, którymi jesteśmy, 90% nie przynosi zysków w DEMO, lub 90% podobno nic nie rozumie lub System, który mają nie działa z większością ludzi lub coś się dzieje.
  Kolejną rzeczą, która mnie zaskakuje, są obserwujący na instagramie, nie wiem dlaczego ma około 158K.
  Pozdrowienia dla wszystkich.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Student, dziękuję za komentowanie Tygodnia DaxLover. Ten broker/szkoła to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) ostrzegł przed tym brokerem za jego OSZUSTWĄ działalność (patrz CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   ⛔Uwaga⛔ DaxLover Week należy do tej samej firmy co Lenguaje del Dax30, kurs, z którym NIE zalecamy współpracy.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Paweł odpowiedź

   Chodzi o to, że poczucie własnej wartości pozostaje w zakresie wartościowania tego, co oferują hahaha

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.