Broker Bux
Komentarze na temat Selfkings

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy samo-królowie (zwany także imieniem: selfkings.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę poleca się Selfkings do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔. Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Selfkings ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Selfkings ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

samo-królowie wspomina o byciu częścią: nie wspomniany.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicaciónsiedziba firmy mieści się w: Wyspy Marshalla.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, obserwujemy, że Selfkings nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Selfkings jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje samo-królowie, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 5 różne rodzaje kont:

Konto mini: minimalny depozyt początkowy € 250, opiekun konta osobistego, dźwignia do 1:200, marża kredytu do 15%.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy € 5.000, opiekun konta osobistego, dźwignia do 1:200, marża kredytu do 25%, budowa portfela.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy € 25.000, opiekun konta osobistego, dźwignia do 1:300, marża kredytu do 40%, budowa portfela.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy € 150.000, opiekun konta osobistego, dźwignia do 1:300, marża kredytu do 75%, budowa portfela.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy € 500.000, opiekun konta osobistego, dźwignia do 1:400, marża kredytu do 100%, budowa portfela.

La platforma do działania jakie oferuje Selfkings to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który samo-królowie udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Selfkings
Strona internetowa Selfkings

samo-królowie zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na samo-królowie

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: selfkings.com

📞Numer telefonu: + 4578782186

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Selfkings. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na samo-królowie

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Selfkings jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA!: w lutym 2022 FSMA (Belgia) dodano do samo-królowie do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ⚠️ Ostrzeżenie FSMA z lutego 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Selfkings? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Selkings: Ocena i komentarze»

 1. ALEXANDRE odpowiedź

  C'EST UNE ARNAQUE TOTALE LA FSMA L'A DÉJÀ CONFIRMÉ, J'AI BESOIN D'INFORMATIONS POUR RÉCUPÉRER MON ARGENT, C'EST BEAUCOUP ET J'EN AI BESOIN

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć ALEXANDRE, dzięki za komentowanie Selkings. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   Bonjour ALEXANDRE, dzięki za komentarz na temat Selkings. Ce courtier est une arnaque. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) zostawił cię bardziej w stosunku do oszustw i braku regulacji (Zobacz link FSMA).

   Ne leur envoyez pas d'argent, ils veulent get le plus d'argent possible avec des mensonges, les opérations ne sont pas réelles, ils ne mettent pas l'argent sur le marché, ils le font juste paraître et à la fin ils vous Nie zgadzam się, że masz perdu et ils le gardent.

   Si pour retirer votre argent ils vous en demandent plus pour payer les impôts, les frais, les légalisations itp. C'est un signe clair qu'ils veulent voler votre argent et ils ne vous rendront rien même si vous payez.

   Jeśli masz więcej informacji na temat firmy, nous żądasz od nich współpracy z nami, jeśli chodzi o agitację informacji, selon vous, pourraient aider d'autres personnes en investissant dans cette entreprise.

   Czy podałeś nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się kontaktujesz? Vous souvenez-vous komentarz vous êtes tombé sur ce courtier en premier lieu?

   Pour récupérer votre argent, essayez notre chat ou ce lien: RECLAMATION VOTRE ARGENT, NOUS VOUS AIDONS

   Les pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Samuel Segovia, dziękuję za komentowanie Selkings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.