✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Scope Markets. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Scope Markets i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWscopemarkets.com | Scopemarkets.eu
🏠 spółka*Scope Markets Ltd
⚖️. RozporządzenieIFSC
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4 i MetaTrader 5
📌 AdresBelize

⚠️ Scope Markets jest własnością firmy Scope Markets Ltd znajduje się w Belize, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni.

Rodzaje kont

Scope Markets nie oferuje różnych kont do handlu.

Informacje w sieci

witryna rynków zasięgu 2

Scope Markets zawiera krótkie objaśnienia dotyczące oferowanych usług, wiadomości i analizy rynkowe, sekcję edukacyjną z e-bookami, filmami, samouczkami i kalendarzami, sekcję FAQ i niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 44 2030 516959

???? Ostateczna wycena Scope Markets ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Scope Markets.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o rynkach Scope:

data Aktualizacja wiadomości
sierpnia 2023Brokerzy dow500Handel Turbofoptradedow300PośrednikCentrum FinansoweProsty 500NAJWYŻSZARynki zakresuTechInwestDowTrade y DowFx, to witryny należące do firmy lub z nią ściśle powiązane Turbotrading spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, nielegalna firma z siedzibą w Mexico City, która ma przeciwko niej wiele skarg dotyczących wszystkich popełnionych oszustw. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”6697″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Scope Markets.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Scope Markets

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłaszać rynki zakresu

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Scope Markets?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Scope Markets to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Scope Markets to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Scope Markets jest godny zaufania?

Nie. Scope Markets nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Scope Markets?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Scope Markets?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

148 komentarze do «Czy Scope Markets to oszustwo? opinie»

 1. Antonio odpowiedź

  Witam, przypominam wszystkim poszkodowanym, że Dow500, Turbo Trading, Foptrade, Dow300, DowBroker, FinanCenter, Simple500, SMINVEST, Scope Markets, TechInvest, DowTrade i DowFx są częścią tej samej firmy i na podstawie śledztw podejrzewamy, że są w Ciudad de Meksyk.

  Moim pomysłem jest to, że spośród wszystkich tych firm, wszyscy dotknięci chorobą spotykają się i wspólnie pozywają. Myślę, że jeśli się spotkamy, zmusimy władze do ruchu i naprawdę zrobią coś przeciwko tym cyber-złodziei. Napisz do mnie tutaj tych, którzy chcą coś osiągnąć. Pozdrowienia.

  Antonio

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Antonio, dziękuję za napisanie o Scope Markets. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM (Dow500, Turbo Trading, Foptrade, Dow300, DowBroker, FinanCenter, Simple500, SMINVEST, Scope Markets, TechInvest, DowTrade i DowFx są częścią grupy przestępczej zajmującej się międzynarodowymi oszustwami).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Ariel odpowiedź

  Dziękuję znajomym za informacje, mychargeback jeśli jest wiarygodny i pomogli mi odzyskać pieniądze, było to stosunkowo łatwe, polecam

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ariel, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 3. Bernard odpowiedź

  Wciąż rozczarowują, uważaj, wczoraj mnie oznaczyli i działają w ten sam sposób, a nawet zmienili nazwisko.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Bernardo, jak zmieniłeś swoje imię? Jakie jest twoje nowe imię? Skąd ty to wiesz?

  • Zespół Rynków Zakresu odpowiedź

   Cześć Isbael,
   Dziękuję za Twój komentarz. Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Twoich wrażeniach, abyśmy mogli wykorzystać Twoją opinię, aby następnym razem zapewnić jeszcze lepsze wrażenia. Kontakt [email chroniony] z dodatkowymi komentarzami lub sugestiami, którymi chcesz się podzielić. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na zapoznanie się z SCOPEMARKETS!

   • SEBASTIAN?

    Wysłali mi rzekomą wiadomość e-mail z nazwą scopemarkets i pod względem prawnym pojawia się scopemarkets ltd.

   • Polecani brokerzy

    Bardzo dziękujemy za tę informację ESTEBAN.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *