✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Charlesa Schwaba. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na temat Charlesa Schwaba oraz wyjaśniamy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWschwab.com
🏠 spółka*Korporacja Charlesa Schwaba
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresStany Zjednoczone

⚠️ Właścicielem Charles Schwab jest firma Charles Schwab Corporation znajduje się w Stanach Zjednoczonych, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont oferowanych przez Charlesa Schwaba, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje on typów kont.

Informacje w sieci

Witryna internetowa Charlesa Schwaba

Charles Schwab udziela podstawowych wyjaśnień na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, kalendarza ekonomicznego, kalkulatora aktywów, wykresów na żywo i tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna ocena Charlesa Schwaba ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z Charlesem Schwabem.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Charlesie Schwabie:

data Aktualizacja wiadomości
lipiec 2023Otrzymujemy wiele wiadomości od klientów Charlesa Schwaba, którzy mówią, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”8118″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Charlesem Schwabem.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Charlesa Schwaba

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Charlesa Schwaba

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Charlesa Schwaba?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Charles Schwab to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak. Uważamy, że Charles Schwab jest oszustem. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Charles Schwab jest godny zaufania?

Nie. Charles Schwab nie jest godny zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Charlesa Schwaba?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Charlesa Schwaba?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Charles Schwab to oszust? opinie»

  1. Juan Carlos odpowiedź

    Ta firma cię oszuka. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *