Komentarze SamXTrade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera SamXTrade (zwany także samxtrade.com), jest brokerem kryptowalut. Czy naprawdę zaleca się korzystanie z SamXTrade przy dokonywaniu inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy SamXTrade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Sam X Trade Associates Pty Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Australii, ale okazało się to fałszywe.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez SamXTrade, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Plan Podstawowy, Plan Złoty, Plan VIP i Plan Luksusowy. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plan podstawowy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50, zwrot 0.3% w ciągu 1 godziny, czas trwania 24 godziny.

Złoty plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, zwrot 6.7% w ciągu 1 godziny, czas trwania 6 dni.

plan dla VIP-ów: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 11.000, zwrot 8.8% w ciągu 1 godziny, czas trwania 8 dni.

Luksusowy plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, zwrot 10% w ciągu 1 godziny, czas trwania 10 dni.

Rodzaje kont SamXTrade
Rodzaje kont SamXTrade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platformy do obsługi oferowane przez SamXTrade to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które SamXTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna SamXTrade
Witryna SamXTrade

SamXTrade zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, informacje o oferowanych usługach, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat SamXTrade |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: samxtrade.com

Número de teléfono: + 6148048756 (Whatsapp)

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona SamXTrade <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? SamXTrade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jej przeanalizowaniu zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to firma nielegalna, nie zarejestrowana ani nieregulowana przez żaden organ, również przy poszukiwaniu opinii na temat SamXTrade znalazł kilka negatywnych i ostrzegających przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CNMV SamXTrade do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o SamXTrade? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «SamXTrade: Ocena i komentarze»

 1. Agustin odpowiedź

  Okropne moje doświadczenie z tym brokerem, wcale nie profesjonalne, złe traktowanie i, co najgorsze, ukradli wszystkie moje pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Agustin, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z SamXTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.