Broker Bux

Komentarze na temat Sagatrade

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy sagatrade (zwany także imieniem: sagatrade.io), jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty i CFD. Czy Sagatrade jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Sagatrade ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Sagatrade ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

sagatrade wspomina o byciu częścią: brak danych na ten temat.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Zjednoczone Królestwo według strony internetowej, ale nie ma ważnych informacji na potwierdzenie tego, Wierzymy, że to jest fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Sagatrade nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Sagatrade jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje sagatrade, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 8 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami o każdym typie konta:

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy € 10.000, recenzje rynku, dostęp do webinarów, social commerce.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy € 25.000, Recenzje rynku, Dostęp do webinarów, Social Commerce, VOD - Zaawansowane.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy € 50.000, Recenzje rynku, Dostęp do webinarów, Social Commerce, VOD - Zaawansowane.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy € 100.000, Recenzje rynku, dostęp do webinarów, handel społecznościowy.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy € 250.000, Recenzje rynku, Dostęp do webinarów, Handel społecznościowy, VOD - Zaawansowane, 3 inwestycje bez ryzyka, Osobisty asystent, Konto niestandardowe. specjalne oferty.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy € 500.000, Recenzje rynku, Dostęp do webinarów, Handel społecznościowy, VOD - Zaawansowane, 3 inwestycje bez ryzyka, Osobisty asystent, Konto niestandardowe. oferty specjalne, specjalista ds. handlu, ekskluzywne aktualizacje rynkowe.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy € 1.000.000, Recenzje rynku, Dostęp do webinarów, Handel społecznościowy, VOD - Zaawansowane, 3 inwestycje bez ryzyka, Osobisty asystent, Konto niestandardowe. oferty specjalne, specjalista ds. handlu, ekskluzywne aktualizacje rynkowe, pakiet edukacyjny premium, algorytm systemu transakcyjnego premium.

Konto Islamskie: Konto Halal, darmowe zakłady, brak odsetek, recenzje rynku, handel społecznościowy, dostęp do webinarów, spready: regularne.

La platforma do działania oferowane przez Sagatrade to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który sagatrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna Sagatrade
Witryna Sagatrade

sagatrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, często zadawane pytania, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na sagatrade

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: sagatrade.io | sagatrade.net

📞Numer telefonu: +44 2039665416 | +44 2039665373

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Sagatrade. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na sagatrade

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Sagatrade jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA!: w grudniu 2021 CONSOB dodano Sagatrade do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z grudnia 2021 r. ⚠️

UWAGA!: w lutym 2022 FSMA (Belgia) dodano Sagatrade do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ⚠️ Ostrzeżenie FSMA z lutego 2022 r.

UWAGA!: w marcu 2022 FMA dodano Sagatrade do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z marca 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w marcu 2022 CNMV dodano Sagatrade do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Sagatrade utrzymuje bliskie relacje z FXORO, broker o kiepskiej reputacji i skargi na niego, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Sagatrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

14 komentarze do «Sagatrade: ocena i komentarze»

 1. Księżycowa Elwira odpowiedź

  Ci ludzie wyrządzają wiele szkód, o których wielokrotnie ostrzegali

  cnmv.es/Portal/ResultadoBusqueda.aspx?type=1&name=SAGATRADE.IO

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luna, dziękuję za komentowanie Sagatrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Judit de Diego, dziękuję za komentowanie Sagatrade. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. DOK odpowiedź

  CIE ZŁODZIEJE NIE POSIADAJĄ LICENCJI NA DZIAŁALNOŚĆ NAWET W EUROPIE I ​​DZWONIĄ DO MNIE Z PROSZENIEM O PIENIĄDZE SĄ OSZUSTWAMI

  NIE WYSYŁAJ PIENIĘDZY, BO JE STRACIŁEM WYSŁAŁEM IM MIESIĄCE TEMU I STRACILI MNIE PONAD 4000 EURO

  NIGDY NIE POZWOLILI MI WYPŁACIĆ PIENIĘDZY, CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ, KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA OSZUSTWO FXORO… CHCĘ ZWRÓCIĆ MOJE PIENIĄDZE

  Oszuści!

  I BĘDĘ POWTARZAĆ TO NA WSZYSTKICH FORUMACH I STRONACH O FXORO, DOPÓKI NIE ODZYSKAM MOICH PIENIĘDZY, ZŁODZIEJE

  SĄ TYM SAMYMI ZŁODZIEJAMI, KTÓRYCH SAGATRADE WEZWAŁA MNIE NIEKTÓRZY I INNI... WCIĄŻ OSZUSZAJĄ INNYMI NAZWAMI, NAZYWAJĄ CIĘ Z URUGWAJSKIMI LUB ARGENTYŃSKIMI AKCENTAMI TO ZŁODZIEJE PROFESJONALNI ZŁODZIEJE TO ONI SĄ

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć DOCK, dziękuję za komentowanie SagaTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć EBERHARD, dziękuję za komentarz na Segatrade. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   ---

   Cześć EBERHARD, dziękuję za komentarz na Segatrade. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego! To wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak w ogóle natknąłeś się na tego brokera?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMOŻEMY CI

   Pozdrowienia.

 3. Jaume odpowiedź

  Ci ludzie to śmiecie, miałem do czynienia z pewnym Paulo Diazem, a przynajmniej tak mawiał z niewątpliwym argentyńskim akcentem. Bardzo miły, dopóki nie zdjął maski, tak bardzo, że go chwalę i okazuje się, że w końcu był smutnym żebrakiem, który zarabia na życie kradnąc pieniądze uczciwym ludziom pracy. Nie wiem, czy byłby sposób na to, żeby oszukani zebrali się razem, żeby iść przeciwko nim, ja ze swojej strony pójdę na policję ze zrzutami ekranu, telefonami, które do mnie dzwoniły, nagraniami… i oczywiście ip.
  To jest informacja, chociaż powiedzą ci, że są w Londynie:
  Informacja o adresie IP 93.95.230.145
  Adres IP: 93.95.230.145
  Numer systemu autonomicznego (ASN): AS44925

  Dostawca usług internetowych (ISP): ehf . z 1984 r

  [Kod kraju] / Kraj: [IS] / Islandia

  Region: Region Stołeczny
  Miasto: Reykjavik
  Strefa czasowa: Atlantyk / Reykjavik
  Kod pocztowy: 101
  Szerokość geograficzna (adres IP): 64.1475
  Długość geograficzna (adres IP): -21.9381
  Zadzwonią do Ciebie z telefonów kraju, w którym się znajdujesz, za każdym razem inny. Dzwoniłem do wszystkich tych telefonów i są od osób prywatnych, które raczej nie rozumieją, co mówię. Ze swojej strony mam nagrania rozmów i wszystkie zrzuty ekranu z oszustwa. Kiedy powiedziałem im, że nie chcę z nimi kontynuować, miałem 3000 € i skok zysku, ponieważ potem je zainwestowali i stracili te 3000 w ciągu kilku godzin, zobaczyłem to i zamknąłem pozycje, a dranie otworzyli się ponownie inną pozycję, żeby mogli powiedzieć, że straciłem więcej. Nie ma wątpliwości, że to, co zobaczysz na wykresach, jest przez nich kontrolowane. Co mi jasno wskazuje, że nie straciliby tego za pieprzenie mnie, ale że wszystko jest fikcją i obniżyli to z korzyścią dla webtradera, którego kontrolują, mówią, że przepadło to w inwestycji i jeśli to przepadło, ale w ich kieszeniach.
  Jeśli mi nie wierzysz, zarejestruj się i zainwestuj z nimi, a następnie opowiedz nam o tym. Pozdrawiam wszystkich (oprócz tych skurwysynów... (lub palantów)

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jaume, dziękuję za komentowanie SagaTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Moises aguirre odpowiedź

  Miałem bardzo złe doświadczenia, teraz nie wiem, jak odzyskać wszystko stracone

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Moises Aguirre, dziękuję za komentowanie Sagatrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Guillen, dziękuję za komentowanie Sagatrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.