✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lipcu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w mądrość finansową. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Następnie pokażemy Ci najważniejsze informacje o Mądrości Finansowej i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWmądrość-finansowa.com
🏠 spółka*Luis Manuel i Jasson Vargas Ramirez (zasiedziały)
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresMeksyk (adres: Avenida Insurgentes Sur #730 biuro 114 płk del Valle, ratusz Benito Juárez CDMX. Lokalizacja w Mapach Google

⚠️ Financial Wisdom jest własnością Luisa Manuela i Jassona Vargasa Ramireza (właściciel), Przedsiębiorstwo znajduje się w Meksyku, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Mądrość finansowa, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje rodzajów kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa mądrości finansowej

Mądrość finansowa zawiera wyjaśnienie oferowanych usług, sekcję FAQ i niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+55 (22) 71 43 29

???? Ocena końcowa mądrości finansowej ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z MĄDROŚCIĄ FINANSOWĄ.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości na temat mądrości finansowej:

data Aktualizacja wiadomości
marzec 2022Firma jest powiązana z prywatnym funduszem Lagunas, SAPI de CV, NETZWERKK i FEM-WORK, najwyraźniej firmami meksykańskimi.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”2267″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z mądrością finansową.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez mądrość finansową?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłaszać mądrość finansową

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić się do Mądrości Finansowej?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Financial Wisdom to oszustwo – czy to oszustwo?

Uważamy, że jest to bardzo niebezpieczna firma i nie jest zalecana.

Czy mądrość finansowa jest wiarygodna?

Nie. Mądrość finansowa nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Mądrości Finansowej?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla mądrości finansowej?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Wyłączenie gwarancji i odpowiedzialności

Zarządzający Brokersrecomendados.com nie dają żadnej gwarancji co do legalności, rzetelności, dokładności, kompletności, aktualności i przydatności treści publikowanych na stronie.

Ustanowienie hiperłączy, linków lub wymiany nie oznacza w żaden sposób istnienia relacji między zarządzającymi Brokersrecomendados.com a właścicielami stron internetowych, z którymi te linki są ustanowione, ani akceptacji i zatwierdzenia ich treści lub usług.

Zarządzający Brokersrecomendados.com nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za strony internetowe, do których prowadzą linki z tej strony i nie mają możliwości kontrolowania, czy pojawiają się wśród nich strony internetowe, których zawartość może być nielegalna, niezgodna z dobrymi obyczajami lub dobrymi obyczajami lub nieodpowiednia. . Dlatego użytkownik musi zachować najwyższą ostrożność podczas oceny i korzystania z informacji, treści i usług dostępnych na stronach, do których prowadzą łącza.

Zarządzający Brokersrecomendados.com wykluczają wszelką odpowiedzialność za wiadomości, oceny, wiadomości i informacje publikowane przez użytkowników i osoby trzecie, przy czym użytkownicy lub osoby trzecie ponoszą wyłączną odpowiedzialność za te treści.

Firma zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian, które uzna za konieczne, w Ogólnych Warunkach Użytkowania, a także w ewentualnych szczególnych warunkach (jeśli takie istnieją), jeśli uzna to za konieczne.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

55 komentarze do «Czy mądrość finansowa to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Leonor Garcia odpowiedź

  Nie inwestują, kradną, mówią, że nie dostaną pieniędzy, bo ryzykują, że wszystko stracą. To jest adres, pod którym to się znajduje. . Bądź ostrożny . Financial Wisdom, Av. Paseo de la Reforma 250-Piso 8, Juárez, Cuauhtémoc, CDMX, Av. Paseo de la Reforma 250-Piso 8, Juárez, Cuauhtémoc, CDMX, Mexico City, Ciudad de México 06600, México, +52 55 4901 5996

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Leonor, DZIĘKUJEMY ZA PODANIE ADRESU, teraz wiemy, gdzie możemy się udać, aby odebrać pieniądze, które wyłudzili od nas złodzieje. Adres: Av. Paseo de la Reforma 250-piętro 8, Juárez, Cuauhtémoc, CDMX, Meksyk City, Ciudad z Meksyku 06600, Meksyk, numer telefonu +52 55 4901 5996. Nie wierz w nic, co ci mówią, są niegrzeczni, kłamią i manipulują, a ich jedynym celem jest okradanie Cię. Dziękujemy za komentarz dotyczący mądrości finansowej. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. DONOVAN GONZALEZ S. odpowiedź

  Witam, jak przeczytałem w Twojej recenzji, jest ona powiązana z LAGUNAS PRIVATE FUND SAPI DE C.V. Czy wiesz coś o tej firmie?
  Dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj DONOVAN, prowadzimy dochodzenie, kiedy będziemy mieli wieści, opublikujemy je, każda pomoc ze strony naszych użytkowników jest mile widziana.

   Pozdrowienia.

   • FC

    To oszustwo, od 2023 roku nie zwrócili mi pieniędzy, a Luis Vargas i Cintia Coss nie odpowiadają na moje wiadomości. Dali mi zwroty tylko za dwa kwartały i nie chcą mi zwrócić kapitału. Nie inwestuj i nie zgłaszaj

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj FC, nie wierz w nic, co ci mówią, są niegrzeczni, kłamią i manipulują, a ich jedynym celem jest okradanie cię. Dziękujemy za komentarz dotyczący mądrości finansowej. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 3. kwietnia Olivaresa odpowiedź

  W oszustwie!! Nie inwestuj, zatrzymają twoje pieniądze. Otrzymujesz zyski przez 3 miesiące (co nie stanowi nawet jednej czwartej Twojej inwestycji), a następnie mówią Ci, że odchodząc od strategii i nie narażając giełdy na ryzyko, przestaną deponować zyski. Co więcej, po zawarciu umowy nie pozwalają ci wypłacić pieniędzy, jest to całkowite oszustwo! !

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj April, nie wierz w nic, co ci mówią, są niegrzeczni, kłamią i manipulują, a ich jedynym celem jest okradanie cię. Dziękujemy za komentarz dotyczący mądrości finansowej. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. kwietnia Olivaresa odpowiedź

  To oszustwo!! Nie inwestuj swoich pieniędzy, dają zyski przez 3 miesiące, a potem mówią, że nie ma płynności i że „aby nie narażać giełdy wszystkich na ryzyko” nie można wypłacić pieniędzy nawet wtedy, gdy zgodnie z umową ustalony czas już minął. Minęło 7 miesięcy od zakończenia umowy i nie mogę odzyskać pieniędzy. Są zawodni, oszukują, oszukują i nie podlegają regulacjom.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj April, nie wierz w nic, co ci mówią, są niegrzeczni, kłamią i manipulują, a ich jedynym celem jest okradanie cię. Dziękujemy za komentarz dotyczący mądrości finansowej. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Wiesz odpowiedź

  Financial Widom to firma o zerowej wiarygodności, nie ma jasności co do umów i warunków biznesowych. Próbują zrobić ci pranie mózgu teoretycznymi informacjami na temat samodoskonalenia i rozwoju osobistego, chociaż dzielą się także wiedzą finansową, ale to nie na wiele się przyda, ponieważ jedyne, co zrobią, to zatrzymanie twoich pieniędzy.

  Luis Vargas to kłamca, niegrzeczny i złodziej!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Yasknow, nie wierz w nic, co ci mówią, są niegrzeczni, kłamią i manipulują, a ich jedynym celem jest okradanie cię. Dziękujemy za komentarz dotyczący mądrości finansowej. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Daniel Brown odpowiedź

  Przestali płacić kilka miesięcy temu... trzeba być bardzo ostrożnym, bo już rezygnują z nowych społecznych powodów, żeby dalej oszukiwać. Jednym z nich jest SAVI Financial prowadzony przez Claudię Santibañez, byłą partnerkę dyrektora Sabiduría Financiera.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Daniel, dziękujemy za tę ważną informację, dokonamy przeglądu tak szybko, jak to możliwe.

   Pozdrowienia.

  • René Lopez odpowiedź

   Przed „Financial Wisdom” była to firma Netzwerkk, której celem było uzyskanie wsparcia federalnego. Wiele osób straciło pieniądze, ponieważ musiały zapłacić za realizację projektu z rządem, ale kilka osób twierdzi, że zatrzymało pieniądze. Dzięki temu, co ukradli i być może pewnemu wsparciu federalnemu, które udało im się uzyskać (pranie pieniędzy), utworzyli Financial Wisdom, czyli program Ponziego

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *