Recenzje handlu RSI

Analiza handlu RSI

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Handel RSI (zwany także imieniem: rsi-trading.fr), To jest Spółka zarządzająca funduszem. Czy naprawdę zaleca się RSI Trading do inwestowania? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o RSI Trading ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy RSI Trading to bezpieczna strona? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić swoje pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ RSI Trading nie podaje nazwy prawnej firmy.
 • ❌ Na stronie internetowej nie ma informacji o Twojej lokalizacji.
 • ❌ RSI Trading nie wspomina o żadnych regulacjach.

UWAGA: RSI Trading jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez RSI Trading, w tym przypadku nie znaleźliśmy informacji wskazujących na ich istnienie.

La platforma do działania której używa RSI Trading to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla tradera, które RSI Trading udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielona na stronie mogą być wielką zaletą brokera.

Witryna handlowa RSI
Witryna handlowa RSI

RSI Trading zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości i analizy rynkowe, sekcja FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Handel RSI

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: rsi-trading.fr
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: kontakt z formularza na stronie

Może się zastanawiasz dlaczego robimy przegląd RSI Trading. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Handel RSI

Kończąc tą sekcją, naszym zdaniem: czy uważamy, że firma RSI Trading jest wiarygodna? Czy warto inwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są firmą godną polecenia? ⭐ Analiza 2022

❌ Po zapoznaniu się z tą firmą radzimy zachować ostrożność: (1) jest to firma nielegalna (nieuprawniona do przyjmowania pieniędzy lub przyjmowania nowych klientów), (2) uważamy, że została ustanowiona w celu pobierania pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i majdan. (3) Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych o firmie, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji ani rzeczywistej lokalizacji jej biur. (4) Poza tym brak regulacji (jest to firma nieregulowana).


W kilku słowach: Bądź bardzo ostrożny z tego typu firmami. nie polecamy.

UWAGA!: w sierpniu 2022 AMF (Francja) dodany do handlu RSI do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do AFM ⚠️ Ostrzeżenie z sierpnia 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co sądzisz o handlu RSI? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Handel RSI: ocena i recenzje»

 1. Cristina Nogales odpowiedź

  Chciałbym wiedzieć, jak mogę zgłosić tego brokera, a także chciałbym, aby wszyscy poszkodowani zebrali jak najwięcej dowodów, aby móc złożyć pozew zbiorowy

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Cristina Nogales, dziękuję za komentarz na temat RSI Trading. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.