Komentarze na temat RoyaltyFinance

W tej sekcji przeanalizujemy brokera RoyaltyFinance (tzw. royaltyfinance.io), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę polecamy RoyaltyFinance do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy RoyaltyFinance. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: nie wspominają o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker nie wspomina, gdzie się znajduje.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez RoyaltyFinance, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Złote i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 $, dźwignia do 1: 100, bez prowizji, menedżer konta osobistego - informacje, handel telefoniczny 24/5 i czat na żywo, gwarantowane stop loss, ochrona przed ujemnym saldem.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 15.000 $, dźwignia do 1: 200, bez prowizji, menedżer konta osobistego - informacje, handel telefoniczny 24/5 i czat na żywo, gwarantowane stop loss, ochrona przed ujemnym saldem.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 55.000 $, dźwignia do 1: 400, bez prowizji, menedżer konta osobistego - informacje, handel telefoniczny 24/5 i czat na żywo, gwarantowane stop loss, ochrona przed ujemnym saldem.

Konto VIP: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 80.000 1 $, dźwignia do 400: 24, bez prowizji, menedżer konta osobistego - informacje, handel telefoniczny 5/XNUMX i czat na żywo, gwarantowane stop loss, ochrona przed ujemnym saldem.

Rodzaje kont RoyaltyFinance
Rodzaje kont RoyaltyFinance

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje RoyaltyFinance: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które RoyaltyFinance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa RoyaltyFinance
Strona internetowa RoyaltyFinance

RoyaltyFinance zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości finansowe, kalkulatory, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat RoyaltyFinanse |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: tantiemyfinance.io

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony] - [email chroniony]

>>> Ocena włączona RoyaltyFinanse <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że RoyaltyFinance jest godne zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, podobno jest to broker Kleinmann Enterprise Ltd, firmy o bardzo złej reputacji z siedzibą w Saint Vincent i Grenadyny, gdy szukamy opinii o RoyaltyFinance znaleźliśmy negatywne recenzje i komentarze. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2020 dodano CONSOB RoyaltyFinanse do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2020 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV RoyaltyFinanse do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r

⛔ Uwaga ⛔ : RoyaltyFinance wraz z WiseFunds, Wirtualne Akcje, Akcje kapitałowe, Atlas FX y Mądry kredyt, należy do niesławnej firmy Kleinman Enterprises Ltd, firma, która ma siedzibę w raju podatkowym i oszukała tysiące ludzi.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o RoyaltyFinance? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «RoyaltyFinance: Ocena i komentarze»

 1. Janos odpowiedź

  Royaltyfinancy Alina Hansen brocer więcej rabunek todolmundo i śpiew

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Janos, Wszystkie ruchy, które wykonujesz, są fikcyjne, nie są prawdziwe, to tylko notatki księgowe, pieniądze nie trafiają na rynek. Royaltyfinance jest brokerem NIEREGULOWANYM, najwyraźniej jest to broker Kleinmann Enterprise Ltd, firmy o złej reputacji z siedzibą w Saint Vincent i Grenadyny (Karaiby), podczas szukania opinii o RoyaltyFinance znaleźliśmy niezliczone negatywne komentarze. Sugerujemy, aby być bardzo ostrożnym, ryzykujesz UTRATĘ WSZYSTKICH PIENIĘDZY I ZOSTAJESZ OSZKODZONYM.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Benzoes odpowiedź

  Oszukali mnie wszystkie pieniądze. Co zainwestowałem, co podobno zarobiłem i kolejne 2500 w podatkach. Nadal dzwonią do mnie, żebym płaciła więcej podatków, jeśli chcę odzyskać pieniądze. Oczywiście nie wkładam już więcej pieniędzy, ponieważ gdy je wrzucisz, broker całkowicie je ignoruje i nie ma numeru telefonu, pod który możesz zadzwonić. I nie numer obsługi klienta ani nic takiego. To bezwstydni złodzieje, którzy niemożność odzyskania pieniędzy zawsze przypisują problemom z bankami. Aby to złapać. Lub nie mają problemu ... ponadto podczas dokonywania przelewów zawsze pobierają opłatę w rublach, więc przy inwestycji w wysokości 1000 euro możesz stracić kolejne 100 w kasie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Benjamin, Wszystkie twoje ruchy są fikcyjne, nie są prawdziwe, to tylko notatki księgowe, pieniądze nie trafiają na rynek. Royaltyfinance jest brokerem NIEREGULOWANYM, najwyraźniej jest to broker Kleinmann Enterprise Ltd, firmy o złej reputacji z siedzibą w Saint Vincent i Grenadyny (Karaiby), podczas szukania opinii o RoyaltyFinance znaleźliśmy niezliczone negatywne komentarze. Sugerujemy, aby być bardzo ostrożnym, ryzykujesz UTRATĘ WSZYSTKICH PIENIĘDZY I ZOSTAJESZ OSZKODZONYM.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.