Komentarze ROYALTD24

W tej sekcji przeanalizujemy brokera ROYALTD24 (zwanego też royaltd24.net), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy ROYALTD24 naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy ROYALTD24. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: RL Ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ROYALTD24, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platinum VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy 250 USD, narzędzia handlowe, codzienny przegląd rynku, e-booki, dźwignia do 1:200.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy 1.000 USD, narzędzia handlowe, codzienny przegląd rynku, e-booki, dźwignia do 1:400.

Złoty kurs- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 1 $, narzędzia handlowe, codzienny przegląd rynku, e-booki, dźwignia do 200:10, bonus XNUMX%, menedżer konta, bezpłatne powiadomienia handlowe, bezpośrednia linia do pokoju handlowego.

Konto VIP Platinum- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 1 USD, narzędzia handlowe, codzienny przegląd rynku, e-booki, dźwignia do 400: 20, bonus XNUMX%, menedżer konta, bezpłatne powiadomienia handlowe, bezpośrednia linia do pokoju handlowego, długi termin planu finansowego, powiadomienia SMS.

Rodzaje kont ROYALTD24
Rodzaje kont ROYALTD24

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że ROYALTD24 oferuje: od Royaltd24.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które ROYALTD24 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa ROYALTD24
Strona internetowa ROYALTD24

ROYALTD24 zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych ROYALTD24, niektóre wykresy na żywo, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat ROYALTD24 |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: royaltd24.net

Número de teléfono: +44 20 8068 2914 i +442033180032

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona ROYALTD24 <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma ROYALTD24 jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, CONSOB (włoski regulator) oznaczył ROYALTD24 jako pasek finansowy, szukając innych opinii o ROYALTD24 nie mogliśmy znaleźć żadnego, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nowa firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Aktualizacja z marca 2020 r.: hiszpański regulator finansowy CNMV wydał ostrzeżenie przed ROYALTD24.

 

Uwaga: w czerwcu 2020 CONSOB dodał ROYALTD24 do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez upoważnienia

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o ROYALTD24? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *