Komentarze RoyalStox

W tej sekcji przeanalizujemy brokera RoyalStox (zwany także royalstox.com), jest brokerem Forex, Futures i CFD. Czy RoyalStox jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy RoyalStox. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Marom Partners Sp.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Saint Vincent i Grenadyny.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez RoyalStox, zauważyliśmy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Platynowe, Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, wsparcie 24h 5 dni w tygodniu, dedykowany opiekun konta, częściowy dostęp do Akademii, dostęp do wszystkich platform handlowych, sesje one-to-one, WD w 5 dni roboczych, minimalny wolumen obrotu 0,01 lota, dźwignia do 1:350 , Spread o stałym oprocentowaniu.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, wsparcie 24h 5 dni w tygodniu, dedykowany opiekun konta do 2 tygodni, częściowy dostęp do Akademii, dostęp do wszystkich platform handlowych, sesja wprowadzająca, WD w 7 dni roboczych, minimalny wolumen obrotu 0,01 lota, Dźwignia do 1:200 , Rozpiętość Stałego Oprocentowania.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, wsparcie 24h 5 dni w tygodniu, dedykowany opiekun konta do 2 tygodni, częściowy dostęp do Akademii, dostęp do wszystkich platform handlowych, sesja wprowadzająca, WD w 7 dni roboczych, minimalny wolumen obrotu 0,01 lota, dźwignia do 1:100, Stałe / zmienne spready.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, wsparcie 24 godziny 5 dni w tygodniu, dedykowany opiekun konta, pełny dostęp do Akademii, dostęp do wszystkich platform transakcyjnych, sesja handlowa 1 do 1, WD natychmiast, minimalny wolumen transakcji 0,01 lota, dźwignia do 1:500, Stały/Zmienny kurs Spready.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, wsparcie 24 godziny 5 dni w tygodniu, dedykowany opiekun konta, pełny dostęp do Akademii, dostęp do wszystkich platform transakcyjnych, sesja handlowa 1 do 1, WD natychmiast, minimalny wolumen transakcji 0,01 lota, dźwignia do 1:750, Stały/Zmienny kurs Spready.

Konto biznesowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250.000, wsparcie 24 godziny 5 dni w tygodniu, dedykowany opiekun konta, pełny dostęp do Akademii, dostęp do wszystkich platform transakcyjnych, sesja handlowa 1 do 1, WD natychmiast, minimalny wolumen transakcji 0,01 lota, dźwignia do 1:1000, Stały/Zmienny kurs Spready.

Rodzaje kont RoyalStox
Rodzaje kont RoyalStox (1)
Rodzaje kont RoyalStox
Rodzaje kont RoyalStox (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze

La platforma do działania że RoyalStox oferuje: własną platformę o nazwie RoyalStox.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które RoyalStox udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa RoyalStox
Strona internetowa RoyalStox

RoyalStox zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć, informacje o firmie, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat RoyalStox |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: royalstox.com

Número de teléfono: + 442038851407

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona RoyalStox <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? RoyalStox jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ jest to nieuregulowany broker i ma siedzibę w bardzo niebezpiecznym kraju (Saint Vincent i Grenadyny); Również, gdy szukasz opinii na temat RoyalStox znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV RoyalStox do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o RoyalStox? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «RoyalStox: Ocena i komentarze»

 1. Josep Puyal odpowiedź

  To oszustwo, kiedy wszystko zaczęło się tutaj fantastycznie, zadzwonili do ciebie, aby ci doradzić
  potem zaczynają mówić, że inwestycja jest bardzo dobra i przynosi korzyści, kłamstwo.
  nagle cały twój znajomy doradca oszustów znika i nie możesz się z nim w żaden sposób skontaktować
  skutkować oszustwem. Czysty i twardy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Josep, dzięki za pytanie o RoyalStox. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.