Komentarze ROYALFXTRADE

W tej sekcji przeanalizujemy brokera ROYALFXTRADE (zwanego również royalfxtrade.com), jest brokerem Forex, opcji binarnych, kryptowalut i CFD. Czy ROYALFXTRADE naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy ROYALFXTRADE. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Royalfxtrade LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Anglii, choć jeśli to prawda, powinno to być regulowane przez brytyjskiego regulatora, a tak się nie dzieje, co każe nam sądzić, że Royalfxtrade tak naprawdę nie ma siedziby w Anglii. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspominają o rzekomej regulacji amerykańskiego regulatora, której nie mogliśmy zweryfikować, uważamy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ROYALFXTRADE, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mini, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 150 USD, 15% zwrotu z inwestycji.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, 15% zwrotu z inwestycji.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 USD, 15% zwrotu z inwestycji.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 USD, 15% zwrotu z inwestycji.

Rodzaje kont ROYALFXTRADE
Rodzaje kont ROYALFXTRADE

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że ROYALFXTRADE oferuje: wierzymy, że to własna platforma Royalfxtrade.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które ROYALFXTRADE udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa ROYALFXTRADE
Strona internetowa ROYALFXTRADE

ROYALFXTRADE zapewnia następującą pomoc lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstaw świata handlu, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat ROYALFXTRADE |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: royalfxtrade.com

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona ROYALFXTRADE <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma ROYALFXTRADE jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma swoją siedzibę, szukając innych opinii o ROYALFXTRADE, najczęściej znajdujemy negatywne recenzje. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Uwaga: w kwietniu 2020 r. CNMV wydał ostrzeżenie przed Royalfxtrade

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o ROYALFXTRADE? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «ROYALFXTRADE: Ocena i komentarze»

 1. Jan Sanchez odpowiedź

  Witam, zacząłem od mini konta, gdy chciałem wypłacić, poprosili mnie o 200 $ i oczywiście wpłaciłem je, znowu chciałem się wypłacić i poprosili mnie o więcej, aby ponownie wpłacić dobrze, wpłać 300 $, a kiedy chciałem aby wypłacić, poprosili mnie ponownie o więcej pieniędzy, a szalone pieniądze i więcej pieniędzy, to bez przerwy. Chciałbym wiedzieć, czy jest jakieś miejsce, w którym można zgłosić oszustwo Royalfxtrade. Dziękuję Ci.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć John, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ROYALFXTRADE. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska osób, które się z Tobą skontaktowały, numery, e-maile, z których się z Tobą skontaktowali?

   pozdrowienia

 2. sepia odpowiedź

  Witam, mówię ci, że Royalfxtrade oszukał mnie ponad 3.000 dolarów amerykańskich. Zaczynają od prośby o 100 dolarów, potem proszą o 200 dolarów i tak dalej, z groźbą, że jeśli nie zapłacą, stracą to, co otrzymali. Jest to sposób na to, że kiedy chcesz zdać sobie sprawę, że zainwestowałeś dużą sumę pieniędzy, te pieniądze (ponad 3000 dolarów) były moimi aktywami i nie ma możliwości ich odzyskania. Są złodziejami

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Sepia, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ROYALFXTRADE. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

 3. Sebastianie odpowiedź

  Witam, obecnie mam konto w royalfxtrade i aby dokonać wypłaty pieniędzy .li, proszą mnie o dokonanie wpłaty w bitcoin w wysokości 200 dolarów i wcześniej wpłaciłem, ale za każdym razem, gdy wpłacam, prosi mnie o ponowną wpłatę, teraz jestem mam wątpliwości, czy je zdeponować Znowu powiedział mi, że będzie to ostatni raz, kiedy wpłaciłem i dlatego będę mógł wypłacić moje pieniądze, czy mógłbyś mnie w tym przypadku poprowadzić, proszę z góry dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Sebastian, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z RoyalFXTrade. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Dlaczego masz płacić pieniądze za wypłatę? Brzmi to bardzo, bardzo źle, zalecamy być bardzo ostrożnym, pamiętaj, że mówimy o nieuregulowanym brokerze.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.