Komentarze na temat RoyalFunds

W tej sekcji przeanalizujemy brokera RoyalFunds, jest brokerem Forex, kryptowalut, opcji binarnych i CFD. Czy RoyalFunds naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu RoyalFunds. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną. Należy również zauważyć, że strona nie posiada wersji hiszpańskiej, chociaż w związku z wiadomościami otrzymywanymi od klientów hiszpańskojęzycznych zdecydowaliśmy się również na recenzję RoyalFunds.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina o posiadaniu bazy w: nie wspomina o tym, chociaż w regulaminie mówi, że jest zgodny z prawem estońskiego rządu, być może ma siedzibę w Estonii? 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ RoyalFunds nie wspomina nic o byciu firmą regulowaną, uważamy, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że RoyalFunds oferuje, zauważamy, że oferują 4 różne typy kont: Standart, Silver, Gold i VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy 250 USD, stałe spready, prowizja, webinaria i seminaria, dźwignia do 1:200, całodobowa obsługa klienta.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 1 $, stałe spready, osobisty menedżer konta, seminaria internetowe i seminaria, z bonusem powitalnym, dźwignią do 200:24, całodobową obsługą klienta, częściowo zarządzanym kontem, wiadomościami i wiadomościami przez SMS.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 1 $, stałe spready, osobisty menedżer konta, seminaria internetowe i seminaria, z bonusem powitalnym, dźwignią do 400: 24, całodobową obsługą klienta, kontem zarządzanym, wiadomościami SMS i wiadomościami.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 1 $, zmienne spready, osobisty menedżer konta, seminaria internetowe i seminaria, z bonusem powitalnym, dźwignią do 1000: 24, całodobową obsługą klienta, kontem zarządzanym, wiadomościami i wiadomościami przez SMS.

Rodzaje kont RoyalFunds
Rodzaje kont RoyalFunds

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje RoyalFunds to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które RoyalFunds udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa RoyalFunds
Strona internetowa RoyalFunds

RoyalFunds zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: bardzo podstawowe wyjaśnienie i bez wchodzenia w szczegóły usług oferowanych przez RoyalFunds, kalendarz ekonomiczny, sygnały transakcyjne, niektóre sekcje edukacyjne, wyjaśnienie powyżej produktów, które oferuje RoyalFunds, naprawdę niewiele więcej niż to.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o RoyalFunds

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: royalfunds.co i royalfunds.cc

Número de teléfono: 00440000000000

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena RoyalFunds <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma RoyalFunds jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, nie wspomina, gdzie ma swoją siedzibę, nie wspomina do jakiej firmy należy, oferuje opcje binarne, zapewnia bardzo mało informacje o usługach jakie firma oferuje, szukając wycen na RoyalFunds tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnej innej, co każe nam sądzić, że jest to „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja grudzień 2019: CONSOB (włoski regulator finansowy) ostrzega przed RoyalFunds

Aktualizacja luty 2020: CNMV (hiszpański regulator finansowy) ostrzega przed RoyalFunds

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o RoyalFunds? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

30 komentarze do «RoyalFunds: Ocena i komentarze»

 1. Aurelio odpowiedź

  dzień dobry; Zostałem oszukany przez tę firmę w dużej ilości, o której nie chcę pamiętać, ale po wiadomościach wiem, że są o nich, mają już niektórych członków, a jeśli została złożona skarga, dołącza wystarczająca liczba osób, ty muszę zanieść to do najwyższego, aby ich osądzić, wielkim kłamcą była ta LUCIA MILLER TELEF442080894490; 911232551´35796524157, CHCIAŁBYM dla nich szubienicy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Aurelio, dziękuję za komentowanie RoyalFunds. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • John

    I nie trać czasu ani pieniędzy, bo niczego nie dostaniesz.

   • Polecani brokerzy

    Cześć Juan, jeśli można go odzyskać, dziękuję za komentarz na temat RoyalFunds. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 2. JR odpowiedź

  Platforma nie istnieje, jest jak gra, nic nie inwestują. A kiedy chcesz coś odzyskać, nie ma mowy, proszą cię o więcej pieniędzy, aby to zatrzymać.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć JR, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z RoyalFunds. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 3. miguel odpowiedź

  Czuję, że wszyscy oszukani przez tych ludzi po zapłaceniu podatków, nie pozwolą wam wycofać capita. będzie musiał je zahamować.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Miguel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Miguelem. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o Miguelu, brzmi naprawdę źle.

   pozdrowienia

 4. Willa Manuela de Meny odpowiedź

  Co się dzieje z tą firmą, jeśli tak zdecydujesz, że tak jest, otworzysz jakiś sposób na zgłoszenie ich, jeśli jest wielu rannych? Połączmy siły, aby wsadzić ich za kratki i spróbuj odzyskać pieniądze. Stwórzmy platformę domagającą się sprawiedliwości i nie chroniąc tych przestępców białych kołnierzyków.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Manuel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z RoyalFunds. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o RoyalFunds, brzmi naprawdę źle.

   pozdrowienia

 5. Jezus odpowiedź

  Jestem Jezusem, jednym z wielu oszukanych. Nie mają minimalnej przyzwoitości. To prawdziwi łotry, szkoda, że ​​nie potrafią połączyć sił, by stawić im czoła.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jezu, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z RoyalFunds. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o RoyalFunds, brzmi naprawdę źle.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.