✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

RoyalFinance24 Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera RoyalFinance24, jest brokerem Forex i CFD. Czy RoyalFinance24 jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego robimy recenzję na RoyalFinance24… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Royal Financial Trading (Cy) Ltd. 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Anglii, ale gdy szukaliśmy Royal Financial Trading (Cy) Ltd., zauważyliśmy, że jest to firma z siedzibą na Cyprze, więc nie jest to jasne. 

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera: wspomina o posiadaniu cypryjskiej licencji o numerze 312/16, ale szukając tej licencji zauważyliśmy, że pochodzi ona od innego brokera. Wszystko wskazuje na to, że RoyanFinance24 jest brokerem nieregulowanym

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje RoyalFinance24, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont: Konto Mini, Konto Standardowe, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 $, czat online, dostęp do wszystkich funkcji platformy.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 XNUMX $, czat online, dostęp do wszystkich funkcji platformy, sygnały SMS, menedżer VIP, indywidualna infolinia.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 150.000 XNUMX $, czat online, dostęp do wszystkich funkcji platformy, sygnały SMS, menedżer VIP, indywidualna infolinia, specjalne promocje, osobiste raporty na giełdzie.

Rodzaje kont RoyalFinance24
Rodzaje kont RoyalFinance24

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że RoyalFinance24 oferuje: wierzymy, że to własna platforma RoyalFinance24.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które RoyalFinance24 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa RoyalFinance24
Strona internetowa RoyalFinance24

RoyalFinance24 zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom (przypominamy, że strona nie ma wersji hiszpańskiej): podstawowe wyjaśnienia dotyczące produktów, które oferuje RoyalFinance24, kalendarz ekonomiczny, kilka wiadomości o rynkach finansowych, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o RoyalFinance24

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: pl.royalfinance24.com

Número de teléfono: + 44 208 089 5245

E-mail: [email chroniony] i support.royalfinance24 (Skype)

>>> Ocena na RoyalFinance24 <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma RoyalFinance24 jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to broker nieregulowany, nie jest jasne, gdzie tak naprawdę ma swoją bazę, szukając ocen na RoyalFinance24 znajdujemy głównie oceny negatywne. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o RoyalFinance24? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «RoyalFinance24: Ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Pascual, jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do naszego działu kontakt lub ujawnij swoją sprawę bezpośrednio na forum, a my Ci pomożemy. Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 1. FRANCJASC P. odpowiedź

  TO WŁAŚCIWIE OSZUST. Podobnie jak ta „firma”, możesz znaleźć inną, taką jak TQR TRADE.
  Jeśli zadzwonią do Ciebie, aby zaoferować coś w rodzaju inwestycji, sprawdź przed dalszym podawaniem informacji i pieniędzy, które można znaleźć na stronie URZĄD DOTYCZĄCY POSTĘPOWANIA FINANSOWEGO (https://register.fca.org.uk/ShPo_HomePage) i wpisz nazwę „firmy”.
  Jeśli nie jesteś zarejestrowany na tej stronie, BĘDZIE TO RÓWNIEŻ OSZUSTWO.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Francesc, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z RoyalFinance24. Pracowałeś z nimi? Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 2. enzo ur. odpowiedź

  To oszustwo, nie marnuj pieniędzy, już zgłosiłem stronę. Nie trać czasu.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Enzo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z RoyalFinance24, pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *