Komentarze RoyalBank

W tej sekcji przeanalizujemy brokera RoyalBanc (zwanego również royalbanc.io/es/), jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy RoyalBanc jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy RoyalBanc. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Luksemburgu, chociaż jeśli faktycznie ma siedzibę tam, broker powinien być regulowany przez CSSF (regulator luksemburski), a tak się nie dzieje, co każe nam wątpić w prawdziwą bazę RoyalBanc. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez RoyalBanc, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 $, wsparcie 24 godziny 5 dni w tygodniu, bonus do 25% depozytu, początkowy algorytm śledzenia, 5 sygnałów transakcyjnych tygodniowo, podstawowe szkolenie.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, wsparcie 24 godziny 5 dni w tygodniu, bonus do 35% depozytu, dźwignia do 1:30, 10 sygnałów transakcyjnych tygodniowo, zaawansowane szkolenie.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 24 $, wszystkie dostępne instrumenty handlowe, wsparcie 5/50, do 1% bonusu od depozytu, do 50:15 dźwigni, XNUMX sygnałów transakcyjnych tygodniowo.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 24 $, wszystkie dostępne instrumenty handlowe, wsparcie 5/100, do 1% bonusu od depozytu, do 100:20 dźwigni, XNUMX sygnałów transakcyjnych tygodniowo.

Rodzaje kont RoyalBank
Rodzaje kont RoyalBank

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty RoyalBanc to: wierzymy, że platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które RoyalBanc udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa RoyalBank
Strona internetowa RoyalBank

RoyalBanc zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie niektórych podstawowych pojęć ze świata handlu, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o RoyalBanc

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: royalbanc.io/es/

Número de teléfono: + 44 208 089 8260

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena na RoyalBanc <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma RoyalBanc jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie wspomina, do której firmy należy, szukając innych recenzji o RoyalBanc, nie mogliśmy znaleźć więcej niż negatywne recenzje w języku rosyjskim. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja luty 2020: CONSOB (włoski regulator finansowy) ostrzega przed RoyalBanc

Uwaga: w maju 2020 r. CNMV wydał ostrzeżenie przed RoyalBanc

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o RoyalBanc? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

16 komentarze do «RoyalBanc: Ocena i komentarze»

 1. Yessica odpowiedź

  Dobry wieczór, zainwestowałem również swoje pieniądze w ROYAL BANC, aw marcu poprosiłem o wypłatę i od tego czasu komunikuję się z rzekomym brokerem i nie odbiera on połączeń ani WhatsApp. Osobą, która skontaktowała się ze mną był Diego Jimenez z numerem +37062027741 oraz ROYAL BANC z numerem +37062014969, numery, które mnie zablokowały. Wysyłam również pocztę do [email chroniony] i do tej pory nie otrzymuję żadnej odpowiedzi.
  Proszę, jeśli masz jakieś zalecenie, aby odzyskać moje pieniądze, prześlij je do mnie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Yessica, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z RoyalBanc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Czy próbowałeś skontaktować się z nowego numeru lub e-maila?

   pozdrowienia

 2. Luis odpowiedź

  Witam, składając odpowiednie skargi za pośrednictwem międzynarodowych prawników, możliwe jest odzyskanie kapitału, pierwszym krokiem jest zgłoszenie się i tak w banku i gwardii cywilnej.
  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z RoyalBanc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o RoyalBanc, brzmi naprawdę źle.

   pozdrowienia

  • Yessica odpowiedź

   Witaj Luis, dobranoc; Czy możesz skomentować, w jaki sposób starasz się o pieniądze, abym mógł postępować zgodnie z tymi samymi zaleceniami, ponieważ mam ten sam problem.

 3. SMITH odpowiedź

  Ci oszuści okłamali mnie i kazali zainwestować tę małą kwotę, a teraz nie mogę odzyskać pieniędzy.Mam nazwisko osoby, która była moim następcą Diego Jimenez i jego osoba kontaktowa +37062027741
  Mam nadzieję, że możesz podać mi jakieś informacje, aby móc odzyskać pieniądze, dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Smith, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z RoyalBanc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz e-maile, z których skontaktowano się z Tobą?

   pozdrowienia

 4. Dzisiaj Luio odpowiedź

  Witam, chciałem wiedzieć, jak wiarygodny jest broker RoyalBanc, ponieważ kontaktują się ze mną w celu inwestowania, ale nie ufam firmom w sieciach, które zapraszają Cię do tych negocjacji i jeśli to możliwe, mogą mi powiedzieć, na których stronach w internecie możesz dowiedzieć się więcej na te tematy, bardzo dziękuję za wskazówki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Dzisiaj, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z RoyalBanc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Jeśli chodzi o niezawodność, mówimy o nieuregulowanym brokerze, tak mało przejrzystym, że nawet nie wspomina, do której firmy należy, po więcej szczegółów przeczytaj tę recenzję. Nigdy nie polecilibyśmy nieuregulowanego brokera.

   pozdrowienia

 5. Claudia odpowiedź

  Witam, ja też nie mogę ich wypłacić, po prostu jeśli poprosisz o wypłatę pieniędzy, ignorują lub odcinają wszelką komunikację

  Muszę wiedzieć, jak można wypłacić pieniądze, a w przeciwnym razie chcę je zgłosić za nielegalne przywłaszczenie lub oszustwo, nie jest możliwe, aby oszukiwali ludzi w ten sposób

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Claudia, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z RoyalBanc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 6. Anna odpowiedź

  Zainwestowałem też z nadzieją, że będę chciał coś bardziej ulżyć w długach.
  Na początku dzwonią do Ciebie kilka razy dziennie próbując uzyskać więcej lub nawet zaproponowali mi pomysł wzięcia kredytu w banku, aby zainwestować więcej.
  Potem przechodzą na ciebie. Nikt ci nie pomaga. A kiedy zaczniesz prosić ich o przychód z pieniędzy, które rzekomo zarobiłeś na ich platformie. Przekazują ci. Bez względu na to, jak bardzo jesteś beznadziejny, dzwoniąc, twierdząc przez telefon / WhatsApp, ponieważ okazuje się, że nie mają innych środków kontaktu.
  W końcu w krótkim czasie odkrywasz, że jesteś jeszcze bardziej przytłoczony. Ponieważ zainwestowałeś to, co miałeś.
  Biedni ludzie zawsze upadają, próbując dotrzeć do końca miesiąca mniej obciążeni

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anno, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z RoyalBanc. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Czy próbowałeś się z nimi skontaktować z innego numeru lub e-maila? Jak długo nie możesz skontaktować się z RoyalBanc?

   pozdrowienia

 7. Ignacy Jerzy odpowiedź

  Witam, dzień dobry mi. Zainwestowałem trochę w Royal Bank i teraz chcę odzyskać want

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ignacio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Royal Banc, pamiętasz, jak w ogóle ich znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Co się stanie, jeśli poprosisz RoyalBanc o wypłatę kapitału?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.