✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Robomarkety. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Robomarketach i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWrobomarkets.pl | robomarkets.it (Włochy), robomarkets.com/de/ (Niemcy), robomarkets.com/se/ (Szwecja) i robomarkets.pt (Portugalia)
🏠 spółkaRobo Markets Ltd
⚖️. RozporządzenieCySEC
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMT4–MT5
📌 Adres169-171 Arch. Makarios III Ave., piętro 8, 3027, Limassol, Cypr.

⚠️ Robomarkets jest własnością firmy RoboMarkets LTD znajduje się na Cyprze, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Robomarkets, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
premia€ / $ 100
ECN€ / $ 100
Handlarz R€ / $ 100
procent€ / $ 100
Zawodowiec Standardowy€ / $ 100

Informacje w sieci

Witryna Robo Markets

Robomarkets zapewnia podstawowe wyjaśnienia na temat oferowanych przez siebie produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, kalendarza ekonomicznego, kalkulatora aktywów, osobistych doświadczeń, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 80055445529
 • + 357 25 123275

???? Ostateczna ocena Robomarketów ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Robomarkets.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

recenzja wideo przez RoboMarkets

aktualizacje

Nowości o Robomarketach:

data Aktualizacja wiadomości
-Robomarkets jest powiązany z RoboForex (wersja hiszpańska) Ponadto, w zależności od lokalizacji klienta, będą współpracować z jedną lub drugą firmą.

Opinie o los usuarios

[id demokracji=”910′”]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z .

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Robomarkets

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Robomarkety

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Robomarkety?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Robomarkets to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Robomarkets to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Robomarkets jest godny zaufania?

Nie. Robomarkets nie jest rzetelny, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Robomarketów?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Robomarketów?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Robomarkets to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Olga odpowiedź

  Witam polecani mi brokerzy dzwonili do mnie i szukam informacji na temat tego brokera robomarkets, cenię sobie informacje i doświadczenia na ich temat

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Olga, bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z RoboMarkets.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *