Komentarze na temat Robomarketów

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Robomarkets (zwany również nazwą: robomarkets.es), jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty i kontrakty CFD. Czy Robomarkets jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Robomarketach ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Robomarkets ⚠️ jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Robomarkety Jest własnością RoboMarkets Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Cypr.

✅ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Robomarkets jest regulowany przez CySEC.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Robomarkety, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 5 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto Prime: minimalny depozyt początkowy € / $ 100, wykonanie rynkowe, spread zmienny od 0 punktów, minimalny wolumen zlecenia 0,01 lota, maksymalny wolumen zlecenia 50 lotów, stop out 100%, darmowa wypłata.

Konto ECN: minimalny depozyt początkowy € / $ 100, wykonanie rynkowe, spread zmienny od 0 punktów, minimalny wolumen zlecenia 0,01 lota, maksymalny wolumen zlecenia 50 lotów, stop out 50%, darmowa wypłata.

Konto R Trader: minimalny depozyt początkowy € / $ 100, wykonanie rynkowe, spread zmienny od 0 punktów, minimalny wolumen zlecenia 0,01 lota, maksymalny wolumen zlecenia 50 lotów, stop out 50%, darmowa wypłata.

Konto Pro Cent: minimalny depozyt początkowy € / $ 100, wykonanie rynkowe, spread zmienny od 1.3 punktów, minimalny wolumen zlecenia 0,01 lota, maksymalny wolumen zlecenia 50 lotów, stop out 50%, darmowa wypłata.

Konto Pro Standardowe: minimalny depozyt początkowy € / $ 100, wykonanie rynkowe, spread zmienny od 1.3 punktów, minimalny wolumen zlecenia 0,01 lota, maksymalny wolumen zlecenia 50 lotów, stop out 50%, darmowa wypłata.

Rodzaje kont w Robomarkets
Rodzaje kont Robomarketów (1)

Rodzaje kont w Robomarkets
Rodzaje kont Robomarketów (2)

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze y kliknij tutaj aby zobaczyć obrazek 2 w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje Robomarkets to: platforma MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Robomarkety udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna Robomarketów
Witryna Robomarketów

Robomarkety zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: między innymi wyjaśnienie rynków, na których działa, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, analizy, dział edukacyjny, najczęściej zadawane pytania, bonusy i promocje.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Robomarkety

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: robomarkets.com

📞Numer telefonu: +80055445529 | +357 25 123275 XNUMX

📧 E-mail: nie ma.

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Robomarkets. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Robomarkety

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Robomarkets jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

✅ Po wykonaniu wyczerpująca analiza na ⭐ Robomarkets 🥇, naszym zdaniem wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z odpowiednim brokerem, Z bardzo dobre warunki handlowe, idealna opcja dla wszystkich typów inwestorów. Po przeanalizowaniu Twojego zasoby, narzędzia i wsparcie, znajdujemy materiał o ogromnej wartości, co może pomóc nawet więcej początkujących inwestorów. Mamy również skontaktował się z pomocą techniczną przy różnych okazjach i odpowiedzieli poprawnie. To broker, który jest regulowany, ale oprócz tego cieszy się już zaufaniem dużej liczby traderów, ponieważ jest a broker referencyjny, ze stażem pracy i szczerze jednym z najbardziej szanowanych i znanych na świecie.


W kilku słowach: mówimy o brokerze pierwszego poziomu i całkowicie polecamy!


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o RoboMarkets? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «RoboMarkets: Ocena i komentarze»

 1. Olga odpowiedź

  Witam polecani mi brokerzy dzwonili do mnie i szukam informacji na temat tego brokera robomarkets, cenię sobie informacje i doświadczenia na ich temat

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Olga, bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z RoboMarkets.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.