Komentarze na temat RIMARKETS

W tej sekcji przeanalizujemy brokera RIMARKETS (zwanego również rimarkets-fx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się RIMARKETS do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu RIMARKETS. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: Fcorp Services Ltd. i InterCh Globe SIA

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę na: Łotwie i Wyspach Marshalla. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o posiadaniu regulacji, więc uważamy, że jest to nieuregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez RIMARKETS, zauważamy, że Rimarkets nie oferuje informacji o posiadaniu różnych planów lub typów kont.

Platformy do działania jakie oferty RIMARKETS to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które firma RIMARKETS udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa RIMARKETS
Strona internetowa RIMARKETS

RIMARKETS zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych RIMARKETS, wyjaśnienie podstawowych pojęć dotyczących świata inwestycji, kilka książek edukacyjnych, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat RYNKI RYBOWE |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.rimarkets-fx.com/es

Número de teléfono: +61 871303500 (Australia), +44 2039368914 (Wielka Brytania), +74999712320 (Rosja) i ZA +27 871951125 (RPA)

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona RYNKI RYBOWE <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma RIMARKETS jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, hiszpański regulator CNMV oznaczył RIMARKETS jako finansowy chiringuito. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o RIMARKETS? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *