Komentarze RichmondFG

W tej sekcji przeanalizujemy brokera RichmondFG (zwanego również Richmond Financial Group), jest brokerem CFD i forex. Czy RichmondFG jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Elit Property Vision LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Sofii, Bułgarii.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ RichmondFG nie wspomina absolutnie nic o byciu firmą regulowaną, wszystko wskazuje na to, że jest to broker NIEREGULOWANY. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że RichmondFG oferuje, zauważamy, że faktycznie oferują 6 różnych typów kont: konto mikro, konto mini, konto srebrne, konto złote, konto diamentowe i konto VIP.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy 500 USD, dźwignia do 1:200, pożyczka do 10%, miesięczne przeglądy rynku.

Minikonto- Minimalny depozyt początkowy 2.500 $, dźwignia do 1:200, pożyczka do 25%, miesięczne przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy 10.000 1 $, dźwignia do 200:35, pożyczka do XNUMX%, cotygodniowe przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe, osobisty menedżer konta.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 1 USD, dźwignia do 200:50, pożyczka do XNUMX%, cotygodniowe przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe, osobisty menedżer konta, osobisty broker, cotygodniowe sesje jeden do jednego.

Konto diamentowe- Minimalny depozyt początkowy 250.000 1 $, dźwignia do 300: 75, pożyczka do XNUMX%, codzienne przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe, osobisty menedżer konta, osobisty broker, codzienne sesje jeden na jednego, zaproszenia na wydarzenia VIP.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 500.000 1 $, dźwignia do 400: 75, pożyczka do XNUMX%, codzienne przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe, osobisty menedżer konta, osobisty broker, codzienne sesje jeden na jednego, zaproszenia na wydarzenia VIP, super ciasne rozprzestrzenia się .

Rodzaje kont RichmondFG
Rodzaje kont RichmondFG

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Te platformy do obsługi że RichmondFG oferuje: wierzymy w własną platformę RichmondFG, chociaż jej nie określa.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które RichmondFG udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna RichmondFG
Witryna RichmondFG

RichmondFG zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: podstawowe wyjaśnienie produktów finansowych, które zapewnia firma RichmondFG, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycyjnego, naprawdę niewiele więcej niż to ...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o RichmondFG

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.richmondfg.com

Número de teléfono: Tel: brak

E-mail: [email chroniony]

>>> Opinie na temat RichmondFG <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma RichmondFG jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Bułgaria), jest to firma nieregulowana, szukając innych opinii lub ocen na temat tej firmy nie mogliśmy znaleźć niczego, co wskazuje że pochodzi od „nowego” brokera, bez historii…

Z tych powodów uważamy, że RichmondFG nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

⛔ Aktualizacja z listopada 2020 r. ⛔: zgodnie z uwagami i e-mailami otrzymanymi od klientów zauważamy, że Richmondfg jest powiązany z grupą brokerów, o bardzo złej reputacji, z dużą liczbą skarg i licznymi skargami w różnych europejskich regulatorach. W skład grupy wchodzą brokerzy tacy jak: bitcoinie, Cena brytyjska, btcbrokerz, btcswing, Stolica 245, Inwestycje CapitalPro, karetki, Ciscotrade, Wykonawczyprofx, EverestBTC, latająca grupa finansowa, Jbkapitały, Inwestycje Lockwood, Grupa Merkell, MMFINANSIALPERTS, redfordfx, Richmondfg, Grupa Stanfordfinance, StanleyScapital, Cyfrowa moneta T, tradeprofitweb, topcmarket, Inwestycje Wellington, WTCInwersja y xcoinbroker. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o RichmondFG? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «RichmondFG: Ocena i komentarze»

 1. SCAMMED BY ELIT PROPERTY VISION LTD - BALI LIMITED LTD odpowiedź

  Padłem ofiarą oszustwa z platformy o nazwie wtcinversion .com, która należy do wielu innych pod parasolem ELIT PROPERTY VISION LTD z siedzibą w Bułgarii, przy ulicy Geo Milev 112, Partner Floor, Office 1.
  Jest to sieć oszustów z licznymi firmami, które są powiązane z zarzutami oszustwa, przywłaszczenia i nieuczciwego zarządzania.
  Są wśród nich:
  -FENIX TRADING SOLUTIONS SL., NIF B88231287
  którego administratorem jest Rezaeian Mohammadi Majid,
  C / De Los Sueños 9 Puerta B Planta 4 28100 - (Alcobendas) - Madryt.
  W tej firmie mają konto w CAIXABANK. To haniebne, aby taki podmiot miał przestępcę jako klienta.
  Inne firmy wymienione jako administrator Rezaeian Mohammadi Majid to:
  - ADRIAN ARTCO CONSULTIG SL - CIF B88311758
  W tym zarejestrowano kapitał w wysokości 79.260 XNUMX €
  -BAKIYAN RIVAS TRADE SL - CIF B88207238
  infocif .es / administrator opłat / bakiyan-rivas-trade-sl

  -CREDI FINANCIAL EXPRESS SL., NIF B87512182.
  Adres, Paseo de la Castellana numer 259, piętro 18, CP 28048 MADRYT.
  którego administratorem jest John Freddy Villamizar.
  Ta postać jest wymieniona jako administrator w kilku firmach.

  -COMIP EUROPA SL - CIF B87337911
  -NEWCONEX GLOBAL SOLUTIONS SL - CIF B87512174
  -CASTLEWHITE WYCIECZKI SL - CIF B87572889
  -CREDI FINANCIAL EXPRESS SL - CIF B87512182
  -PRESEX SOLUCIONES DE FINANCIACION Y SOLVENCIA SL - CIF B88185921
  Wszystko z kapitałem 3.000 €
  infocif .es / plik-firmy / credi-financial-express-sl

  -INVERPRESS ASESORIA TELEMATICA SL B88274071, którego jedynym właścicielem i jedynym administratorem jest Juan Pablo Arias Nieto.
  infocif .es / plik-firmy / inverpress-asesoria-telematica-sl

  -LISTADOS DE MOROSIDAD SL - CIF B88066345 Wyłącznym partnerem firmy i administratorem jest Stephany Lorena Montilla Sánchez
  infocif .es / plik-firmy / delinquency-lists-sl

  ELIT PROPERTY VISION LTD - BALI LIMITED LTD posiada sieć stron internetowych, które reklamują cudowne zyski z handlu. Wydaje się, że trzy wymienione firmy są ze sobą powiązane, wspierając się nawzajem wyłącznie w celu popełnienia przestępstwa uzurpowania sobie pieniędzy od niczego niepodejrzewających niewinnych osób. Jego oszustwa doprowadziły do ​​ruiny wiele rodzin.
  CNMV ma ostrzeżenia o oszustwie, które przeprowadza.

  Strony takie jak
  kapitał245 .com,
  westwoodofe.com,
  bitcoinoie.com,
  jbcapitals.com,
  xcoinbroker.com,
  mmfinancialeksperci .com
  wtcinwersja .com
  everestbtc.com
  capitalpro-inv .com / page-handel /
  executiveprofx.com
  Te ostatnie trzy pochodzą z niedawnego stworzenia.
  Żaden nie ma zezwolenia ani regulacji w żadnym kraju.
  więcej informacji
  fintelegram .com / ponownie-bulgarian-fx-broker-attack-bafin-warning-against-britonprice/

  Używają platform takich jak PAYWARD LTD, KRAKEN kraken .com, aby prać pieniądze, które kradną od niczego niepodejrzewających biedaków.

  Payward Ltd, Kraken .com, nie pomaga w śledzeniu ani odwracaniu przelewów dokonanych na konta przestępców.
  Dodam, że zerowa współpraca PAYWARD LTD, KRAKEN .COM przynosi korzyści tylko przestępczości zorganizowanej i praniu brudnych pieniędzy. Wygląda na to, że jest to firma zaprojektowana w celu ułatwienia prania brudnych pieniędzy w ogóle.
  Nie trzeba podróżować do żadnego kraju, który jest rajem podatkowym, z domowej kanapy można łatwo wyprać pieniądze lub walutę, którą chcesz. Kraken jest poza jakąkolwiek kontrolą fiskalną.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Scam, dziękuję za dostarczenie tych bardziej szczegółowych informacji i pomoc w komentarzach na temat RichmondFG oraz zapobieganie przyszłym oszustwom lub oszustwom, ta firma wydaje się korzystać z klasycznej taktyki i systemu pracy, który jest wyraźnie oszustwem, wywierając presję i okłamując inwestorów, aby wysyłali więcej pieniądze stale. Jeśli masz więcej informacji na temat brokera lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomocne będzie zgłoszenie tego rzekomego brokera.
   PROSIMY WSZYSTKICH NASZYCH UŻYTKOWNIKÓW O POMOC NAM I UDZIELENIE WIĘCEJ INFORMACJI O TYM BROKERU ORAZ O PODANIE ADRESÓW, NAZWIŃ OSÓB PROWADZĄCYCH BIURA, LOKALIZACJI HANDLOWYCH / OSZUSTW ITP...
   Zgodnie z komentarzami i wiadomościami e-mail otrzymanymi od klientów zauważamy, że MMFINANCIALEXPERTS jest powiązany z grupą brokerów o bardzo złej reputacji, z dużą liczbą skarg i licznymi skargami w różnych europejskich regulatorach. W skład grupy wchodzą brokerzy tacy jak: Bitcoinie, Briton Price, Capital 245, CarterFS, Fly Financial Group, Jbcapitals, Lockwood Investments, MMFINANCIALEXPERTS, RichmondFG, Tradeprofitweb, Wellington Investments, WTCInversion i Xcoinbroker

   Jak widać na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy w firmie, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.