Komentarze Richinvest

W tej sekcji przeanalizujemy brokera richinvest (zwany także richinvest.uk), jest brokerem kryptowalut. Czy Richinvest jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Richinvest. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Holdcoins Limited.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wielkiej Brytanii, ale ta informacja jest fałszywa, ponieważ jedynym dowodem, którego używają, jest źle zredagowana kopia, która nie ma ważności.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że Richinvest oferuje, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plan 1: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50, 20% zwrotu po 24 godzinach.

Plan 2: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, 40% zwrotu po 24 godzinach.

Plan 3: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, 100% zwrotu po 24 godzinach.

Plan 4: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.000, 120% zwrotu po 48 godzinach.

Rodzaje kont Richinvest
Rodzaje kont Richinvest

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Richinvest są: nie ma na ten temat informacji, uważamy, że używają a własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Richinvest udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Richinvest
Strona internetowa Richinvest

Richinvest zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, podstawy, informacje o firmie, aktualności, sekcja FAQ ... niewiele więcej niż to.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat richinvest |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: richinvest.pl

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona richinvest <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? richinvest jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieregulowany broker, który próbuje podszyć się pod legalnego i regulowanego, nie możemy z całą pewnością wiedzieć, gdzie znajduje się jego siedziba; szukając opinii na temat richinvest Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Richinvescie? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.