✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze do Revoleto

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Revolet (zwany także revoleto.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Revoleto naprawdę jest polecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzowaliśmy Resoleto. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Market Financials Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Seszelach.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest ona regulowana przez FSA Seszeli.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Resoleto, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto podstawowe, Konto zaawansowane, Konto Pro, Konto Ultra i Konto Prime. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $250, stały spread 2.9 pipsa, dźwignia do 1:200, poziom zamknięcia do 50%, sygnały transakcyjne i analiza, podstawowy pakiet akademicki i 1 sesja handlowa.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $2.500, stały spread 2.9 pipsa, dźwignia do 1:200, poziom zamknięcia do 50%, sygnały transakcyjne i analiza, podstawowy pakiet akademii i 3 sesje handlowe.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $5.000, stały / zmienny spread 2 pipsy, dźwignia do 1:200, poziom zamknięcia do 50%, sygnały transakcyjne i analiza, podstawowy pakiet akademii i 5 sesji handlowych, naDodatkowe listy przewodnie (e-mail), powiadomienia o wezwaniu do uzupełnienia depozytu (SMS), biuletyn Trading Central, sygnały Trading Central, prywatna sesja handlowa.

Konto Ultra: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $20.000, stały / zmienny spread 1.5 pipsa, dźwignia do 1:300, poziom zamknięcia do 30%, sygnały transakcyjne i analiza, pakiet profesjonalnej akademii i 8 sesji handlowych, alerty o dodatkowym zasięgu (e-mail), alerty o połączeniach z depozytu zabezpieczającego (SMS) , biuletyn Trading Central, sygnały Trading Central, prywatna sesja handlowa.

Konto Prime: minimalny depozyt początkowy w wysokości $50.000, stały / zmienny spread 1 pipsa, dźwignia do 1:500, poziom zamknięcia do 15%, sygnały transakcyjne i analiza, pakiet profesjonalnej akademii i 12 sesji handlowych, alerty o dodatkowym zasięgu (e-mail), alerty o połączeniach z depozytu zabezpieczającego (SMS) , biuletyn Trading Central, sygnały Trading Central, prywatna sesja handlowa.

Rodzaje kont Revoleto
Rodzaje kont Revoleto

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje Revoleto to: platforma Revoleto Web i mobile (MT4).

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Resoleto udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Revoleto
Strona internetowa Revoleto

Resoleto zapewnia następującą pomoc lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: wyjaśnienia podstawowych pojęć, centrum pomocy, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Revolet |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: revoleto.com

Número de teléfono: + 52 8004610430

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Revolet <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Revolet jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po obejrzeniu tego wszystkiego zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to regulowany broker, ale niestety rozporządzenie Seszeli wcale nie jest bezpieczne, pamiętaj, że jest uważane za raj podatkowy; Również, gdy szukasz opinii na temat Revolet Znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Revoleto? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Revoleto: Ocena i komentarze»

 1. Dawid Gomez odpowiedź

  Słyszałem o nich dobre rzeczy, ale nie chcę, żeby kradli mi pieniądze lub oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć DavidGomez, dziękuję za napisanie o Revoleto. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *