✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w grudniu 2023 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Resultsmarkets. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat Resultsmarkets i powiemy dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWwynikimarkets.com
🏠 spółka*Market Connect spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 PlataformaHandel MM
📌 AdresApartament 305, Griffith
Corporate Centre, Beachmont, Kingstown, Saint Vincent i Grenadyny

⚠️ Resultsmarkets jest własnością firmy Market Connect LLC znajduje się w Saint Vincent i Granadianach, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont oferowanych przez Resultsmarkets, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa wyników

Resultsmarkets zapewnia podstawowe wyjaśnienia na temat oferowanych przez siebie produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, wykresy na żywo i tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 45 0000 0000

???? Ocena końcowa Resultsmarkets ????

Wreszcie, w kilku słowach, Nasza rekomendacja jest następująca: NIE INWESTUJ W Resultsmarkets.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Resultsmarkets:

data Aktualizacja wiadomości
lipiec 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Resultsmarkets, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Resultsmarkets? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Resultsmarkets.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Resultsmarkets

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłaszać rynki wyników

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Resultsmarkets?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Resultsmarkets to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że Resultsmarkets to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało jeszcze jednej bardzo negatywnej charakterystyki spółki.

Czy Resultsmarkets jest godny zaufania?

Nie. Resultsmarkets nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Resultsmarkets?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Resultsmarkets?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

13 komentarze do «Czy Resultsmarkets to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. anonimowy odpowiedź

  Results Markets una empresa que se dedica a la estafa, al principio hice una inversión de 300 dólares con una agente que se llamaba Fernanda por parte de la empresa Nasdaq con el broker Results Market LTD, me asignaron al asesor Ángel José García Márquez que era el que me iba ayudar al manejo de la plataforma Results Markets estaba tranquila por un tiempo hasta que recibi la llamada de otro asesor que se llamaba Matías Rodríguez, el señor me perjuraba que si invertia los 1000 dólares iba atener mejores ganancias porque se trabajaba con compañías y con otros materiales como el oro y que no me iba arrepentir que le dé mi voto de confianza que las ganancias iban a ser rentables, en efecto metí los 700 dólares que me faltaban después me enviaban los reportes y el balance de las ganancias al principio en los balances se mostraba las ganancias de 164 dólares y subían a 600 pero después se veía ganancias de 3000 dólares hasta que tuve ganancias de 7.000 dólares ahí vino la parte deslumbrante que ya se va hacer el retiro de las ganancias primero me.pidieron una cantidad para pagar al asesor y poder retirar la ganancias después me pidieron para hacer los papeles para enviar después me pidieron para las divisas después me pidieron para mandar por una tranferencia internacional después me pidieron para pagar al banco y a cada momento me decían que era el último pago, cuando les dije que no tenía dinero el del banco que era Drake Donnis Jhonson Hamilton con pasaporte 648131-94 se portó grosero que era la última oportunidad y que tenía 30 minutos para pagar o ahí quedaba el proceso, después me llamo Matías que el se lavaba las manos le dije que si empresa no era regulada y que habían comentarios de la empresa y lo que me supo manifestar es que me una igualmente a los comentarios negativos y que le avisé, ejercía mucha presión para hacer los pagos, a veces el querer obtener algo es difícil pero ellos me juraban por Dios que iba a ganar mucho, a la final ya no respondí y bloquee los números porque solo se manejo con lo mismo los tres sujetos eran de Denmark, Kobenhavn y te envían documentos para que creas que están haciendo lo que indican.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola Anónimo, gracias por escribir sobre Resultsmarkets. En la actualidad a este broker se le considera una ESTAFA.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. NICOLE ROSERO odpowiedź

  Wyniki Markets oszukał mnie w piątek, dokonałem inwestycji około 4 miesiące temu, a następnie zażądałem zwrotu mojego kapitału, ale musiałem wcześniej dokonać depozytu w wysokości dźwigni, którą mi dali, gdy inwestowałem, ale ponieważ nie miałem funduszy, zostawiłem ten proces w ten sposób i 4 miesiące później zadzwonili do mnie, aby powiedzieć, że mogą mi zwrócić pieniądze, ale tym razem musiałem zapłacić mniej niż to, o co mnie prosili za pierwszym razem za dźwignię finansową, zwrócili mi kapitału i zlikwidować moje konto. Jedyne, czego chciałem, to oddzielenie się od tej firmy, ponieważ nigdy osobiście nie wykonałem żadnego ruchu, dokonałem wcześniejszej spłaty dźwigni, potem poprosili mnie o kolejną małą kwotę, aby pieniądze mogły wpłynąć do mojego kraju, po czym powiedzieli mi że ponieważ moje konto było nieaktywne przez 4 miesiące, musiałem je najpierw przenieść, czego nie zrobiłem, rzekomy doradca to zrobił, przeniósł kapitał i podwyższył wartość, po czym powiedział mi, że muszę dokonać wcześniejszej wpłaty prowizji, potem, że mam zapłacić za dokument, w którym jest napisane, że pieniądze, które dostanę, są legalne, odmówiłem zapłaty, co go uraziło, później powiedział, że jeśli tego nie zrobię, to mogli mieć problemy ze względu na wątpliwe pochodzenie pieniędzy, których nie miałem otrzymać, skontaktowali się ze mną prawnik, który poprosił mnie o pieniądze na rzekomy znaczek, a następnie pobrali dane mojej karty i pozostawili limit, teraz wyszli mnie z długami, zawsze dawali mi więcej czasu na rzekomy zwrot i możliwość zamknięcia konta... Chciałbym wiedzieć, czy groźba śledztwa w sprawie pochodzenia pieniędzy mogłaby mi zaszkodzić w moim kraju?, bo tak zapewniał doradca.
  Czy mogę napotkać problemy, jeśli pozostawię konto nieużywane? Bo z tego co widzę też mi nie dadzą "absolutorium". Tylko o to mi chodziło od początku i w końcu zabrali mi tyle pieniędzy.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć NICOLE, dziękuję za napisanie o Resultsmarkets. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Novas odpowiedź

  Dzień dobry, proszę, chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś słyszał o rynkach wyników, dokonałem inwestycji, z której do tej pory nie uzyskałem rzekomych zysków, które wygenerowały, proszą o wpłacenie prowizji doradcy finansowego z góry,

  potem kolejne pieniądze na rzekomą rejestrację konta i aby pieniądze zostały zalegalizowane w sferze finansowej, żeby nie było problemów, a potem znowu mówią, że to był błąd doradcy i znowu proszą o prowizję za rzekomo więcej zyski i zaczynają je opóźniać i z każdym dniem żądają kolejnych pieniędzy, żeby rzekomo nie stracić powyższych,

  Podają się za firmę z Danii i dzwonią podając stamtąd numer, a zyski nigdy nie trafiają na konto.To jest ich link doresultsmarkets.com/contact, bądź ostrożny

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Novas, dziękuję za napisanie o Resultsmarkets. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Juan Carlos odpowiedź

   Powiedz mi, właśnie zainwestowałem, co się stało?Możesz napisać do mnie na forum?

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Juan Carlos, dziękuję za napisanie o Resultsmarkets. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

    Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

    Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

    Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

    Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

  • NICOLE ROSERO odpowiedź

   Witam, wczoraj zostałem oszukany przez Results Markets. Jedyne o co prosiłem to wypisanie się z tej platformy, ponieważ nie chciałem kontynuować, osobiście nigdy nie dokonałem żadnej inwestycji w ramach platformy, mają dostęp do mojego konta, wczoraj zadzwonili do mnie, aby rzekomo odzyskać mój kapitał i anulować moje konto i poprosili mnie o rzekomą dźwignię finansową z góry, aby móc zwrócić mój kapitał plus dźwignię, poprosili mnie o płatność, aby pieniądze z zagranicy mogły wpłynąć do kraju, powiedzieli mi, że ponieważ moje konto było nieużywane przez ponad 4 miesiące powinienem wykonać kilka ruchów, co najmniej 5 takich samych ruchów inwestycyjnych, jakie wykonał doradca i rzekomo podwyższyć kapitał, następnie musiałem zapłacić prowizję doradcy z góry, abym mógł wypłacić kapitał i zyski, pobrali dane mojej karty kredytowej i doszedłem do granic możliwości. Teraz mówią mi, że jeśli nie dostanę pieniędzy, zostaną uznane za stracone i że rzekomo mogę mieć problemy prawne w swoim kraju... to mnie przeraża, chciałem tylko zrezygnować z subskrypcji i skończyło się na oszustwie i długach. Zawsze do mnie dzwonią z numeru w Danii i zapewniają, że jest to niezawodny broker. Czy naprawdę mogą wpędzić mnie w kłopoty prawne w moim kraju, jeśli nie wypłacę tych pieniędzy lub jeśli zostaną one uznane za stratę? Kiedy odmówiłem zapłaty, podczas rozmowy telefonicznej potraktowali mnie brutalnie

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj NICOLE, nie wierz w żadne ich groźby, zawsze próbują nastraszyć klientów, aby zapłacili więcej, ale to wszystko kłamstwo, nie odpowiadaj na nie i blokuj jakąkolwiek komunikację.

    Pozdrowienia.

  • anonimowy odpowiedź

   Results Markets una empresa que se dedica a la estafa, al principio hice una inversión de 300 dólares con una agente que se llamaba Fernanda por parte de la empresa Nasdaq con el broker Results Market LTD, me asignaron al asesor Ángel José García Márquez que era el que me iba ayudar al manejo de la plataforma Results Markets estaba tranquila por un tiempo hasta que recibi la llamada de otro asesor que se llamaba Matías Rodríguez, el señor me perjuraba que si invertia los 1000 dólares iba atener mejores ganancias porque se trabajaba con compañías y con otros materiales como el oro y que no me iba arrepentir que le dé mi voto de confianza que las ganancias iban a ser rentables, en efecto metí los 700 dólares que me faltaban después me enviaban los reportes y el balance de las ganancias al principio en los balances se mostraba las ganancias de 164 dólares y subían a 600 pero después se veía ganancias de 3000 dólares hasta que tuve ganancias de 7.000 dólares ahí vino la parte deslumbrante que ya se va hacer el retiro de las ganancias primero me.pidieron una cantidad para pagar al asesor y poder retirar la ganancias después me pidieron para hacer los papeles para enviar después me pidieron para las divisas después me pidieron para mandar por una tranferencia internacional después me pidieron para pagar al banco y a cada momento me decían que era el último pago, cuando les dije que no tenía dinero el del banco que era Drake Donnis Jhonson Hamilton con pasaporte 648131-94 se portó grosero que era la última oportunidad y que tenía 30 minutos para pagar o ahí quedaba el proceso, después me llamo Matías que el se lavaba las manos le dije que si empresa no era regulada y que habían comentarios de la empresa y lo que me supo manifestar es que me una igualmente a los comentarios negativos y que le avisé, ejercía mucha presión para hacer los pagos, a veces el querer obtener algo es difícil pero ellos me juraban por Dios que iba a ganar mucho, a la final ya no respondí y bloquee los números porque solo se manejo con lo mismo los tres sujetos eran de Denmark, Kobenhavn y te envían documentos para que creas que están haciendo lo que indican.

 4. Felipe odpowiedź

  Naciskają mnie, abym tu zainwestował, ale nie chcę, żeby kradli moje pieniądze lub mnie oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Felipee, dziękuję za napisanie o Resultsmarkets. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.