Komentarze na rynku rzeczywistym

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Real Market (zwanego również realmarketbroker.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy Real Market jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Real Market. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Warto wspomnieć, że strona Real Market nie posiada wersji hiszpańskiej, choć w związku z wiadomościami od hiszpańskojęzycznych klientów zdecydowaliśmy się również zrecenzować Real Market.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Pure M Global Limited.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Vanuatu. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: jest to regulowany broker w Vanuatu, choć naszym zdaniem nie jest to bezpieczny regulator. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Real Market, zauważamy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto VIP, Konto Profesjonalne i Konto Standardowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 1 $, dźwignia do 400: XNUMX.

Konto profesjonalne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 3.000 1 $, dźwignia do 400: XNUMX.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 200 1 $, dźwignia do 400: XNUMX.

Rodzaje rachunków na rynku rzeczywistym
Rodzaje rachunków na rynku rzeczywistym

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferty Real Market to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Real Market udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa rynku rzeczywistego
Strona internetowa rynku rzeczywistego

Real Market zapewnia następujące pomoce lub zasoby inwestorom lub zainteresowanym stronom: kilka wykresów na żywo, kilka podstawowych informacji o świecie inwestowania, kilka wiadomości o wydarzeniach finansowych, kilka samouczków wideo, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Prawdziwy rynek |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: realmarketbroker.com

Número de teléfono: + 44 20 38 074 688

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Prawdziwy rynek <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Real Market jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat Prawdziwy rynek tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. CNMV wydał ostrzeżenie przed Real Market.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Uwaga: w sierpniu 2020 dodano CONSOB Prawdziwy rynek do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez upoważnienia

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Real Market? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *